Aktualności

2018-04-03

29th European Under 19 Junior Individual Championships oraz 35th European Under 19 Junior Team Championships 2018 - wyniki

Zakończyły się 29th European Under 19 Junior Individual Championships oraz 35th European Under 19 Junior Team Championships 2018.

Podczas turnieju indywidualnego Polskę reprezentowali: Karina Tyma, która ukończyła mistrzostwa na wysokiej 7. pozycji, Filip Jarota, który zajął 18. miejsce oraz Maksymilian Wielgus, który uplasował się na 20. pozycji.

3. Georgia Adderley

Wyniki poszczególnych meczów turnieju indywidualnego dostępne są tutaj:esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx

Reprezentacja Polski w składzie: Karina Tyma, Dominika Lubińska, Jakub Pytlowany, Filip Jarota oraz Maksymilian Wielgus wywalczyła 12. miejsce w mistrzostwach drużynowych.

Drużynowym mistrzem Europy do lat 19 została reprezentacja Anglii, na drugim stopniu podium stanęli reprezentanci Francji, natomiast brązowy medal zdobyła reprezentacja Czech.

Najlepszych juniorów w Europie gościł klub Enjoy Squash & Fitness, Bielsko - Biała.

Wyniki poszczególnych meczów turnieju drużynowego:esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx

Sponsorem reprezentacji Polski w Squashu jest McWil, Sponsorem strojów Reprezentacji jest Under Armour

31.01.2018

Sztab Szkoleniowy powołał reprezentację Polski juniorów na 29th European Under 19 Junior Individual Championships oraz 35th European Under 19 Junior Team Championships 2018 , które odbędą się w dniach 24 marca - 1 kwietnia w Bielsku - Białej.

Gospodarzem mistrzostw będzie klub Enjoy Squash & Fitness.

Na turniej indywidualny powołani zostali: Karina Tyma, Filip Jarota oraz Maksymilian Wielgus.

W turnieju drużynowym udział weźmie drużyna w składzie: Dominika Lubińska, Karina Tyma, Filip Jarota, Jakub Pytlowany, Maksymilian Wielgus.

Zawodników podczas turnieju wspierał będzie Trener Marcin Szopa.