Aktualności

2011-08-17

Cykl kursów sędziowskich w sezonie 2011/12

W odpowiedzi na Wasze duże zainteresowanie kursami sędziowskimi, chcemy w przyszłym sezonie uruchomić cykl kursów sędziowskich, które będą odbywać się w klubach w całej Polsce. Ilość kursów i miejsca, w których kursy będą organizowane uzależnione jest jednak od tego, gdzie będzie największe nimi zainteresowanie.

Dlatego prosimy osoby, które planują w niedalekiej przyszłości odbyć taki kurs, o informacje gdzie chcielibyście, aby kurs został zorganizowany. Wystarczy krótka informacja w stylu: Jan Kowalski, preferowana miejscowość Wrocław. W przypadku klubów prosimy o informacje ilu byłoby potencjalnych chętnych do udziału w kursie. Informacje te nie są w żaden sposób wiążące, mają za zadanie jedynie pomóc nam oszacować ilości chętnych i na tej podstawie wybrać najlepsze lokalizacje.

Czekamy na Wasze maile pod adresem biuro@pfs.com.pl do końca sierpnia. W tytule wiadomości prosimy umieścić "Cykl kursów sędziowskich".

Przybliżony koszt kursu razem z egzaminem to ok. 150zł. Kurs trwa jeden dzień, na drugi dzień odbywa się egzamin, który jest połączony z turniejem, na którym poszczególne mecze w ramach egzaminu są sędziowane przez kursantów.

 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner