Aktualności

2016-02-23

Cykl Masters Squash Tour 2016

Polska Federacja Squasha z przyjemnością informuje, że w marcu zostanie zainaugurowany trzeci cykl turniejów Masters Squash Tour (MST), czyli rozgrywek skierowanych do wszystkich Wielbicielek i Wielbicieli naszego sportu, którzy ukończyli 35 lat.

Rozgrywki Masters są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich graczy, dla których coraz większym wyzwaniem jest rywalizacja z młodymi zawodnikami w turniejach PFS w kategoriach seniorskich. MST to także propozycja dla wszystkich, dla których squash jest połączeniem dynamicznego sportu z imprezą towarzyską, a także bodźcem do podróży w inny region Polski.

Do tej pory odbyło się 7 turniejów 'Masters Squash Tour' we Wrocławiu, Bielsku Białej, Szczecinie, Kielcach, Częstochowie, jak również międzynarodowe turnieje 'Polish Masters Squash Open' - dwie edycje w Krakowie zaliczane do Europejskiego cyklu European Masters oraz Mistrzostwa Polski Masters we Wrocławiu i Częstochowie.

Inauguracyjny turniej sezonu Masters Squash Tour 2016 zostanie rozegrany w dniach 12-13.03, a jego organizatorami są klub Squash Korona Kielce i Hotel Binkowski. Zgłoszenia udziału w turnieju przyjmowane będą do dnia 07.03. Więcej informacji na stronie turniejowej

Zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w rozgrywkach. Harmonogram kolejnych turniejów Masters 2016 dostępny jest na stronie PFS

Równocześnie zapraszamy do udziału w turniejach europejskich Masters, w tym w szczególności w najbliższych rozgrywanych Spanish Masters Open 2016 (11-13.03.2016, Santiago de Compostela) oraz Czech Masters Grand Prix (8-10.04.2016, Praga). Zgłoszenia do hiszpańskiego Masters przyjmowane są do piątku (26.02).

Szczegółowe informacje na temat zagranicznych turniejów Masters, można znaleźć w kalendarzu ESF

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner