Aktualności

2016-03-08

Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystki w ramach programu "KLUB"

Polska Federacja Squasha informuje o ogłoszeniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu „KLUB”. Został on ogłoszony w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia lub związków stowarzyszeń), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych.

Spełniających powyższe warunki zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ogłoszenie: bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2016-ro/1779,Ogloszenie-programu-KLUB-w-ramach-rozwijania-sportu-poprzez-wspieranie-przedsiew.html

Kluby spełniające warunki formalne udziału w programie gorąco namawiamy do złożenia stosownych wniosków w Ministerstwie, zgodnie z jego instrukcjami.

Wnioski o dofinansowanie na realizację zadania należy składać w Ministerstwie do dnia 15 kwietnia 2016 r.

Jednocześnie wszystkie kluby, które będą ubiegały się o dofinansowanie proszone są o przesłanie informacji o złożeniu wniosku na adres biuro@pfs.com.pl.

Informujemy, że Polska Federacja Squasha nie jest stroną składającą wnioski i nie będzie zaangażowana w proces pozyskiwania środków w ramach programu „KLUB”.

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner