Aktualności

2016-06-27

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016 zakończone!

W dniach 23 – 25 czerwca w Krakowie zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016.

W kategorii drużyn męskich zwyciężyli Squash City & EUVIC Team, drugie miejsce zajęła drużyna MilonKahuna Team, na trzecim stopniu podium stanęli CityFit Squash Team.

Wśród drużyn damskich najlepsze okazały się Squash and More Hitgirls, wicemistrzostwo wywalczyły Squash City & EUVIC Team, trzecie miejsce zdobyły zawodniczki Hasta la Vista.

W kategorii junior chłopięcej drużynowymi mistrzami Polski zostali chłopcy z Abram and Squash Zone Junior Team 1, brąz zdobył zespół SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Boys Team, na trzecim miejscu ukończyli zawody juniorzy ze Squash City Warszawa.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęły MySquash Junior Girls, srebro należy do drużyny Abram Girls Junior Team, trzecie miejsce wywalczyły juniorki z SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Girls Team.