Aktualności

2017-06-26

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017 - zakończone!

W dniach 22 – 24 czerwca w Warszawie zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Polski 2017.

Tegorocznym gospodarzem mistrzostw był warszawski klub Kahuna Squash & Badminton. Mecze finałowe zostały rozegrane na szklanym korcie, który stanął w na Polach Wilanowskich obok Royal Wilanów.

W kategorii drużyn męskich zwyciężyli PURETECH Kahuna Team, drugie miejsce zajęła drużyna Squash City & Euvic Team, na trzecim stopniu podium stanęli SNS Foods McWil Squash4You Team Kraków.

Wśród drużyn damskich najlepsze okazały się PURETECH Kahuna Team, wicemistrzostwo wywalczyły Squash and More Hitgirls, trzecie miejsce zdobyły zawodniczki Squash City & Euvic Team.

W kategorii junior drużynowymi mistrzami Polski została drużyna SNS Foods McWil Squash4You Junior Team Kraków, drugie miejsce zajęła Abram Junior Team Poznań, brąz zdobył zespół Squash Zone Club Junior Team.

Drabinki i wyniki: bo5.pl/kahuna/