Aktualności

2012-07-09

Drużynowi Mistrzowie Polski 2012

W sobotę zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 czyli finał Polskiej Ligi Squasha. Impreza pod nazwą "SEBO Squash&Art Festival" rozgrywana była w klubie Squash4You oraz na specjalnie przygotowanym pod to wydarzenie szklanym korcie, który został postawiony w samym centrum Krakowa, a dokładnie  tuż przy Galerii Krakowskiej. Po trzech dniach zmagań najlepszych krajowych drużyn najwyżej premiowane miejsca zdobyli:

Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie organizatora - tutaj.

Profil facebookowy wydarzenia - tutaj.

Zdjęcia z Mistrzostw dostępne na naszym profilu facebookowym tj. "Polski Squash" - tutaj.

Przy okazji DMP2012 odbył się również turniej drużynowy dla juniorów - "Turniej juniorski o Puchar PFS". Każda drużyna składała się z 5 zawodników, po jednym z każdej kategorii juniorskiej (U11,U13,U15,U17 i U19). Cztery drużyny stanęły do walki o puchar PFS i grały ze sobą metodą każda z każdą. Ostatecznie kolejność uplasowała się następująco:

miejsce 1: Junior Kahuna Karakal Team
miejsce 2: Squash4You Junior Team
miejsce 3: Racquet Junior Team 1
miejsce 4: Racquet Junior Team 2