Aktualności

2010-03-01

Dzikie karty na IMP przyznane

Komitet Organizacyjny IMP2010 (Dyrektor Zawodów - Piotr Samborski, Sędzia Główny - Denis Łopatin, Dyrektor Techniczny PFS - Adam Michańków) przyznał na weekendowym posiedzeniu dzikie karty.

Dokonując wyboru ocenialiśmy poziom gry jaki reprezentują zawodnicy oraz możliwość uczestniczenia przez zgłoszonych zawodników w turniejach rankingowych PFS.

 

Andrzej Wierzba - wielokrotny Mistrz Polski, nadal prezentuje wysoki poziom gry a ze względów zawodowych przebywał za granicą.

Grzegorz Kwiatkowski - w ubiegłym roku uczestnik IMP, 20 zawodnik rankingu PFS 2009, aktualnie trenujący w Manchesterze (przesłał w aplikacji potwierdzenie z klubu w Anglii)

Konrad Tyma - wicemistrz Polski juniorów, nasz eksportowy zawodnik, na stałe trenujący w Bristolu w szkole Hadriana Stiffa Elite Squash (dzika karta przyznana na prośbę Organizatora - MySquash)

Leszek Stelmachowski - 16 zawodnik ubiegłorocznych IMP, na stałe grający i trenujący w Szkocji

Vanessa Geroska - reprezentantka Polski w kadrze kobiecej, na stałe mieszkająca w Niemczech

Magda Kamińska - reprezentantka Polski w racketlonie, poziom gry potwierdzony świetnymi wynikami na ubiegłorocznych Mistrzostwach Polski

 

Zapraszamy Was na IMP 2010 do Poznania. Bardzo nam przykro że nie mogliśmy obdarzyć tym przywilejem wszystkich aplikujących. Przypominamy o konieczności zgłoszenia się w formie pisemnej na IMP w okolicach 5 kwietnia br.

Zawodnicy, którzy uzyskali "dziką kartę" uzyskują ostatnie miejsca w turnieju (oznacza to, że nie będą rozstawieni - patrz Regulamin IMP 2010). Regulamin IMP 2010 będzie upubliczniony najpóźniej do 5.04.2010.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner