Aktualności

2010-03-01

Dzikie karty na IMP przyznane

Komitet Organizacyjny IMP2010 (Dyrektor Zawodów - Piotr Samborski, Sędzia Główny - Denis Łopatin, Dyrektor Techniczny PFS - Adam Michańków) przyznał na weekendowym posiedzeniu dzikie karty.

Dokonując wyboru ocenialiśmy poziom gry jaki reprezentują zawodnicy oraz możliwość uczestniczenia przez zgłoszonych zawodników w turniejach rankingowych PFS.

 

Andrzej Wierzba - wielokrotny Mistrz Polski, nadal prezentuje wysoki poziom gry a ze względów zawodowych przebywał za granicą.

Grzegorz Kwiatkowski - w ubiegłym roku uczestnik IMP, 20 zawodnik rankingu PFS 2009, aktualnie trenujący w Manchesterze (przesłał w aplikacji potwierdzenie z klubu w Anglii)

Konrad Tyma - wicemistrz Polski juniorów, nasz eksportowy zawodnik, na stałe trenujący w Bristolu w szkole Hadriana Stiffa Elite Squash (dzika karta przyznana na prośbę Organizatora - MySquash)

Leszek Stelmachowski - 16 zawodnik ubiegłorocznych IMP, na stałe grający i trenujący w Szkocji

Vanessa Geroska - reprezentantka Polski w kadrze kobiecej, na stałe mieszkająca w Niemczech

Magda Kamińska - reprezentantka Polski w racketlonie, poziom gry potwierdzony świetnymi wynikami na ubiegłorocznych Mistrzostwach Polski

 

Zapraszamy Was na IMP 2010 do Poznania. Bardzo nam przykro że nie mogliśmy obdarzyć tym przywilejem wszystkich aplikujących. Przypominamy o konieczności zgłoszenia się w formie pisemnej na IMP w okolicach 5 kwietnia br.

Zawodnicy, którzy uzyskali "dziką kartę" uzyskują ostatnie miejsca w turnieju (oznacza to, że nie będą rozstawieni - patrz Regulamin IMP 2010). Regulamin IMP 2010 będzie upubliczniony najpóźniej do 5.04.2010.

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner

Partner

Partner