Aktualności

2017-09-18

European Club Championships 2017 - wyniki

Zakończyły się European Club Championships 2017.

Klubowymi mistrzami Europy zostali zawodnicy z drużyny Mulhouse SC (Francja). Na najwyższym stopniu podium w kategorii damskiej stanęły zawodniczki z drużyny Edgbaston Priory Club (Anglia).

Panie Małgorzata Cerlich, Nazia Mohamed i Anna Zawartka z drużyny Squash and More Hitgirls zajęły 9. miejsce.

Drużyna Squash City & Euvic Team, w składzie: Marcin Karwowski, Marek Jankowski, Michał Teichert, Paweł Szostek i Bartłomiej Wojtunik, ukończyli mistrzostwa na 12. miejscu.

Wyniki:esf.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx

13.09.2017

Już dziś w niemieckim Paderborn rozpoczynają się European Club Championships 2017.

W mistrzostwach, które potrwają do 16 września, wezmą udział 22 drużyny z 14 krajów, w tym dwie polskie drużyny.

Drużyna damska – Squash and More Hitgirls, w składzie: Małgorzata Cerlich, Nazia Mohamed i Anna Zawartka.

Drużyna męska – Squash City & Euvic Team, w składzie: Marek Jankowski, Marcin Karwowski, Michał Teichert, Paweł Szostek oraz Bartłomiej Wojtunik.

Panie rozegrają mecze w grupie A, w której znalazły się drużyny z Francji, Szkocji, Szwajcarii i Irlandii.

Natomiast panowie, w grupie C, zmierzą się z angielską i szkocką drużyną.

Strona turniejowa:esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx