Aktualności

2017-04-10

European Team Championships 2017 - Wyniki

10.04.2017

European Team Championships – Dywizji 3. zakończone!

Reprezentacja Polski w składzie: Mateusz Kotra, Wojciech Nowisz, Przemysław Atras, Łukasz Stachowski, Piotr Hemmerling, Adam Pełczyński, pokonała drużyny: z Wyspy Man, Malty, Gibraltaru ulegając jedynie reprezentacji Słowacji.

 

Biało – czerwoni ukończyli mistrzostwa na drugim miejscu tym samym awansując do drugiej dywizji!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy awansu.

Z ramienia sztabu szkoleniowego nad zawodnikami czuwał Trener: Sjef van der Heijden.

Wyniki poszczególnych meczów dostępne są tutaj:esf.tournamentsoftware.com/sport/teams.aspx

Reprezentację Polski wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sponsorem reprezentacji Polski w Squashu jest McWil, Sponsorem strojów Reprezentacji jest Under Armour, a partnerem SquashTime.pl.W dniach 4-7 kwietnia, na normandzkiej wyspie Jersey męska reprezentacja Polski będzie rywalizować w Drużynowych Mistrzostwach Europy dywizji 3.

Po niedawnych powołaniach do składu reprezentacji na ETC 2017, jak również nominacjach zawodników na wrocławskie The World Games 2017 przyszedł czas na pierwsze starty. Począwszy od wtorku 4 kwietnia zawodnicy męskiej reprezentacji uczestniczyć będą w zmaganiach 14 zespołów o awans do europejskiej dywizji 2.

W sześcioosobowej ekipie zawodników znaleźli się:
Mateusz Kotra, Wojciech Nowisz, Przemysław Atras, Łukasz Stachowski, Piotr Hemmerling, Adam Pełczyński.

Z ramienia sztabu szkoleniowego nad zawodnikami czuwał będzie Trener: Sjef van der Heijden.


Stoją od lewej: Przemysław Atras, Łukasz Stachowski, Sjef v.d. Heijden, Piotr Hemmerling, Wojciech Nowisz, Adam Pełczyński

Podczas pierwszych dwóch dni turnieju zaplanowano rywalizację w fazie grupowej. Polacy trafili do grupy B, w skład której poza biało-czerwonymi wchodzą Malta oraz Wyspa Man. W przypadku awansu z grupy Team Polska zmierzy się z jedną z drużyn z grupy A.

Składy poszczególnych grup:


 

Mecze fazy pucharowej, przewidziano na 6 i 7 kwietnia. Wyniki meczów można śledzić pod adresem https://esf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=AC0DEA72-E6D6-4A5E-A1EB-04DAD4872793

Strona turnieju: http://etc3jersey.com/

Reprezentację Polski wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sponsorem reprezentacji Polski w Squashu jest McWil, Sponsorem strojów Reprezentacji jest Under Armour, a partnerem SquashTime.pl.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner