Aktualności

2018-06-11

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018

W dniach 7 - 9 czerwca odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Seniorów 2018. Turniej zorganizowany został w Kielcach w klubie Korona Squash oraz Point Sport Club.

Mistrzem Polski został Przemysław Atras. Drugie miejsce wywalczył Mateusz Kotra. Na trzecim miejscu mistrzostwa ukończył Adam Pełczyński.

Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Magda Kamińska, która w finale pokonała Natalię Ryfę. Na najniższym stopniu podium stanęła Paulina Krzywicka.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Strona turniejowa: imp2018.pl/

Pełne wyniki: bo5.pl/t2200/Indywidualne+Mistrzostwa+Polski+Senior%C3%B3w+2018-OPEN,5450.html#players

04.06.2018

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2018.
Podczas finałów rozgrywanych na szklanym korcie usytuowanym na kieleckim rynku wyłonieni zostali najlepsi juniorzy w Polsce.

Przedstawiamy zawodników, którzy stanęli na mistrzowskim podium w poszczególnych kategoriach.

3. Maciej Forreiter

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Pełne wyniki: bo5.pl/t2199/Indywidualne+Mistrzostwa+Polski+Junior%C3%B3w+2018-BU19,5456.html#players

Strona turniejowa:imp2018.pl/

30.05.2018

Już w ten piątek, 1 czerwca odbędzie się uroczystość rozpoczęcia Indywidualnych Mistrzostw Polski 2018 (IMP 2018) w squashu.

W ciągu pierwszych trzech dni czerwca w kieleckich klubach Squash Korona i Point Sport Club zostaną rozegrane IMP Juniorów w 9 kategoriach wiekowych.

Organizatorzy i Urząd Miasta Kielce z okazji Dnia Dziecka przygotowali szereg pokazów oraz wiele niespodzianek na szklanym korcie usytuowanym na płycie kieleckiego Rynku. Najmłodsi będą mogli każdego dnia nieodpłatnie pod okiem instruktorów spróbować swych sił w tej dyscyplinie, a poszczególne klasy kieleckich szkół zapisać się na lekcje instruktażowe.

4 dni po zakończeniu mistrzostw juniorów w Squash Korona i Point Sport Club zostaną rozegrane również IMP Seniorów, gdzie swe umiejętności zaprezentują najlepsi polscy zawodnicy i zawodniczki. Wszystkie mecze półfinałowe i finałowe odbywać się będą w godzinach wieczornych na szklanym korcie na Rynku, gdzie dla publiczności zostaną zamontowane trybuny.

Harmonogram rozgrywek dostępny jest na stronach - IMP Junior, IMP Senior.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia na turnieje i kibicowania. W tych dniach będzie można nie tylko zobaczyć na żywo squashowe rozgrywki na najwyższym poziomie ale i samemu spróbować gry na całkowicie przeszklonym korcie ustawionym na środku kieleckiego Rynku!