Aktualności

2010-04-22

Kilka słów od Zarządu

Drodzy,

codziennie każdy z nas przeżywa radość uprawiania jednej z najbardziej atrakcyjnych, super dynamicznych dyscyplin sportowych. Polska Federacja Squasha powstała, aby jednoczyć nasze wspólne marzenie szerzenia tej radości poprzez rozwój squasha w Polsce.

Wszyscy czekają na uruchomienie energii ludzi, których można spotkać na kortach - ona jest w nas grających amatorsko i w nas - grających wyczynowo. Gdziekolwiek wejdzie do klubu gość z zewnątrz, spotka tam emocje, moc i pasję jakie wyzwala w nas squash.

Wszyscy mamy coś do wniesienia: może to być czas, nasze umiejętności, doświadczenia, kontakty i wreszcie wsparcie finansowe.  PFS widzimy jako dom, pod którego dachem można zrealizować nasze wspólne, wielkie marzenie.

Wybór na członków zarządu traktujemy z pokorą. Chcemy naszym zapałem wspomóc wszystkich chcących czynnie rozwijać polskiego squasha. Wierzymy, że nasze wspólne marzenie zrealizuje się tylko i wyłącznie poprzez setki mniejszych i większych kontrybucji każdego z członków i sympatyków PFS.

Czas na wielki SQUASH w Polsce.


Janusz Plencler
Piotr Samborski
Artur Łukasiewicz

zarząd PFS
Passion For Squash

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner prawny

Partner biurowy

Partner księgowy