Aktualności

2010-04-22

Kilka słów od Zarządu

Drodzy,

codziennie każdy z nas przeżywa radość uprawiania jednej z najbardziej atrakcyjnych, super dynamicznych dyscyplin sportowych. Polska Federacja Squasha powstała, aby jednoczyć nasze wspólne marzenie szerzenia tej radości poprzez rozwój squasha w Polsce.

Wszyscy czekają na uruchomienie energii ludzi, których można spotkać na kortach - ona jest w nas grających amatorsko i w nas - grających wyczynowo. Gdziekolwiek wejdzie do klubu gość z zewnątrz, spotka tam emocje, moc i pasję jakie wyzwala w nas squash.

Wszyscy mamy coś do wniesienia: może to być czas, nasze umiejętności, doświadczenia, kontakty i wreszcie wsparcie finansowe.  PFS widzimy jako dom, pod którego dachem można zrealizować nasze wspólne, wielkie marzenie.

Wybór na członków zarządu traktujemy z pokorą. Chcemy naszym zapałem wspomóc wszystkich chcących czynnie rozwijać polskiego squasha. Wierzymy, że nasze wspólne marzenie zrealizuje się tylko i wyłącznie poprzez setki mniejszych i większych kontrybucji każdego z członków i sympatyków PFS.

Czas na wielki SQUASH w Polsce.


Janusz Plencler
Piotr Samborski
Artur Łukasiewicz

zarząd PFS
Passion For Squash

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner