Aktualności

2013-04-11

KPMG Grand Slam Cup Debuts, Frankfurt

Czterech czołowych graczy squasha na świecie spotka się, by rywalizować na inauguracyjnym KPMG Grand Slam Cup we Frankfurcie, w Niemczech, w dniu 8 maja 2013 roku.

W tą spektakularną noc pojawią się Ramy Ashour – aktualny numer 1 na świecie, zwycięzca Tournament of Champions 2013 oraz Nick Matthew (numer 1 w Anglii 2011, World Champion) i Gregory Gaultier (numer 1 we Francji 2009, Swedish Open Champion 2013). Zagości także numer 1 w Niemczech i 12 rakieta na świecie - Simon Rosner.

KPMG Grand Slam Cup odbędzie się w The Squaire (http://www.thesquaire.com/en) w sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego we Frankfurcie.

Szklany kort zostanie wzniesiony wewnątrz budynku głównego atrium w otoczeniu, które uczyni tę imprezę wyjątkową niepowtarzalną. Od 6 do 9 maja na korcie będą odbywały się lekcje instruktażowe, wystawy i różnego rodzaju spotkania obejmujące tematyką grę w squasha.

Dzięki temu, że wszystkie ściany kortu są szklane, widzowie będą mogli oglądać mecze squasha ze wszystkich czterech stron. Kort ten stał już na Grand Central Terminal w Nowym Jorku, w Hong Kongu, Green Island w Kuwejcie oraz obok wielkich piramid w Gizie w Egipcie.

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na www.grandslamsquash.com.
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner