Aktualności

2011-12-08

PLS 2011-12 - wpłynęły zgłoszenia

Informujemy, że do końca wczorajszego dnia przyjmowaliśmy zgłoszenia drużyn do rozgrywek Polskiej Ligi Squasha 2011/12. Otrzymaliśmy zgłoszenia od 50-ciu drużyn męskich oraz 8 drużyn kobiecych. Ku naszemu zdziwieniu, najwięcej zgłoszeń bo aż 10 wpłynęło ze... Szczecina! Okazuje się, że squash w tym rejonie cieszy się ogromnym powodzeniem.

Widzimy już też, które kluby będą zaciekle walczyć o zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski - wśród zgłoszonych zawodników pojawia się kilka nazwisk - uwaga! - z pierwszej dziesiątki rankingu PSA! Sezon PLS 2011/12 zapowiada się bardzo ciekawie, nie wspominając już o finałach.

Aktualnie Komisja Techniczna analizuje poprawność zgłoszeń drużyn - w poniedziałek, po wyjaśnieniu ewentualnych nieścisłości z kapitanami drużyn, przedstawimy więcej szczegółów.

Przypominamy też, że do końca jutrzejszego dnia trwa przetarg na organizację finału PLS, tj. Drużynowych Mistrzostw Polski. Zapraszamy kluby do składania ofert. Szczegóły w aktualności na stronie http://pfs.com.pl/centrum-prasowe/aktualnosci/przetarg-na-druzynowe-mistrzostwa-polski-2012.html

PFS

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner