Aktualności

2011-11-19

Rozstrzygnięcie przetargu na IMP 2012

Komisja Przetargowa Polskiej Federacji Squasha przekazała do Zarządu zwycięskie oferty z przetargu na organizację IMP 2012. Zarząd zdecydował, że największa impreza squashowa aktualnego sezonu – Indywidualne Mistrzostwa Polski 2012 – odbędzie się w poznańskim klubie My Squash. Oferent ten przedstawił najlepszą ofertę na kompleksową organizację IMP spośród 4 klubów, które przesłały swoje zgłoszenia do Biura PFS.

Kluby, które również przedstawiły swoje oferty to: wrocławski klub „Hastalavista”, „SO Sobota” z miejscowości Sobota oraz krakowski „Squash4You”.

Przy wyborze oferty My Squash Zarząd kierował się:

  • doświadczeniem organizatora przy prowadzeniu dużych imprez,
  • pakietem STANDARD wynoszącym 10 zł (w tym 10 zł na PFS),

  • znaczną kwotą wpłaty do PFS, pozwalającą Stowarzyszeniu na podjęcie działań dodatkowo uświetniających X-lecie PFS oraz promujących squasha przy okazji IMP,

  • planowanymi działaniami oferenta, które gwarantują, że IMP będzie świętem squasha.

Biorąc pod uwagę bardzo niską opłatę startową zaproponowaną przez organizatora, Zarząd PFS postanowił dodatkowo zrezygnować z kwoty 10zł wpłacanej przez każdego zawodnika za udział w turnieju (OPEN i damskim). Wobec tego wpisowe na turniej w pakiecie STANDARD będzie wynosić 0zł.

Zwycięzcy gratulujemy!

Dziękujemy również pozostałym klubom, które przesłały swoje oferty oraz zapraszamy do udziału w kolejnej procedurze przetargowej na Finał Polskiej Ligii Squasha, czyli Drużynowych Mistrzostw Polski.

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner prawny

Partner biurowy

Partner księgowy