Aktualności

2014-06-13

WAŻNE: Warsztaty sędziowskie z Royem Gingelem - zapisy do 17.06. , dodatkowe informacje

13.06.2014

Z dodatkowych informacji odpowiadając na pytania, które się pojawiają:

  1. Warsztaty są w języku angielskim, do udziału wymagana jest znajomość komunikatywna angielskiego.
  2. Po ukończeniu warsztatów każdy kursant otrzyma certyfikat uczestnictwa w "CBTA NATIONAL WORKSHOP" wydany przez ESF
  3. Będzie istniała możliwość podejścia do egzaminu na sędziego narodowego w trakcie meczów DMP (po ustaleniu dostępnych terminów z Royem).

 

12.06.2014

Zapraszamy doświadczonych sędziów (wymagane posiadanie min. certyfikatu sędziego klubowego) do uczestnictwa w warsztatach sędziowskich, które poprowadzi dla nas Roy Gingell (WSF Referee & Senior Assessor). Roy jest dyrektorem komórki sędziowskiej Europejskiej Federacji Squasha i jest jednym z najbardziej znanych i cenionych sędziów squasha na świecie. Roy uczestniczy w Światowej Konferencji Trenerskiej i zgodził się przeprowadzić warsztaty przy tej okazji.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i planują w przyszłości angażować się w sędziowanie ważnych meczów (turnieje PSA/WSA/WSF/ESF) lub najważniejszych imprez na szczeblu krajowym.

Warsztaty odbędą się w dwóch sesjach:

  • środa, 25.06. godz. 17-21
  • czwartek, 26.06. godz. 8-12

Miejsce - Kraków, szczegółowe informację w przyszłym tygodniu.

Symboliczny koszt uczestnictwa w warsztatach to 150zł. Istnieje możliwość skompensowania tej kwoty z wynagrodzeniem za sędziowanie podczas DMP - szczegóły: http://pfs.com.pl/pfs/komunikaty-pfs/sedziowanie-podczas-imp-dmp.html

Jest to niepowtarzalna okazja do kontaktu z osobą, która ma ogromne doświadczenie w sędziowaniu na arenie międzynarodowej. Taka okazja w Polsce nie powtórzy się szybko.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem biuro@pfs.com.pl do dnia 17.06.br. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztaty - w sytuacji zgłoszenia się większej ilości osób zostanie przeprowadzona selekcja zgłoszeń przez PFS.

PFS

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner