Aktualności

2014-06-13

WAŻNE: Warsztaty sędziowskie z Royem Gingelem - zapisy do 17.06. , dodatkowe informacje

13.06.2014

Z dodatkowych informacji odpowiadając na pytania, które się pojawiają:

  1. Warsztaty są w języku angielskim, do udziału wymagana jest znajomość komunikatywna angielskiego.
  2. Po ukończeniu warsztatów każdy kursant otrzyma certyfikat uczestnictwa w "CBTA NATIONAL WORKSHOP" wydany przez ESF
  3. Będzie istniała możliwość podejścia do egzaminu na sędziego narodowego w trakcie meczów DMP (po ustaleniu dostępnych terminów z Royem).

 

12.06.2014

Zapraszamy doświadczonych sędziów (wymagane posiadanie min. certyfikatu sędziego klubowego) do uczestnictwa w warsztatach sędziowskich, które poprowadzi dla nas Roy Gingell (WSF Referee & Senior Assessor). Roy jest dyrektorem komórki sędziowskiej Europejskiej Federacji Squasha i jest jednym z najbardziej znanych i cenionych sędziów squasha na świecie. Roy uczestniczy w Światowej Konferencji Trenerskiej i zgodził się przeprowadzić warsztaty przy tej okazji.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i planują w przyszłości angażować się w sędziowanie ważnych meczów (turnieje PSA/WSA/WSF/ESF) lub najważniejszych imprez na szczeblu krajowym.

Warsztaty odbędą się w dwóch sesjach:

  • środa, 25.06. godz. 17-21
  • czwartek, 26.06. godz. 8-12

Miejsce - Kraków, szczegółowe informację w przyszłym tygodniu.

Symboliczny koszt uczestnictwa w warsztatach to 150zł. Istnieje możliwość skompensowania tej kwoty z wynagrodzeniem za sędziowanie podczas DMP - szczegóły: http://pfs.com.pl/pfs/komunikaty-pfs/sedziowanie-podczas-imp-dmp.html

Jest to niepowtarzalna okazja do kontaktu z osobą, która ma ogromne doświadczenie w sędziowaniu na arenie międzynarodowej. Taka okazja w Polsce nie powtórzy się szybko.

Ilość miejsc jest ograniczona do 20 osób. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem biuro@pfs.com.pl do dnia 17.06.br. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztaty - w sytuacji zgłoszenia się większej ilości osób zostanie przeprowadzona selekcja zgłoszeń przez PFS.

PFS

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner prawny

Partner biurowy

Partner księgowy