Aktualności

2014-06-10

WSF Development & Coaching Conference 2014 - informacja, pakiety dla polskich trenerów, czekamy na zgłoszenia do 15.06.

10.06.2014

Informujemy, że zostały jeszcze wolne miejsca na światową konferencję trenerską „WSF Development & Coaching Conference 2014” (strona www konferencji: http://worldsquashcoachingconference2014.com). Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w tak prestiżowym wydarzeniu. Wśród prowadzących znajduje się wiele bardzo znanych osobistości, m.in. Malcolm Willstrop (ojciec i trener Jamesa Willstropa - jednego z najlepszych zawodników świata ostatniej dekady), Roy Gingell (jeden z najbardziej znanych sędziów Światowej Federacji Squasha), Hadrian Stiff (aktualny coach Mohameda ElShorbagy). Program całej konferencji jest dostępny w tym miejscu http://worldsquashcoachingconference2014.com/program.

Uwaga! Nie trzeba uczestniczyć we wszystkich sesjach.

W poprzednim wątku prezentujemy informacje o pakietach dla polskich trenerów, którzy nie są zainteresowani zakupem pełnego pakietu wraz z noclegiem.

Na zgłoszenia czekamy do końca tego tygodnia, tj. do dnia 15.06.2014r.

PFS


 

12.05.2014

Już za półtora miesiąca odbędzie się w Krakowie, przy okazji rozgrywanych tam Drużynowych Mistrzostw Polski 2014, światowa konferencja trenerska „WSF Development & Coaching Conference 2014” (strona www konferencji: http://worldsquashcoachingconference2014.com).

Trenerom pracującym w Polsce z uprawnieniami co najmniej ESF L1 oferujemy możliwość udziału w tej konferencji na specjalnych warunkach. Pakiet bez noclegu (w razie zainteresowania – pakiet z noclegami jest dostępny na stronie konferencji) wynosi 900 zł jednakże Komisja Trenerska uzyskała zgodę Zarządu PFS na wsparcie dla trenerów pracujących w Polsce na poniższych zasadach:

  • dla trenera posiadającego certyfikat ESF L1 – 600zł (dofinansowanie 300zł)
  • dla trenera posiadającego certyfikat ESF L2 – 500zł (dofinansowanie 400zł)
  • dla trenera posiadającego certyfikat ESF L3 – 400zł (dofinansowanie 600zł)

Pakiet zawiera:

  • udział w konferencji przez 4 dni w sali konferencyjnej hotelu Crown Piast Hotel & Park*****, oraz w zajęciach praktycznych prowadzonych na kortach klubu Squash4You Północ lub Centrum (nie ma konieczności udziału we wszystkich sesjach)
  • dostępność do materiałów w trakcie konferencji i po jej zakończeniu,
  • certyfikat uczestnictwa World Squash Federation,
  • przerwy kawowe, lunch każdego dnia konferencji w hotelu,
  • udział w uroczystej kolacji po zakończeniu konferencji z wszystkimi uczestnikami oraz osobami prowadzącymi,
  • dedykowane miejsce na trybunie przy szklanym korcie podczas całego turnieju,  w sektorze przeznaczonym dla uczestników konferencji.


Zgłoszenia są przyjmowane do 31 maja br. na adres biuro@pfs.com.pl.
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner