Aktualności

2016-10-12

XII Indywidualne oraz VII Deblowe Mistrzostwa Polski w Racketlonie

Polska Federacja Racketlona serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w XII Indywidualnych oraz VII Deblowych Mistrzostwach Polski w Racketlonie, które odbędą się w dniach 21-23 października 2016 r. w Parku Rekreacyjno-Sportowym FAIRPLAYCE w Poznaniu.

W tegorocznych Mistrzostwach udział może wziąć każdy - od zawodników grających od dawna, po osoby dopiero rozpoczynające przygodę z racketlonem.

Mistrzostwa Polski w grach podwójnych zostaną rozegrane w piątek 21 października w kategoriach: Debel Open, Debel Amatorzy oraz Mikst.

Mistrzostwa Polski w grach pojedynczych zostaną rozegrane od soboty do niedzieli 22-23 października w kategoriach: Kobiety, Open, Amatorzy, Juniorzy, Seniorzy 45+ i 50+.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdują się na stronie turniejowej: www.ravsport.pl/racketlon/index.php/imp-i-dmp-2016


Mecz racketlona składa się z czterech setów rozgrywanych do 21 punktów, po jednym w każdej z następujących dyscyplin: w tenisie stołowym, badmintonie, squashu i tenisie ziemnym. Zwycięzcą meczu jest zawodnik, który zdobył łącznie większą ilość punktów.

Rafał Rykowski
Polska Federacja Recketlona
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner