ETC 2011 Węgry

Wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom, którzy brali udział w Mistrzostwach Europy III Dywizji Budapeszt 2011 składam serdeczne podziękowania w imieniu własnym oraz PFS. Swoją grą i zaangażowaniem mimo trudnych warunków daliście przykład, że ciężka praca przynosi w końcu pożądane efekty.

Dziewczyny w składzie:
1. Dominika Witkowska
2. Anna Jurkun
3. Magdalena Kamińska

pierwszy raz w historii awansowały do II Dywizji i to przy pierwszej nadażającej się okazji przegrywając tylko z Węgierkami w finałowym meczu turnieju w Budapeszcie.

Panom niestety zabrakło szczęścia, gdyż już w fazie grupowej zetknęli się z drużyną Portugalii, która bezapelacyjnie wygrała turniej mimo, iż nie była rozstawiona. Później niefortunny mecz z Gibraltarem (który zajął finalnie 3 miejsce), gdzie zabrakło bardzo niewiele, a następnie dramatyczny mecz z Chorwacją (5 miejsce), kóry przegraliśmy czterema małymi punktami 145:149 !!!!!!

W przyszłym roku ekipa Panów uda się na Maltę, aby po raz kolejny próbować awansu do II Dywizji, natomiast Panie walczyć będą o utrzymanie pozycji w II grupie w Niemczech.

Maciej Kliś

Trener i Selekcjoner
Polskiej Reprezentacji Squasha

Zobacz foto

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner