ETC 2014 Włochy / Chorwacja

ETC div2, występ damskiej Reprezentacji

05.05.2014

Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Dywizji pierwszej i drugiej. Dywizję pierwszą, rozgrywki zarówno męskie jak i damskie, zwyciężyły drużyny Anglii. W dywizji drugiej najlepszymi zespołami były: Szwajcaria (M) i Belgia (D). Polska drużyna damska zakończyła rozgrywki w dywizji drugiej na ostatnim 6-stym miejscu przegrywając wszystkie mecze w fazie eliminacji.

Dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe (Współsponsorzy kadry Polski: McWIL, AA Drink) oraz sprzętowe (Under Armour - sponsor strojów reprezentacji).

PFS


 29.04.2014

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się we włoskim Riccione Drużynowe Mistrzostwa Europy 2014 dywizji pierwszej i drugiej. W dywizji drugiej udział bierze nasza reprezentacja kobiet w składzie: Dominika Witkowska, Anna Jurkun i Zuzanna Sobierajewicz (w zastępstwie za Magdę Kamińską, która z powodów zdrowotnych zmuszona była do rezygnacji z udziału). Dziewczyny w trakcie turnieju rozegrają pojedynki z wszystkimi drużynami drugiej dywizji w systemie każdy z każdym. Zmierzą się tym samym z drużynami: Belgii, Niemiec, Hiszpanii, Finlandii, Włoch i Austrii. Nasze reprezentantki w dzisiejszym dniu mają zaplanowany trening, a jutro o godzinie 10-tej rozpoczną swój pierwszy mecz - ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Niemiec.
 
Dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym możliwy był wyjazd naszej kadry na tą prestiżową imprezę:

  • Współsponsorom Polskiej Reprezentacji Squasha – firmom AA Drink oraz McWIL
  • Sponsorowi strojów Reprezentacji Polski – firmie Under Armour. 

Zapraszamy do śledzenia wyników, które prezentowane tutaj: http://europeansquash.tournamentsoftware.com/sport/drawmatches.aspx?id=8F55C925-429F-4E6D-A537-70659A0EAD24&draw=17.

PFS


ETC div3, występ Reprezentacji Polski

27.04.2014

I tak, European Tems Champs Division 3 w Zabrzebiu dobiegły końca.
Finał niestety przegralismy. W ostatni dzien trud rozgrywek grupowych i polfinalu daly o sobie znac. Wywalczylismy awans i to jest najwazniejsze, a cele na najblizsze lata to pozostanie w drugiej dywizji.

Dziekuje chlopakom z druzyny (Mike Reid, Wojtek Nowisz, Marcin Karwowski, Łukasz Stachowski, Przemek Atras, Julian Kischel) za ciezka prace podczas turnieju, walke na kortach oraz o porzadne przygotowanie przed kazdym meczem.
Bardzo dziekujemy sponsorom (UA, McWil, AA Drink) za wiare w nasze mozliwosci i wparcie finansowe oraz sprzetowe.

Dziekujemy przede wszystkim Wam nasi kibice, za sledzenie rozgrywek, wynikow i zainsteresowanie SQUASH TEAM POLAND !!!

Maciej Kliś


 

25.04.2014

Nasi zawodnicy walczący w ETC div3 wygrali wczoraj dwa ostatnie mecze w grupie (z Chorwacją 4:0, z Luksemburgiem 3:1) i tym samym wyszli ze swojej grupy z drugiego miejsca minimalnie ustępując Węgrom. Dzisiaj półfinał.

PFS


24.04.2014

Kadra Polski pod przewodnictwem Maćka Klisia od wczoraj walczy w trzeciej dywizji Drużynowych Mistrzostw Europy 2014, które mają miejsce w chorwackim Zagrzebiu. Po pierwszym dniu Drużynowych Mistrzostw Europy, Polacy zajmują pierwszą pozycję w grupie - wczoraj udało się zremisować z Węgrami 2-2 i wygrać z Łotwą 4-0. Dzisiaj nasi walczą z Chorwacją i Luksemburgiem. 

Polska Reprezentacja Mężczyzn, w skład której wchodzą: Przemek Atras, Marcin Karwowski, Julian Kischel, Wojtek Nowisz, Michał Reid i Łukasz Stachowski, walczy o awans do drugiej dywizji. Premiowane są tylko dwa miejsca, wiec trzeba znaleźć się w finale.

Oprócz Polski walczą również: Chorwacja, Gibraltar, Węgry, Wyspa Man, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Szwecja i Ukraina.

Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj: http://esf.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=97EA0E92-81EB-4EDC-B6B4-E4D5A16C0B71

Dziękujemy sponsorom kadry Polski, dzięki którym ten wyjazd był możliwy: McWIL oraz AA Drink. Podziękowania również dla firmy Under Armour (sponsor strojów kadry), która ubrała naszych reprezentantów.

PFS

Dokumenty do pobrania

    Brak wpisów

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner