Akcje szkoleniowe 2017 - Juniorzy

21.08.2017

W dniach 1 – 6 sierpnia 2017 roku w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku odbyło się zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów.

Zgrupowanie poprowadziła Trener Koordynator Reprezentacji Polski - Anna Jurkun. Konsultacje krajowe juniorów wypełniły treningi, ćwiczenia ogólnorozwojowe, szybkościowe oraz siłowe. Odbyły się również zajęcia z psychologii sportowej oraz fizjoterapii.

Zawodnicy intensywnie i aktywnie spędzali czas budując poczucie jedności i ducha reprezentacji.

Zgrupowanie zostało dofinansowane z budżetu Programu Juniorskiego Polskiej Federacji Squasha.
 


04.07.2017

Najbliższa akcja szkoleniowa reprezentacji Polski juniorów:

Zgrupowanie reprezentacji juniorów odbędzie się w dniach 1 - 6 sierpnia 2017 roku w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku.

Sztab szkoleniowy przypomina o obowiązkowym stawiennictwie.
 


6.04.2017

W pierwszy weekend kwietnia (1 – 2.04.2017) w warszawskim klubie Kahuna Squash & Badminton odbyły się krajowe konsultacje reprezentacji Polski juniorów.

Zgrupowanie poprowadziła Trener Koordynator Reprezentacji Polski - Anna Jurkun. Konsultacje krajowe juniorów wypełniły treningi na korcie, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe, szybkościowe oraz siłowe. Odbyły się również zajęcia z psychologii sportowej.
Należy również wspomnieć o nieocenionej pomocy Rodziców podczas całego zgrupowania.

Zgrupowanie zostało dofinansowane z budżetu Programu Juniorskiego Polskiej Federacji Squasha.

Mamy nadzieję, iż wśród zawodników wchodzących w skład reprezentacji juniorów znajdują się przyszli championi polskiego, europejskiego a może i światowego squasha :)

W zgrupowaniu wzięli udział między innymi: Filip Jarota, Mateusz Osojca oraz Maksymilian Wielgus, czyli zawodnicy powołani do reprezentacji Polski juniorów na turniej 28th European Under 19 Junior Individual Championships, który odbędzie się w dniach 8 – 16 kwietnia w Lizbonie.

Podczas konsultacji trwały również przygotowania reprezentantów powołanych na European Under 15 and Under 17 Junior Team Championships, które odbędą się w dniach 11 – 14 maja 2017 w czeskiej Pradze. W skład drużyny U15 wchodzą: Jakub Pytlowany, Jakub Gogol oraz Dominika Lubińska. Drużynę U17 tworzą natomiast: Filip Jarota, Mikołaj Korsak i Marta Sikora.


10.02.2017

Najbliższa akcja szkoleniowa reprezentacji Polski juniorów:

  • Zgrupowanie reprezentacji juniorów odbędzie się w dniach 1 – 2 kwietnia 2017 roku w klubie Kahuna squash & badminton w Warszawie.

Sztab szkoleniowy przypomina o obowiązkowym stawiennictwie.

 


Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner