Reprezentacja Juniorów

 Reprezentacja Polski juniorów w roku 2017

 

 

 

  Emilia Kaniewska
 Data urodzenia: 26.06.1999
 Klub: Kahuna Squash & Badminton
 Trener: Anna Jurkun
 Osiągnięcia:
 • Drużynowe Mistrzostwo Polski Senior 2017
 • 5. miejsce Polish Junior Open 2016 GU19
 • Mistrzostwo Polski 2016 GU17
 • Wicemistrzostwo Polski 2015 GU19
 • 5. miejsce IMP 2014 GU15
 • 5. miejsce IMP 2013 GU15
 • udział w ETC U17 2016, WJC 2016

 

 

 Karina Tyma
 Data urodzenia: 05.05.2000
 Osiągnięcia:

 • 3. miejsce Belgian Junior Open 2017 GU19

 • 1. miejsce Welsh Junior Open 2017 GU19
 • 1. miejsce Cologne Junior Cup 2017 GU19
 • Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Senior 2017
 • Mistrzostwo Polski Senior 2017
 • Mistrzostwo Polski 2014 (GU17), 2013 (GU15), 2012 (GU13)
 • 1. miejsce w rankingu ESF Junior GU17
 • 1. miejsce French Junior Open 2017 GU17
 • 2. miejsce Czech Junior Open 2017 GU17
 • 2. miejsce Pioneercup 2016 GU17
 • 1. miejsce Norwegian Junior Open 2015 GU19
 

                                  

 

 

  Dominika Lubińska
 Data urodzenia: 16.08.2002
 Klub: SoSquash Sobota
 Trener: Domagoj Spoljar
 Osiągnięcia:
 • Mistrzostwo Polski 2017 GU17
 • 7. miejsce ETC U15 2017
 • 1. miejsce Polish Junior Open 2016 GU15
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 GU15
 • 2. miejsce Polish Junior Open 2015 GU15
 • 5. miejsce ETC U15 2015

 • Mistrzostwo Polski 2015, 2014 GU13
 • Mistrzostwo Polski 2013 GU11

 

 

 Aleksandra Surdziel
 Data urodzenia: 19.05.1999
 Osiągnięcia:
 • 4. miejsce DMP Senior 2017
 • 19. miejsce IMP Senior 2017
 • 17. miejsce German JO 2017 GU19
 • 4. miejsce Polish Junior Open 2016 (GU19), 2015 (GU17)
 • Mistrzostwo Polski 2015 GU19
 • 3. miejsce IMP 2014 GU17
 • Wicemistrzostwo Polski 2013 GU15
 • 8. miejsce IMP 2012 GU13


 

 

 

 Julia Sonik
 Data urodzenia: 14.06.1999
 Klub: Squash Point Sosnowiec
 Trener: Kamil Kalinowski
 Osiągnięcia:
 • 19. miejsce German JO 2017 GU19
 • 7. miejsce Polish Junior Open 2016 GU19
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 GU17
 • 4. miejsce IMP 2015 GU19
 • 3. miejsce IMP 2014 GU15


 

 

 Natalia Czekaj
 Data urodzenia: 15.11.2001
 Klub: Squash4You
 Trener: Sebastian Śmietański
 Osiągnięcia:
 • 3. miejsce IMP 2017 (GU17), 2015 (GU19)
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 (GU15), 2014 (GU13)
 • 3. miejsce PJO 2015 GU15
 • Mistrzostwo Polski 2013 GU13
 • 4. miejsce IMP 2012,2011 OU11
 • 3. miejsce Slovak Junior Open 2014 GU13
 • 5. miejsce ECC 2014

 

 

  Julia Burak
 Data urodzenia: 13.01.2001
 Klub: Hasta La Vista Wrocław
 Trener: Magda Kamińska
 Osiągnięcia:
 • 6. miejsce IMP 2017 GU17
 • 3. miejsce PJO 2016 GU17
 • 3. miejsce IMP 2016 GU17
 • 6. miejsce PJO 2015 GU15
 

 

  Sonia Rak
 Data urodzenia: 25.07.2003
 Klub: Prime Fitness Club
 Trener: Tomasz Matejski
 Osiągnięcia:
 • 5. miejsce IMP 2017 GU17
 • 3. miejsce Polish Junior Open 2016 GU15
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 GU13
 • 3. miejsce PJO 2015 GU13
 • 9. miejsce IMP 2015 GU13
 • 3. miejsce IMP 2014 GU11
 • 7. miejsce IMP 2013 GU11

 

 

 

 Marta Sikora
 Data urodzenia: 08.12.2003
 Klub: SoSquash
 Trener: Domagoj Spoljar
 Osiągnięcia:
 • Wicemistrzostwo Polski 2017 GU17
 • 13. miejsce ETC U17 2017
 • 1. miejsce Polish Junior Open 2016 GU13
 • 1. miejsce IMP 2016 GU13
 • 2. miejsce Polish Junior Open 2015 GU13
 • 3. miejsce IMP 2015 GU13
 • Wicemistrzostwo Polski 2014 GU11

 

 

 Julia Patałąg
 Data urodzenia: 12.08.2002
 Osiągnięcia:
 • 7. miejsce DMP Senior 2017
 • 9. miejsce DMP Junior 2017
 • Wicemistrzostwo Polski 2015 GU13
 • 3. miejsce IMP 2014 GU13
 • 3. miejsce IMP 2013 GU11
 • 7. miejsce ECC 2015
 • 5. miejsce Slovak Junior Open 2014 GU13

 

 

 

 

 

 Mateusz Osojca
 Data urodzenia: 04.05.1999
 Klub: Squash Zone Club/Szczecin
 Trener: Marcin Szopa
 Osiągnięcia:
 • Wicemistrzostwo Polski 2017 BU19
 • 8. miejsce German Junior Open 2016 BU17
 • 6. miejsce Polish Junior Open 2016 (BU19), 2015 (BU17)
 • 3. miejsce IMP 2016 BU19
 • 5. miejsce IMP 2015 BU17
 • 17. miejsce Hungarian Junior Open 2015 BU17
 • 6. miejsce IMP 2014 BU17
 • Udział w: Czech, German, French, Dutch, Hungarian JO
 

 

 Piotr Hemmerling
 Data urodzenia: 10.01.1999
 Osiągnięcia:
 • 2. miejsce ETC dyw.3 2017 Senior
 • 1. miejsce Polish Junior Open 2016, 2015 BU19
 • Mistrzostwo Polski 2016, 2015 BU19
 • Mistrzostwo Polski 2014, 2013 BU17
 • Mistrzostwo Polski 2012 (BU15), 2010 (BU19)
 • Wicemistrzostwo Polski 2011 BU15
 • 4. miejsce Luxembourg Junior Open 2014 BU17
 • 7. miejsce Swiss Junior Open 2013 BU15
 • 1. miejsce Danish Junior Open 2013 BU15
 

 

  Maksymilian Wielgus

 Data urodzenia: 20.02.2000
 Klub: Enjoy/Bielsko – Biała
 Trener: Maciej Kliś
 Osiągnięcia:
 • 3. miejsce Hungarian Junior Open 2017 BU19
 • 4. miejsce DMP Junior 2017
 • Mistrzostwo Polski 2017 BU19
 • 2. miejsce Croatian Junior Open 2017 OU19
 • 2. miejsce Polish Junior Open 2016 OU17
 • Mistrzostwo Polski 2016 BU17
 • 2. miejsce Slovenian Junior Open 2016 OU17
 • 1. miejsce Croatian Junior Open 2016 OU17
 

 

 

 

  Filip Jarota
 Data urodzenia: 15.06.2001
 Klub: Squash Zone Club/Przecław
 Trener: Marcin Szopa
 Osiągnięcia:
 • 3. miejsce DMP Junior 2017
 • 8. miejsce IMP Senior 2017
 • Mistrzostwo Polski 2017 BU17
 • 5. miejsce Polish Junior Open 2016 BU17
 • Mistrzostwo Polski 2016 BU15
 • 2. miejsce Polish Junior Open 2015 BU15
 • 3. miejsce IMP 2015 BU15

 

 

 

  Jakub Pytlowany
 Data urodzenia: 26.07.2002
 Klub: Squash4You / Kraków
 Trener: Mateusz Kotra
 Powołanie na: U15 Team 2017
 Osiągnięcia:
 • 3. miejsce Danish Junior Open 2017 BU17
 • Drużynowe Mistrzostwo Polski Junior 2017
 • 3. miejsce DMP Senior 2017
 • Mistrzostwo Polski 2017 (BU15), 2015 (BU13)
 • 3. miejsce German Junior Open 2017 BU15
 • 3. miejsce Austrian Junior Open 2017 BU15
 • 1. miejsce Polish Junior Open 2016, 2015 BU15
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 (BU15), 2014 (BU13)

 

 

 Jakub Gogol
 Data urodzenia: 22.03.2004
 Klub: Corkers Ostrava Z.S (Ostrava)
 Trener: Jan Mutina i Pavel Sladecek
 Osiągnięcia:
 • Drużynowe Mistrzostwo Polski Junior 2017
 • 2. miejsce IMP 2017 BU15
 • 1. miejsce Czech Junior Open 2017 BU13
 • 1. miejsce Polish Junior Open 2016, 2015 (BU13)
 • Mistrzostwo Polski 2016 (BU13), 2015 (BU13), 2014 (BU11)
 • 1. Miejsce Belgian Junior Open 2016 BU13
 • 2. Miejsce Nordic Junior Open 2016 BU13

 

 

 

  Szewczyk Mateusz
 Data urodzenia: 04.02.1999
 Klub: Enjoy Squash&Fitness
 Trener: Maciej Kliś
 Osiągnięcia:
 • 4. miejsce DMP Junior 2017
 • 4. miejsce IMP 2017 BU19
 • 7. miejsce Polish Junior Open 2016 BU19
 • 20. miejsce World Junior Team Championships 2016
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 BU19
 • 5. miejsce Polish Junior Open 2015 BU19
 • 5. miejsce Slovak Junior Orpn 2015 BU17


 

 

  Szabelski Mateusz
 Data urodzenia: 14.07.1999
 Klub: Kahuna Squash&Badminton
 Trener: Anna Jurkun
 Osiągnięcia:
 • 9. miejsce IMP 2017 BU19
 • 10. miejsce Polish Junior Open 2016 BU19
 • 4. miejsce IMP 2016 BU17
 • 5. miejsce IMP 2014 BU15
 • 8. miejsce IMP 2013 BU15
 • 3. miejsce IMP 2012 BU13
 • 3. miejsce IMP 2011 BU13

 

 

  Forreiter Maciej
 Data urodzenia: 11.09.1999
 Klub: MySquash
 Trener: Kamil Dominiak
 Osiągnięcia:
 • 6. miejsce IMP 2017 BU19
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 BU17
 • 6. miejsce IMP 2015 BU17
 • 4. miejsce PJO 2014 BU17
 • 4. miejsce IMP 2014 BU15
 • 9. miejsce IMP 2013 BU15
 • 5. miejsce IMP 2012 BU13
 • 8. miejsce IMP 2011 BU13

 

 

  Giemza Mikołaj
 Data urodzenia: 15.10.2000
 Trener: Mateusz Kotra
 Osiągnięcia:
 • Drużynowe Mistrzostwo Polski Junior 2017
 • 6. miejsce IMP 2017 BU19
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 BU17
 • 6. miejsce IMP 2015 BU17
 • 13. miejsce Austrian Junior Open 2015 BU15
 • 4. miejsce PJO 2014 BU17
 • 4. miejsce IMP 2014 BU15
 • 5. miejsce IMP 2012 BU13

 

 

  Mikołaj Korsak
 Data urodzenia: 29.06.2001
 Klub: Squash Zone Club / Bezrzecze / Szczecin
 Trener: Marcin Szopa
 Powołanie na: U17 Team 2017
 Osiągnięcia:
 • 3. miejsce DMP Junior 2017
 • 7. miejsce IMP 2017 BU17
 • 13. miejsce ETC U17 2017
 • 13. Miejsce ETC U15/17 2016
 • Mistrzostwo Polski 2015 (BU15), 2014, 2013 (BU13)

 

 

 

  Nowak Piotr
 Data urodzenia: 09.08.2001
 Klub: Squash City Targówek
 Trener: Marcin Karwowski
 Osiągnięcia:
 • 6. miejsce IMP 2017 (BU19), 2015 (BU17)
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 BU17
 • 4. miejsce PJO 2014 BU17
 • 4. miejsce IMP 2014 BU15
 • 5. miejsce IMP 2012 BU13
 • 8. miejsce IMP 2011 BU13
 • 13. miejsce ETC 2015 U15
 • 13. miejsce Austrian Junior Open 2015 BU15

 

 

  Hrycaj Marcin
 Data urodzenia: 15.01.2000
 Klub: Kahuna Squash&Badminton
 Trener: Anna Jurkun
 Osiągnięcia:
 • 7. miejsce IMP 2017 BU19
 • 13. miejsce PJO 2016 BU19
 • 5. miejsce IMP 2016 BU17
 • 11. miejsce IMP 2015 BU17
 • 10. miejsce PJO 2014 BU15
 • 7. miejsce IMP 2014 BU15
 • 9. miejsce PJO 2013 BU15
 • 6. miejsce IMP 2012 BU13
 

 

 Lipski Kajetan
 Data urodzenia: 01.03.2003
 Klub: Enjoy Squash&Fitness
 Trener: Maciej Kliś
 • 4. miejsce DMP Junior 2017
 • 3. miejsce IMP 2017 BU15
 • 7. miejsce Croatian JO 2017 BU15
 • 7. miejsce Polish Junior Open 2016 BU15
 • 6. miejsce IMP 2016 BU15
 • 7. miejsce Hungarian JO 2016 BU15
 • 8. miejsce Slovak JO 2016 BU15
 • 7. miejsce Slovenian JO 2016 BU15
 • 4. miejsce IMP 2015 BU13

 

 Fordoński Aleksander
 Data urodzenia: 23.10.2003
 Klub: Squash City
 Trener: Hubert Sech, Marcin Karwowski
 Osiągnięcia:
 • 4. miejsce IMP 2017 BU15
 • 8. miejsce Polish Junior Open 2016 BU15
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 (BU13), 2014 (BU11)
 • 2. miejsce Slovak JO 2016 BU13
 • 2. miejsce Slovenian JO 2016 BU13
 • 1. miejsce Norwegian JO 2016 BU13
 • 3. miejsce Polish Junior Open 2015 BU13
 • 3. miejsce Norwegian JO 2015 BU13
 

 

  Felbór Tytus
 Data urodzenia: 26.05.2002
 Klub: MySquash
 Trener: Kamil Dominiak
 Osiągnięcia:
 • 7. miejsce DMP Junior 2017
 • 4. miejsce IMP 2017 BU17
 • 9. miejsce IMP 2016 (BU15), 2015 (BU15)
 • 9. miejsce Polish Junior Open 2015 BU15
 • 3. miejsce IMP 2013 BU13
 • Wicemistrzostwo Polski 2013 (BU11), 2012 (BU11)
 • 5. miejsce IMP 2011 BU11

 

 

  Woziwodzki Jakub
 Data urodzenia: 02.08.2003
 Klub: Hasta La Vista Wrocław
 Trener: Magda Kamińska, Marcin Ganczarski
 Osiągnięcia:
 • 6. miejsce IMP 2017 BU19
 • Wicemistrzostwo Polski 2016 BU17
 • 3. miejsce Norwegian JO 2016 BU13
 • 6. miejsce IMP 2015 BU17
 • 9. miejsce Irish JO 2015 BU13
 • 3. miejsce Slovak JO 2015 BU13
 • 4. miejsce PJO 2014 BU17
 • 4. miejsce IMP 2014 BU15
 • 5. miejsce IMP 2012 BU13

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner