U19 Oporto 2012

Trener Juniorskiej Kadry Narodowej Squasha Marcin Kozik powołał na Drużynowe Mistrzostwa Europy U19, które odbędą się w Porto w dniach 04-09 kwietnia 2012 r. następujących juniorów:

  • Jakub Wasilewski
  • Michał Szymczaki
  • Adrian Marszał
  • Paulina Krzywicka
  • Natalia Ryfa

Poniżej relacja z Mistrzostw:


 

1 dzień:

Pierwszy dzień za nami! Dzisiaj odpoczynek przed jutrzejszym, miejmy nadzieje, pełnym niespodzianek dniem. Zaczynamy od razu z pełnej pary – Francja chyba może spać dziś spokojnie. Po południu walczymy ze Szkocją. Chęci i determinacja są, wsparcie też mamy. Tymczasem przed ciężkim dniem postanowiliśmy się trochę zrelaksować. Słońce, plaża, błękit oceanu, piękne widoki – brzmi jak wymarzone wakacje. Oczywiście, mimo wszystkich pokus, które zatrzymywały nas na piaszczystej plaży, nie zapomnieliśmy zajrzeć na korty i potrenować. Korty sprawdzone – trochę specyficzne, ale nasz niezastąpiony trener nawet na nie ma taktykę. Nasi przeciwnicy …. Co tu dużo pisać, jest na co popatrzeć . Na pewno dużo się nauczymy, spędzimy miło czas. Kadra już zgrana, Adrian zapewnia nam wiele powodów do śmiechu, Michał wyluzowany i w formie, szuka ników, Kuba skupiony i bardzo zdeterminowany. Under Amour , nasz sponsor zapewniający piękny wygląd na korcie sprawdza się doskonale. Oczywiście dziękujemy bardzo. Było wesoło, byle humory dotrzymywały nam do końca wyjazdu.
Będziemy Was informować na bieżąco o naszych sukcesach.

Trzymajcie kciuki, a my obiecujemy reprezentować nasz kraj z godnością i uśmiechem na twarzy.

Pozdrowienia z Porto, Natalia Ryfa i cała kadra Polski juniorów z najlepszym trenerem.


 

2 dzień:

No to kolejne dni mijają. Powinno być co raz ciężej, a jednak – nam idzie co raz lepiej. Chyba musieliśmy dostać małą lekcje pokory i zebrać doświadczenie, żeby przerzucić się na szybsze tempo gry. Wczoraj Francja i Szkocja gładko uzyskiwały wyniki 3:0. Pokazały się z dobrej strony, nikt nie odpuścił i nikt nas nie zlekceważył. Dzisiaj to my, mimo przegranej, możemy być zadowoleni ze swojej gry. Michał zagrał mecz życia grając z pierwsza rakietą Niemiec. Szybkie tempo, dobry target i super shoty! Gratulacje. Kuba w walce z Holendrem wypadł bardzo dobrze – były długie wymiany i sporo ciekawych zagrań. Jutro czekają na nas Austria i Norwegia. Jesteśmy gotowi do walki. Gramy w tempie, skupieni, walcząc o każdą piłkę.

 

Każda godzina spędzona w klubie i na korcie, oglądając lepszych od nas zawodników daje nam nowe, bardzo cenne doświadczenia. Możemy się wiele nauczyć, a przy okazji jest to dla nas motywacja do dalszej pracy. Mam nadzieję, że skorzystamy z walorów tego wyjazdu jak najlepiej, a wyniki przyjdą z czasem i dalszą, ciężką pracą.

 

Trzymajcie kciuki i niech moc będzie z nami!

Natalia Ryfa wraz z kadrą polski i trenerem.

Dokumenty do pobrania

    Brak wpisów

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner