Szkółki squasha

Poniżej znajdują się informacje odnośnie szkółek squasha dla dzieci organizowanych przez kluby:

 

 

STREFA RUCHU KSIĄŻENICE – AKADEMIA SPORTU

 

Zapraszamy na zajęcia Akademii Squasha dla dzieci i młodzieży. Program szkółki juniorskiej łączy w sobie elementy zabawy, wysiłku fizycznego oraz rozwoju podstawowych cech motorycznych. Zajęcia prowadzi instruktor klubowy - Piotr Śliwiński - instruktor WSF level 1.

Zajęcia w sezonie 2016/2017 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 17:00.

Więcej informacji na stronie Akademii Squasha - http://strefaruchuksiazenice.pl/info/aktualnosci/grafik-zajec-akademii-sportu

 


 

 TARNOWSKIE GÓRY – PARK WODNY

Zajęcia prowadzone na 3 poziomach zaawansowania:

Grupa początkująca dla dzieci:

Zajęcia raz w tygodniu / 60 minut

Cennik: 130 zł miesięcznie (4 zajęcia w miesiącu)

 

Grupa początkująca dla dorosłych:

Zajęcia raz w tygodniu / 60 minut

Cennik: 130 zł miesięcznie (4 zajęcia w miesiącu)

 

Grupa zaawansowana:

Zajęcia raz w tygodniu / 60 minut

Cennik: 250 zł miesięcznie (8 zajęć w miesiącu)

 

Informacje o sekcji: http://www.parkwodny.com.pl/sekcje-sekcja-squash,pl,1 

CZĘSTOCHOWA – SCORPIO SQUASH CLUB

Scorpio Squash Klub organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat. Treningi odbywają się  4razy w miesiącu w soboty po 1 godzinie w grupach 2,3,4-osobowych dobranych wiekowo oraz pod kątem posiadanych umiejętności! Ceny wahają się od 60 do 120 zł/os (miesięcznie) w zależności od ilości osób w grupie.

Ciekawa forma zajęć zapewnia atrakcyjna zabawę, pozwala rozwijać koordynacje ruchową oraz wspomaga rozwój wszystkich cech motorycznych. Zajęcia prowadzi Michał Klecha trener ESF Level 1.

squash-czestochowa.pl


 

KOŁOBRZEG – PAJAMAD Squash Club

 

W PAJAMAD Squash Club w Kołobrzegu/Budzistowie, ul. Bukowa 1, są prowadzone zajęcia dla dzieci i juniorów od 5 – 18 lat.

 

Oferujemy:
- zajęcia z trenerem w grupach 3-6 osobowych
- bezpłatne wypożyczenie rakiet na pierwsze zajęcia
- turnieje juniorskie
Program zajęć jest specjalnie skierowany dla dzieci które chcą zacząć przygodę ze squashem.
Połączenie zabawy oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych ma na celu rozwój koncentracji, cech motorycznych, sprawności fizycznej jak również poznanie podstaw gry w squasha.

Więcej informacji można otrzymać w recepcji klubu oraz pod nr tel. 792-160-958.
www.squash-kolobrzeg.pl


 

KRAKÓW – RACQUET

Racquet Squash Club rozpoczyna kolejny sezon 2011/2012 "Junior Squash Program"  czyli zajęć przygotowanych specjalnie dla młodych miłośników squasha. To już trzeci rok naszej działalności i można śmiało powiedzieć, że jesteśmy największą szkółką juniorską squasha w Krakowie!

Zajęcia będą prowadzone przez Przemka Atrasa (nr 11 PFS), który jest gwarantem profesjonalnego poziomu szkółki oraz inni trenerzy mający doświadczenie w pracy z Juniorami. Przez naszą szkółkę juniorską do tej pory przewinęło się już około 120 dzieciaków!, poza szkółką juniorską prowadzimy szereg dodatkowych atrakcji dla Juniorów (turnieje tylko dla nich, squashowy dzień dziecka, kids Day w mikołajki…)

Racquet Squash Club gwarantuje wszystkim juniorom podczas trwania zajęć rakiety, piłeczki oraz okulary ochronne!

Aktualnie prowadzimy zajęcia w dni i godziny (jeżeli na naszej liście nie ma terminu który Ci pasuje, skontaktuj się z nami a stworzymy nową grupę):

·         Poniedziałek 15:00, 16:00, 17:00

·         Wtorek 16:00, 17:00

·         Środa 16:00, 17:00

·         Czwartek 15:00, 16:00, 17:00

·         Piątek 16:00, 17:00

Ceny zajęć wahają się w zależności od liczebności grupy i godziny o której odbywają się zajęcia od 80 do 140zł/ miesięcznie.

www.racquet.pl


  

KRAKÓW – SQUASH4YOU

SQUASH4YOU zaprasza na zajęcia Szkółki Squashowej dla juniorów!

Ruszamy z programem szkolenia dzieci i młodzieży! Wyjątkowy program nauki squasha, który łączy w sobie  elementy zabawy, wysiłku fizycznego oraz rozwoju podstawowych cech motorycznych. Zajęcia prowadzą instruktorzy klubowi pod nadzorem trenera kadry Polski Macieja Klisia w każdą środę oraz czwartek od 16 do 17. Zajęcia odbywają od września do końca maja, nabór w systemie ciągłym przez cały rok (pierwsze – pokazowe zajęcia gratis).

Podział na dwie grupy wiekowe:
• środa, godzina 16-17, wiek 8-13 lat
• czwartek, godzina 16-17, wiek 14-17 lat

Zapisy w recepcji klubu pod numerem: 12 442-44-99 lub e-mail: kontakt@squash4you.pl

squash4you.pl


 

LUBLIN – SPORTS PARK

MINI SQUASH SCHOOL

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku już od 5 lat.

Treningi prowadzone są we wtorki o godzinie 17:00 i 18:00 oraz piątki o godzinie 16:00 przez trenerów certyfikowanych przez Polską Federację Squasha. Zajęcia trwają 60min., w grupach liczących do 8 osób.

Młodzi squashowcy potrzebują jedynie sportowego stroju i czystego obuwia na jasnej podeszwie. Dobra zabawa gwarantowana.

www.sportspark.pl

 


 

OPOLE – SQUASH CLUB

Program Juniorski jest prowadzony przez troje certyfikowanych trenerów squasha - Kasię Sikorę, Klaudynę Zarówną oraz Adama Ciempkę.

Zajęcia odbywają się w każdą środę o godzinie 16.00 oraz w każdą niedzielę o godzinie 11.00 i trwają 60 minut.

Dzieci są dzielone na grupy w oparciu o umiejętności oraz wiek.

Podział zwykle odpowiada kategoriom wiekowym:

 • dzieci najmłodsze, do około 8 roku życia,
 • mali juniorzy - od 9 do 13 lat,
 • dzieci powyżej 14 roku życia.

Każde dziecko, które chce spróbować przygody ze squashem może nieodpłatnie przyjść na pierwsze dwa spotkania. Rakiety, piłki oraz pozostały niezbędny sprzęt dla dzieci zapewnia klub. Dziecko musi jedynie posiadać strój sportowy oraz właściwe obuwie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z recepcją klubu - (77) 546 70 38.

Ponadto klub posiada promocję dla rodziców chcących bawić się w squasha z dziećmi - każdy rodzic, który zdecyduje się grać z dzieckiem w dni powszednie do godziny 16.00 oraz w weekendy zapłaci połowę opłaty za kort.

Szczegóły i aktualności dotyczące zajęć dla dzieci znajdą Państwo również na blogu klubowym - http://www.squash.opole.pl/blog/?cat=4

www.squash.opole.pl

 


 

POZNAŃ – SQUASH PARK

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat do udziału w szkółce Squasha. Zajęcia prowadzone są z wykwalifikowanymi trenerami  (mini squasha, squasha) w systemie cyklicznym (10 zajęć). Zajęcia odbywają się od pn-pt w godz. 7.00-17.00 oraz weekendy.

Oferujemy treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerską na certyfikowanych kortach oraz zapewniamy sprzęt w cenie zajęć. Każde dziecko uczestniczące w naszych szkółkach ma szansę szybciej poznać podstawowe techniki squasha, dzięki czemu w krótszym czasie może przejść na wyższy stopień zaawansowania.

Grupy tworzone są w oparciu o wiek, umiejętność gry oraz dyspozycyjność dziecka rozpoczynając od początkujących, średniozaawansowanych, do zaawansowanych graczy.

Dodatkowo w okresie wakacji letnich oraz zimowych organizujemy półkolonie z elementami squasha.

Pokażemy Twojemu dziecku, że squash to nie tylko rywalizacja, ale i świetna zabawa!!

KONTAKT:
Magdalena Ciesielska
Kom. +48 782 746 927
e-mail: minisquash@squashpark.pl

squashpark.pl


 

SZCZECIN – SQUASH ZONE CLUB

Squash Zone Club zaprasza najmłodszych!

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia które łączą ze sobą elementy zabawy i aktywności fizycznej.

Niezależnie od płci, poziomu zaawansowania oraz wydolności, każdy uczestnik warsztatów, oprócz nauki gry w squasha, ma zagwarantowaną olbrzymia dawkę świetnej zabawy oraz rozwój podstawowych cech motorycznych.

Spełniając oczekiwania rodziców rozpoczynamy szkolenie dzieci już od 5. roku życia.

Ze względu na rozbieżności w rozwoju fizycznym dzieci, ich sprawności, posiadane umiejętności oraz oczekiwania, dbamy o staranny dobór grup podchodząc do każdego z uczestników w sposób indywidualny. Naszym celem jest umożliwienie wszystkim chętnym dzieciom, uprawiania squasha w celach zabawy i rekreacji.

Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej z uprawnieniami nadanymi przez Polską Federację Squasha do prowadzenia zajęć z młodymi adeptami tej dyscypliny.

Jeśli chcesz aby twoje dziecko poprzez dobrą zabawę mile spędziło swój wolny czas, poprawiło swoją sprawność fizyczna i koordynację ruchową, nie czekaj i zapisz je już dziś !

Jedyne co będzie potrzebne to chęci, wygodny strój sportowy i zmienne obuwie sportowe.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy rakietę, piłkę i okulary ochronne -GRATIS !

Terminy zajęć: sobota 12.00-14.00, czwartek 15.00-17.00
Jednostka zajęć trwa 1h.

Przy zapisywaniu dziecka prosimy o podanie wieku dziecka i oczekiwanej godziny uczestnictwa w zajęciach.
Opłata za zajęcia:
       - 120 pln - za zajęcia 1x w tygodniu,
       - 180 pln - za zajęcia 2x w tygodniu,
       - 240 pln - za zajęcia 2x w tygodniu + OPEN KLUB*.

*OPEN KLUB to dostęp do kortów dla dziecka przez cały miesiąc w każdej chwili, kiedy tylko ma na to ochotę, jeżeli tylko klub dysponuje wolnym kortem.

Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 91 434 77 23, 600 958 622, w recepcji klubu lub na www.squashzoneclub.pl


 

WARSZAWA – SQUASH CITY

Drodzy Państwo,

Rozpoczynamy właśnie nowy sezon Szkółki Squsha 2011/ 2012. Otwarcia sezonu dokonają grupy niedzielne w dniu 18 września.  Jak w poprzednich sezonach czeka nas wiele atrakcji: m.in. zabawy, konkursy, turnieje i promocje. Cieszymy się, że zaproponowane przez nas w ubiegłym sezonie promocje, zniżki i główna wygrana zostały przyjęte z takim entuzjazmem dlatego w tym sezonie postanowiliśmy to powtórzyć.

Szukamy i wspieramy talenty!

Talent trzeba wspierać ciężką pracą dlatego w tym roku podwyższamy poprzeczkę dla grup średniozaawansowanych. W tym roku zajęcia dla tych grup odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Oznacza to, że w jeden rok dzieci nauczą się tyle ile uczyłyby się przez dwa lata. Wszyscy zaś, tak jak w ubiegłym sezonie, mają szansę na główną nagrodę. Podobnie jak w ubiegłym sezonie wyłonimy dwie osoby z  przedziału wiekowego do lat 15 oraz 15-19 lat, które w kolejnym sezonie 2012/2013 otrzymają bezpłatny udział w szkółce przez cały jej przebieg. Osoby takie muszą charakteryzować się pilnością, solidnością, dużymi postępami w nauce squasha, systematycznym uczestnictwie w szkółce i aktywnym udziale w konkursach oraz w  turniejach squashowych. Kto to będzie? Dowiemy się 17 czerwca 2012r.

Konkursy i turnieje

Przewidujemy konkursy i turnieje wraz z atrakcyjnymi nagrodami.  Dokładne daty poznacie Państwo odpowiednio wcześnie,  wiadomo już, że turnieje dla naszych szkółek odbywać się będą w miesiącach: listopad, styczeń, marzec i maj. Tym razem organizowane będą w soboty, co nie będzie miało wpływu na zajęcia szkółkowe odbywające się w niedziele.  Konkursy przewidziane są odpowiednio dla dzieci, które jeszcze nie są gotowe na udział w turniejach. Turnieje zaś przewidziane są dla dzieci, które mają wystarczające umiejętności dopuszczające do udziału w turnieju - po konsultacji z trenerem.

Specjalna oferta w naszym cenniku i nowość w regulaminie

Składki na Szkółkę pobierane są w pięciu formach:

1.    co miesiąc z góry podczas pierwszych zajęć w danym miesiącu kalendarzowym

2.    za jeden semestr (15h) na początku każdego semestru (grupy początkujące)

3.    za jeden semestr (30h) na początku każdego semestru (grupy średniozaawansowane)

4.    za dwa semestry (30h) na pierwszych zajęciach (grupy początkujące)

5.    za dwa semestry (60h) na pierwszych zajęciach (grupy średniozaawansowane)

W przypadku braku płatności za Szkółkę na drugich zajęciach w danym miesiącu Klub zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia Uczestnika na zajęcia. Wysokość składki uzależniona jest od ilości zajęć w tygodniu i ilości osób w grupie. Opłacenie składki poświadczone zostaje przez Klub poprzez podbicie legitymacji Uczestnika. Składki mogą być płacone w kasie gotówką lub kartą kredytową.

Więcej nowości w regulaminie szkółki, zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością.

 

Kontakt:

Marzena Zielony, tel. (22) 499 64 66 od pn-pt: 7-15 lub pn- pt: 15-23  (zamiennie)

mail: poczta@squashcity.pl w nagłówku proszę pisać „informacje-szkółka”

Zgłoszenia nowych uczestników:

mail: poczta@squashcity.pl w nagłówku proszę pisać „szkółka squasha”

squashcity.pl


 

WROCŁAW – WROCŁAW SQUASH CLUB

Program Juniorski jest prowadzony przez troje certyfikowanych trenerów squasha - Kasię Sikorę, Klaudynę Zarówną oraz Adama Ciempkę.

Program Juniorski jest prowadzony przez doświadczonych trenerów squasha - Magdę Kamińską, Andrzeja Borkowskiego, Jagodę Zarówną oraz Adama Ciempkę.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10.00 i 11.00.

Dzieci są dzielone na grupy w oparciu o umiejętności oraz wiek.

Podział zwykle odpowiada kategoriom wiekowym:

 • dzieci najmłodsze, do około 8 roku życia,
 • mali juniorzy - od 9 do 13 lat,
 • dzieci powyżej 14 roku życia.

Każde dziecko, które chce spróbować przygody ze squashem może nieodpłatnie przyjść na pierwsze dwa spotkania. Rakiety, piłki oraz pozostały niezbędny sprzęt dla dzieci zapewnia klub. Dziecko musi jedynie posiadać strój sportowy oraz właściwe obuwie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z recepcją klubu - (71) 72 79 240.

Ponadto klub posiada promocję dla rodziców chcących bawić się w squasha z dziećmi - każdy rodzic, który zdecyduje się grać z dzieckiem w dni powszednie do godziny 16.00 oraz w weekendy będzie mógł uiścić promocyjną stawkę za wynajem kortu, równą stawce dla młodzieży uczącej się.

Szczegóły i aktualności dotyczące zajęć dla dzieci znajdą Państwo również na blogu klubowym - http://squash.wroclaw.pl/turnieje/?cat=8

www.squash.wroclaw.pl

 


 

ZIELONA GÓRA – SQUASH UP

Klub Squash Up w Zielonej Górze prowadzony przez przyszłe małżeństwo Zuzannę Stanglewicz   i Jakuba Zjawin (rekomendowany trener PFS) poza turniejami squasha organizuje również treningi squashowe dla dorosłych i dla dzieci, przy czym na szczególną uwagę zasługują te ostatnie dla najmłodszych. Treningi dla dzieci w każdym wieku prowadzi Zuza, która ma za sobą szkolenie w zakresie MINI SQUASHA. Poza przebytym szkoleniem istotne jest osobiste właściwe podejście do dzieci i zaangażowanie we własną pracę, czego Zuzi nie brakuje.

Zapraszamy do CRS w Zielonej Górze ul Sulechowska 41 klub Squash Up ZUZA 692557278 Kuba 603 30 60 10

http://reprezentuj.com/squashup/minisquash/ulotka_A6_111x154_brutto_PRINT.pdf 

akademia-squasha.pl


 

ŻORY – VITASPORT

POINTFORE JUNIOR SCHOOL w Vitasport Żory.

www.vita-sport.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i najmłodszych graczy proponujemy wyjątkowy program nauki gry w squash’a, który łączy w sobie elementy zabawy, wysiłku fizycznego oraz rozwoju podstawowych cech motorycznych.

POINTFORE JUNIOR SCHOOL to świetna okazja aby najmłodsi nauczyli się podstawowych elementów gry w squash’a, poprawili koordynację ruchową, kondycję oraz wytrzymałość fizyczną przy ogromnej dawce znakomitej zabawy!

Program Juniorski w klubie VITASPORT obejmuje:

 • zajęcia z instruktorami
 • zajęcia dla dzieci w wieku 6-18 lat
 • bezpłatna lekcja pokazowa (pierwsza lekcja gratis)
 • grupy od 3 do 6 osób
 • bezstresowa i miła atmosfera
 • treningi po 60 min.
 • miesięczny koszt - 95 zł / os.
 • miesięczny koszt za 2 razy w tygodniu - 130 zł

Szkolenie dla dzieci w wieku od 6 do 18 lat będą odbywać się w kilkuosobowych grupach pod czujnym okiem instruktorów klubowych. W ramach zajęć trenerzy przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy programu juniorskiego, dbając o systematyczny i kompleksowy rozwój poszczególnych elementów, niezbędnych do późniejszej, samodzielnej gry.
Zgłoś swoje dziecko a przydzielimy je do odpowiedniej grupy wiekowej. Grupy dobierane są przez trenera wg. wieku dzieci oraz stopnia zaawansowania.

Przedziały wiekowe na bazie których tworzone są grupy wyglądają następująco:

 • grupa I → 6-8 lat
 • grupa II → 9-12 lat
 • grupa III → 13-15 lat
 • grupa IV → 16-18 lat

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do POINTFORE SQUASH JUNIOR SCHOOL!  Otwarty nabór trwa!

Ilośc miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje i zapisy w recepcji Vitasport, tel.: 32 469 24 26 lub na adres e-mail: squash@vita-sport.pl

vita-sport.pl

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner