Komunikaty PFS

2016-05-10

Baraże Polskiej Ligii Squasha

10.05.2016

 

W sobotę 8.05 odbyły się baraże Polskiej Ligi Squasha.

 

Baraże do finału PLS:

 

Baraże mężczyzn:

 

Do Finału PLS (DMP 2016) awansują drużyny: Anoya Freaks Team, Milon Kahuna Team oraz Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Drużyną, która dostanie się do DMP 2016 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli Scout Squash Team - lucky looser nr 1.

 

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:

 

I’m Fit Red Team (nr 2)

Cube Squash Team (nr 3)

Squash Fit Team (nr 4)

Eurotrade Stangiel Tenis&Squash (nr 5)

Plexitech Squash Team (nr 6)

 

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.

 

Baraże kobiet:

 

Do Finału PLS (DMP 2016) awansują drużyny: Arkon Ladies Squasherry Team 2, SquashPark Girls Tour oraz Anoya Freaks Team.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Drużyną, która dostanie się do DMP 2016 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli Redeco Ladies Squash Team - lucky looser nr 1.

 

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:

 

Dolce Vitasport Club (nr 2)

I'm Fit Ladies Red Team (nr 3)

Team DLS made by D&N (nr 4)

Powersquash Ladies Team (nr 5)

 

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.

 

 

Baraże o awans/spadek pomiędzy dywizjami:

 

R. małopolski:

Zadyma Squash Team - Led-Labs Squash Team (2:2)

ProKennex-SquashTime pl - Atlantic Team - Masters of Disaster (3:1)

 

Atlantic Squash Team 2 – PszeniczNick (3:1)

Ultras Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Cracow (3:0)

 

R. mazowiecki:

Milon Kahuna Team 3 - SquashCity Ligowe Info Team (3:1)

transmisje online Squashmasters Team - Aero Squash Team (2:1)

 

R. śląski:

Profi Squash Sosnowiec - Enjoy Squash Team 1 (0:4)

Porsche Skoda Team Via Sport - Gratisownia Freestyle Squashmania Team (2:2)

 

Squash Point Club 2 - Scout Squash Team (3:1)

Mavi Squash Team - Kanlux Vitasport Żory (3:1)

 

Squash Szok Team - Profi Squash 2 (3:1)

 

R. wielkopolski:

MW Metal Squash Team - DvdMax pl SquashTeam Konin (2:2)

RST Mirjan24 pl - Wasik MySquash Team (3:1)

 

R. pomorski:

Hedonia Devils - Squashlive Blenders (1:3)

Arkon Team 1 - Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg - brak protokołu

 

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.

 


04.05.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek baraży PLS w dniu 08.05.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 3, 1, 4, 2
Rozgrywki kobiece: 2, 3, 1

Wypełnione formularze protokołu meczu drużynowego należy przesłać w formie skanu na adres biuro@pfs.com.pl do poniedziałku do godziny 12:00.

 


28.04.2016

Poniżej publikujemy wyniki losowania baraży PLS 2016 dla drużyn męskich i damskich oraz gospodarzy meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami.

DRABINKI


27.04.2016

W dniu jutrzejszym (28.04) zostanie przeprowadzone losowanie baraży PLS 2016 dla drużyn męskich i damskich oraz gospodarzy meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami.


21.04.2016

Baraże do finału PLS zostaną rozegrane w dniu 8 maja 2016r. Miejscem baraży będzie klub Spektrum Sportu (Legionowo). W rozgrywkach barażowych będzie walczyło 14 drużyn męskich. W przypadku drużyn damskich baraże zostaną rozegrane pomiędzy 9 drużynami. Stawką będą miejsca premiowane awansem do Drużynowych Mistrzostw Polski 2015.

Ponieważ do baraży rozgrywek juniorskich chłopców zakwalifikowała się jedna drużyna, baraże nie będą rozgrywane, a wszystkie drużyny zgłoszone do rozgrywek PLS maja prawo startu w finałach DMP 2016.

 

Lista drużyn, które awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski 2016:

Drużyny męskie:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Team 1

2. Reservise com Squashmafia Cracow

3. CityFit Squash Team

4. Squash City & EUVIC Team

5. Dunlop Sport Squash Team

6. Squash Point Team

7. Malta Squash Kucera Logistics Team

8. MySquash Pro

9. Powersquash Team

10. Hasta la Vista

11. SNS Foods Squash Team

12. Opel Serwis Haller Extra Team

13. Marina Sport Superstars

oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

 

Drużyny damskie:

1. Geo Atlantic Lady Squash Team Powered by Cream Squash

2. SNS Foods-McWIL Squash4you Ladies Team

3. Squash City & EUVIC Team

4. Just The Best Spektrum Team

5. Squash and More Hitgirls

6. PlayGirls Squashfit

7. MySquash Girls Crew

8. Squash Point Ladies Team

9. Hasta la Vista

10. Lub Cube Squash Team

11. Energym Squash Team

12. Arkon Ladies Squasherry Team 1

13. Benesport

oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

 

Drużyny juniorskie chłopięce:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Boys Team

2. Squash City Warszawa

3. Enjoy Junior Team

4. Abram and Squash Zone Junior Team 2

5. Abram and Squash Zone Junior Team 1

6. MySquash Junior

7. Hasta La Vista Team

8. Benesport Junior

 

Drużyny juniorskie dziewczęce:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Girls Team

2. Abram Girls Junior Team

3. MySquash Junior Girls

4. Hasta La Vista Team

 

Baraże do finału PLS:

Drużyny męskie:

1. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz

2. Zabierzów Squash WIGO Dream Team

3. Milon Kahuna Team

4. Anoya Freaks Team

5. Scout Squash Team

6. Squash Fit Team

7. Plexitech Squash Team

8. Malta Squash 2

9. Cube Squash Team

10. Jupitersport

11. I’m Fit Red Team

12. Eurotrade Stangiel Tenis&Squash

13. Good Luck Club Gdynia

14. Rampa Squash

 

Drużyny damskie:

1. Anoya Freaks Team

2. Team DLS made by D&N

3. Dolce Vitasport Club

4. SquashPark Girls Tour

5. SoSquash Poznań Ladies

6. Redeco Ladies Squash Team

7. Powersquash Ladies Team

8. I'm Fit Ladies Red Team

9.  Arkon Ladies Squasherry Team 2

 

 

 

Baraże o Awans/Spadek między dywizjami zostaną rozegrane również w dniu 8 maja 2016 r. Kapitanowie drużyn rozgrywających mecze barażowe o Awans/Spadek między dywizjami powinni wspólnie ustalić miejsce (klub) we własnym zakresie oraz przekazać odpowiednie ustalenia do PFS do dnia 26.04 w celu publikacji. Drużyny powinny również wskazać Organizatora tej Sesji (np. kapitan drużyny z klubu, w którym będzie rozegrana Sesja barażowa).

W przypadku braku porozumienia/informacji, biuro PFS podejmie działania wspierające organizację Sesji barażowej (wybór miejsca rozegrania meczów i Organizatora Sesji). Ustalenia biura zostaną przekazane do kapitanów drużyn.

Pozostałe zasady rozgrywek barażowych określa Regulamin PLS. Sesja barażowa jest taką samą Sesją jak Sesje z rozgrywek fazy wstępnej.

PFS informuje również, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów/catering w ramach baraży o awans/spadek między dywizjami PLS pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Kapitanowie drużyn wszystkich Drużyn uczestniczących w barażach o awnas/spadek danego regionu mogą wystąpić do KT z wspólnym (wymagana zgoda wszystkich kapitanów drużyn biorących udział w rozgrywkach) wnioskiem o zmianę terminu rozegrania baraży. Wniosek taki powinien być przesłany na adres biuro@pfs.com.pl najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem rozegrania baraży.

 

Rotacje drużyn między dywizjami (baraże o awans/spadek):

R. małopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – MSA 68x

Spadek – Angry Squash Boys

Mecze:

Zadyma Squash Team - Led-Labs Squash Team

ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team - Masters of Disaster

 

Baraże między 2 i 3 dywizją:

Awans – Squash Devils

Spadek – Astor Squash Team

Mecze:

Atlantic Squash Team 2 - PszeniczNick

Ultras Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Cracow

 

R. mazowiecki:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Team ²

Spadek – Calypso Europlex

Mecze:

Milon Kahuna Team 3 - SquashCity Ligowe Info Team

transmisje online Squashmasters Team - Aero Squash Team

 

R. śląski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Squash and More Team

Spadek – Clic House-Red Dragon Squash Team

Mecze:

Profi Squash Sosnowiec - Enjoy Squash Team 1

Porsche Skoda Team Via Sport - Gratisownia Freestyle Squashmania Team

 

Baraże między 2 i 3 dywizją:

Awans – Enjoy Squash Team 2

Spadek – Toyota Rybnik & No Let Club

Mecze:

Squash Point Club 2 - Scout Squash Team

Mavi Squash Team - Kanlux Vitasport Żory

 

Baraże między 3 i 4 dywizją:

Awans – Cob Squash Team, Arena Team

Spadek – Rocket Ball

Mecze:

Squash Szok Team - Profi Squash 2

 

Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej, drużyna Kanlux Vitasport Żory która miała grać w barażach awansowych i barażach spadkowych, zagra tylko w barażach awansowych. W związku z tym z dywizji niższej awansuje pierwsza i druga drużyna, a trzecia drużyna rozegra baraż z przedostatnią drużyną dywizji wyższej.

 

R. wielkopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Squash Point Team

Spadek – Ecorson Veskez Piła

Mecze:

MW Metal Squash Team - DvdMax pl SquashTeam Konin

RST Mirjan24 pl - Wasik MySquash Team

 

R. pomorski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Studio S7

Spadek – Arkon Team 2

Mecze:

Hedonia Devils - Squashlive Blenders

Arkon Team 1 - Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner