Komunikaty PFS

2016-04-07

Cube Squash&Fitness ranga A (senior) 8-10.04.2016r. - wyniki losowania

Na wniosek Organizator, Komisja Techniczna dokonała specjalnego rozstawienia Konstantina Rybalchenko z nr 1 w eliminacjach do turnieju rangi A na podstawie Par.6 p.5 RRI.


31.03.2016

Prezentujemy wyniki losowania turnieju seniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju seniorskiego rangi A odbędzie się dziś (31.03) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 31.03):

OPEN:

Turniej główny:

  1. Mateusz Kotra 1
  2. Wojciech Nowisz 4
  3. Michał Kotra 6
  4. Marcin Karwowski 8
  5. Domagoj Spoljar 9
  6. Adam Pelczyński 10
  7. Kaleemullah Khan 11
  8. Jakub Wasilewski 13
  9. Andrzej Pyda 17
  10. Łukasz Kondratowicz 18
  11. Piotr Hemmerling 21
  12. Tomasz Matejski 23
  13. Filip Mazurkiewicz 24
  14. Dominik Kowalski 25
  15. Grzegorz Przybysz 26
  16. Jakub Jaworski 27
  17. Grzegorz Sikora 32
  18. Michał Kurek 35
  19. Tomasz Bolechała 36
  20. Jacek Hibner 37
  21. Karol Andrzejczak 40
  22. Dawid Kapral 44
  23. Michał Kasperek 47
  24. Julian Kischel 54 Dzika Karta PFS
     

Eliminacje:

  1. Kostiantyn Rybalchenko 374 Dzika Karta organizatora, Rozstawienie KT
  2. Grzegorz Kaleta 49
  3. Łukasz Popko 52
  4. Artur Machno 60
  5. Krzysztof Michałowski 65
  6. Marcin Ratigowski 66
  7. Witek Gryz 67
  8. Michał Teichert 68
  9. Przemysław Gnitecki 74
  10. Marcin Laszuk 79
  11. Bartłomiej Wojtunik 82
  12. Rafał Kozłowski 87
  13. Jarosław Stachowiak 89
  14. Dawid Wilas 94
  15. Wojciech Sodo 106
  16. Bartosz Rewilak 108
  17. Patrik Rohun 116
  18. Marcin  Szymczak 129
  19. Edward Królewski 134
  20. Stefan Soszka 165
  21. Mikołaj Giemza 178
  22. Rafał Cieślik 192
  23. Rafał Daniluk 195
  24. Grzegorz Leżuch 201
  25. Mark Bellinger 202
  26. Kamil Dudek 204
  27. Emil Kaczyński 209
  28. Przemysław Kozłowski 213
  29. Piotr Prokop 225
  30. Tomasz Banasiak 232
  31. Leszek   Busłowski 235
  32. Szymon Włodarczyk 248
     

Lista rezerwowa:

  1. Bartłomiej Osiniak  263
  2. Łukasz Derecki 271
  3. Michał   Bryła      274
  4. Dariusz  Pietrzak 286
  5. Piotr Pietrzak 305
  6. Jakub Staszkiewicz  306
  7. Michał Martynowski 321
  8. Michał Kołodziński  338
  9. Piotr Dunikowski  458
  10. Ernest Lis 492
  11. Krzysztof Lepionka 528
  12. Tomasz Piskórz 600
  13. Artur Górski 640
  14. Paweł Misiewicz 820
  15. Maciej Doroszuk 897
  16. Krzysztof Pyra 1107

 

OPEN DAMSKI:

  1. Dominika Witkowska 1
  2. Natalia Ryfa 2
  3. Alicja Ślipczyńska 6
  4. Retha Jacobs 7
  5. Kinga Szymaniak  8
  6. Małgorzata Kornowska 9
  7. Karolina Wszołek 10
  8. Dorota Grzechowiak 11
  9. Sylwia Ziomek  14
  10. Nazia Mohamed  15
  11. Ewa Buczkowska 16
  12. Karolina Bellinger 17
  13. Anna Zawartka  21
  14. Małgorzata Rzeszutko 23
  15. Monika Świerczyńska 28
  16. Emilia Kaniewska  32
  17. Joanna Nowak 57
  18. Anna Huseynova 65
  19. Aleksandra Surdziel 93
  20. Karolina Kościuk 138
  21. Iwona  Bargenda 191
  22. Magdalena Sikora   

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner