Komunikaty PFS

2015-06-08

DMP 2015 - wyniki losowania

08.06.2015

Poniżej przedstawiamy wyniki losowania drabinek DMP 2015, dokonanego podczas Walego Zebrania Członków PFS.

Wyniki losowania


22.05.2015

W ub. sobotę odbyły się baraże Polskiej Ligi Squasha.

Baraże do finału PLS:

Baraże mężczyzn:

Do Finału PLS (DMP 2015) awansują drużyny: Dunlop Scorpio Squash Team, SquashStacja oraz Marina Sport Superstars.

Serdecznie gratulujemy.

Drużyną, która dostanie się do DMP 2015 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli SquashCity Targówek Powered by Sephora - lucky looser nr 1.

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:

  • Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz Clothing Streetwear Brand (nr 2)
  • Squash City Squashmasters Ligowe.info (nr 3)
  • Malta Squash 2 (nr 4)
  • Atlantic Squash Team 1 (nr 5)
  • Scout Squash Team (nr 6)
  • OSW Olsztyn / SCORE Squash Elbląg (nr 7)
  • Erkado Cube Squash Team 2 (nr 8)
  • SO Squash Poznań (nr 9)
  • Squash Point Rytm 1 (nr 10)

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.

Baraże kobiet:

Zgodnie z wcześniejszą decyzją KT drużyny awansujące do DMP 2015 to:

  • Malaka Squash Ladies Team
  • Spice Girls Squash Park
  • Squash Point Bydgoszcz Ladies
  • Redeco Ladies Squash Team
  • Arkon Ladies Squasherry Team 2

Mecz barażowy o ostatnie miejsce do finału PLS:
Pogrom … i Wygrom - Anoya Freaks Team 2:1

lucky looser nr 1: Anoya Freaks Team

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.

 

Baraże o awans/spadek pomiędzy dywizjami:

R. małopolski:
Angry Squash Boys - Atlantic Squash Team 2 (3:1)
Byczki Squash4You - Squash Korona 1 (2:2)

Zabierzów Squash Events Team 1 - Carpathian Squash Devils (3:1)
Led-labs Squash Team - Atlantic Squash Team 3 (3:1)

R. mazowiecki:
Spektrum Sportu Squashmasters Ligowe.Info - Anoya Squash Freaks Team 2 (4:0)
Anoya Freaks Team - OTC Squash Team (3:1)

R. śląski:
Squash and More Team - Porsche Skoda Team Via Sport (2:2)
Clic House -Red Dragon Squash Team - Freestyle Squashmania Team (3:1)

Mavi & Holiday Ticket Team - Ideal Led Vitasport Żory (2:2)
Squadak (v/o) - Squash Point Club 2

R. wielkopolski:
MySquash Rakietkowo - Gym Factory Piła (0:4)
Squash Point Bydgoszcz 1 - Rakietomania Squash Team (1:3)

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.

 


15.05.2015

Komisja Techniczna rozpatrzyła pozytywnie wniosek kapitana jednej z drużyn, zgłoszony w dniu 14.05.2015, o zwiększenie ilości drużyn awansujących z baraży rozgrywek damskich do finału PLS z 3 do 6. W związku z tym następujące drużyny awansują do finału PLS 2015 bez konieczności rozgrywania baraży:


Malaka Squash Ladies Team
Spice Girls Squash Park
Squash Point Bydgoszcz Ladies
Redeco Ladies Squash Team
Arkon Ladies Squasherry Team 2


14.05.2015

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek baraży PLS w dniu 16.05.2015.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 1, 3, 4, 2
Rozgrywki kobiece: 2, 3, 1


12.05.2015

Z uwagi na wprowadzenie wyników 4 kolejki PLS w regionie lubelskim (zgoda KT na rozegranie kolejki w terminie 9.05), została wprowadzona korekta - prawidłowo wylosowaną podczas losowania drugą drużyną z tego regionu powinna być Erkado Cube Squash Team 2.


08.05.2015

Poniżej publikujemy wyniki losowania baraży PLS dla drużyn męskich i damskich oraz gospodarzy meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami.

Drabinka baraży PLS - mężczyźni

Drabinka baraży PLS - kobiety

Gospodarze meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami


07.05.2015

Informujemy, że publiczne losowanie drabinki drużyn rozgrywających baraże do finału PLS odbędzie się jutro (08.05) o godz. 12 w biurze PFS.


04.05.2015

Lista drużyn, które awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski 2015:

Drużyny męskie:
1. Lifestyles.expert Squash4You
2. Zabierzów Squash Friends
3. Simple Kahuna Team
4. Squash City & Banach Team
5. Quick Nick GLS Squashmania Team
6. Squash Point Team
7. Malta Squash
8. MySquash Pro
9. Hasta La Vista
10. Erkado Cube Squash Team / Power Ledea Team
11. I’m Fit 1 SNS Foods
12. Peko Arkon Extra Team
13. Benesport 1
oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

Drużyny damskie:
1. Lifestyles.expert Squash4You
2. Led Labs Racquet Ladies Squash Team
3. Simple Kahuna Team
4. Just The Best Spektrum Team
5. Red Dragon Ladies Squash Team
6. Play Girls SquashFit
7. MySquash Girls
8. Created To Fight My Squash Ladies
9. Hasta La Vista
10. Arkon Ladies Squasherry Team 1
oraz 3 6 Drużyn zakwalifikowanych z rozgrywek barażowych.

Drużyny juniorskie:
1. Lifestyles.expert Squash4You Junior Team
2. Simple Kahuna Team
3. Squash City & Banach Team
4. Malaka Squash Junior Team
5. Red Dragon & Scout Junior Team
6. Abram Junior Team 2
7. Abram Junior Team 1
8. MySquash Junior
9. Benesport Junior Team
10. MySquash Junior Girls


Drużyny rozgrywające baraże do finału PLS:

Drużyny męskie:
1. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz Clothing Streetwear Brand
2. Atlantic Squash Team 1
3. SquashCity Targówek Powered by Sephora
4. Squash City Squashmasters Ligowe.info
5. Dunlop Scorpio Squash Team
6. Scout Squash Team
7. Malta Squash 2
8. SO Squash Poznań
9. SquashStacja
10. Erkado Cube Squash Team / Power Ledea Team Erkado Cube Squash Team 2
11. Squash Point Rytm 1
12. OSW Olsztyn / SCORE Squash Elbląg
13. Marina Sport Superstars

Drużyny damskie:
1. Atlantic Lady Squash Team 1
2. Pogrom … i Wygrom
3. Anoya Freaks Team
4. Scout Squash Lady Team
5. Malaka Squash Ladies Team
6. Spice Girls Squash Park
7. Squash Point Bydgoszcz Ladies
8. Redeco Ladies Squash Team
9. Arkon Ladies Squasherry Team 2

Rotacje drużyn między dywizjami (baraże o awans/spadek):

R. małopolski:
Angry Squash Boys - Atlantic Squash Team 2
Byczki Squash4You - Squash Korona 1

Zabierzów Squash Events Team 1 - Carpathian Squash Devils
Led-labs Squash Team - Atlantic Squash Team 3

R. mazowiecki:
Spektrum Sportu Squashmasters Ligowe.Info - Anoya Squash Freaks Team 2
Anoya Freaks Team - OTC Squash Team

R. śląski:
Squash and More Team - Porsche Skoda Team Via Sport
Clic House -Red Dragon Squash Team - Freestyle Squashmania Team

Mavi & Holiday Ticket Team - Ideal Led Vitasport Żory
Squadak - Squash Point Club 2

R. wielkopolski:
MySquash Rakietkowo - Gym Factory Piła
Squash Point Bydgoszcz 1 - Rakietomania Squash Team


04.05.2015

Polska Federacja Squasha informuje, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów/catering w ramach baraży o awans/spadek między dywizjami PLS pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Godziny rozegrania meczów 16.05 ustalają drużyny.


24.04.2015

Baraże do finału PLS zostaną rozegrane w dniu 16 maja 2015r. Miejsce baraży zostanie podane w najbliższym czasie. W rozgrywkach barażowych będzie walczyło 13 drużyn męskich. W przypadku drużyn damskich baraże zostaną rozegrane pomiędzy 9 drużynami. Stawką będą miejsca premiowane awansem do Drużynowych Mistrzostw Polski 2015.

Ponieważ do baraży rozgrywek juniorskich zakwalifikowały się dwie drużyny, baraże nie będą rozgrywane, a obie drużyny zakwalifikowane do baraży maja prawo startu w finałach DMP.

Baraże o Awans/Spadek między dywizjami zostaną rozegrane w dniu 16 maja 2015r.

Kapitanowie drużyn rozgrywających mecze barażowe o Awans/Spadek między dywizjami powinni wspólnie ustalić miejsce (klub) we własnym zakresie oraz przekazać odpowiednie ustalenia do PFS do dnia 6.05 w celu publikacji. Drużyny powinny również wskazać Organizatora tej Sesji (np. kapitan drużyny z klubu, w którym będzie rozegrana Sesja barażowa).

W przypadku braku porozumienia/informacji, biuro PFS podejmie działania wspierające organizację Sesji barażowej (wybór miejsca rozegrania meczów i Organizatora Sesji). Ustalenia biura zostaną przekazane do kapitanów drużyn.

Pozostałe zasady rozgrywek barażowych określa Regulamin PLS. Sesja barażowa jest taką samą Sesją jak Sesje z rozgrywek fazy wstępnej.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner