Komunikaty PFS

2016-02-05

Enjoy ranga A (junior) 13-14.02.2016r. - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju juniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju juniorskiego rangi A odbędzie się dziś (5.02) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 5.02):

OU11:

  1. Leon Krysiak 1
  2. Antoni Binasik 4
  3. Karol Krysiak 5
  4. Michał Sienkiewicz 7
  5. Antoni Jakubiec 12
  6. Oliwier Fojtuch 40
  7. Sebastian Płonka 75
  8. Krzysztof Białojański 113
  9. Michał Szperka 133
  10. Maksymilian Jóźwiak
     

GU11:

  1. Aleksandra Tomczyk 1
  2. Weronika Zimecka 2
  3. Joanna Breczko 5
  4. Magdalena Szewczyk 15
  5. Zofia Mizgała
  6. Magdalena Ziarko
     

OU13:

  1. Aleksander Fordoński ESF# 20 PFS#3
  2. Nataniel Hernas ESF#48 PFS#4
  3. Kajetan Lipski 5
  4. Łukasz Marcinkowski 9
  5. Mateusz Marcinkowski 10
  6. Jakub Niedbała 11
  7. Leon Krysiak 12
  8. Mikołaj Wiechecki 13
  9. Jakub Zimecki 14
  10. Aleksander Kozik 16
  11. Mikołaj Moncznik 17
  12. Maciej Brzozowski 25
  13. Michał Sienkiewicz 31
  14. Igor Widomski 44
  15. Aleksander Masojć 50
  16. Filip Filipiak 66
  17. Mateusz Stachowicz 125
  18. Tomasz Oczko 153
     

GU13:

  1. Sonia Rak 2
  2. Natasza Grzechowiak 3
  3. Aleksandra Tomczyk 6
  4. Dorota Skrzypiec 10
  5. Joanna Breczko
  6. Jagoda Góra
  7. Linda Gut
  8. Zuzanna Orszulik
     

OU15:

  1. Jakub Pytlowany ESF#18 PFS#1
  2. Filip Jarota ESF#42 PFS#3
  3. Robert Janasiewicz 4
  4. Aleksander Kanton 6
  5. Jakub Ostrowski 11
  6. Kajetan Lipski 33
  7. Dawid Klimowicz 18
  8. Adrian Hernik 38
  9. Aleksander Kozik 73
  10. Jakub Gogol 98
     

GU15:

  1. Julia Patałąg 2
  2. Natalia Czekaj 3
  3. Wiktoria Sęk 5
  4. Sonia Rak 11
  5. Aleksandra Banak 12
  6. Natasza Dubiel 21
     

OU17:

  1. Maksymilian Wielgus ESF#29 PFS#1
  2. Mateusz Osojca 2
  3. Kami Przybitkowski 4
  4. Mikołaj Giemza 5
  5. Marcin Hrycaj 6
  6. Maciej Forreiter 7
  7. Jakub Fordoński 8
  8. Damian Kraczkowski 9
  9. Filip Jarota 10
  10. Mateusz Koch 12
  11. Piotr Sienkiewicz 13
  12. Stanisław Krasucki 15
  13. Mateusz Szabelski 21
  14. Ernest Hernik 25
  15. Jakub Wróblewski 28
  16. Aleksander Kanton 102
     

GU17:

  1. Aleksandra Surdziel 4
  2. Jagoda Góra 10
  3. Emilia Kaniewska 11
  4. Julia Sonik 18
     

OU19:

  1. Maciej Politański 3
  2. Kamil Przybitkowski 4
  3. Mateusz Szewczyk 5
  4. Mateusz Osojca 6
  5. Gaweł Kot 8
  6. Maksymilian Wielgus 12
  7. Gaspar Rybaczewski 13
  8. Mateusz Koch 16
  9. Mateusz Szabelski 18
  10. Damian Kraczkowski 42
  11. Marcin Hrycaj 66
  12. Maciej Forreiter 157
  13. Piotr Sienkiewicz
     

GU19:

  1. Aleksandra Surdziel 1
  2. Julia Sonik 2
  3. Emilia Kaniewska 3
  4. Klaudia Dziki
     

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner