Komunikaty PFS

2015-12-11

I'm Fit ranga A (junior) 19-20.12.2015r. - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju juniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju juniorskiego rangi A odbędzie się dziś (11.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 11.12):
 

OU11:

  1. Leon Krysiak 1
  2. Jan Samborski 2
  3. Jakub Zimecki 3
  4. Antoni Binasik 4
  5. Karol Krysiak 6
  6. Michał Sienkiewicz 7
  7. Franciszek Michniewicz 9
  8. Karol Kwiatkowski 22
  9. Bruno Campbell 26
  10. Antek Jakubiec 84
  11. Jan Kośliński
  12. Michał Hibner
  13. Jędrzej Sadzyński

 

GU11:

  1. Kaja Jankowiak 1
  2. Aleksandra Tomczyk 2
  3. Weronika Zimecka 3
  4. Weronika Urbańska 4
  5. Aleksandra Gałwa 5
  6. Joanna Breczko 8
  7. Melania Ziąbska 16
  8. Magdalena Szewczyk
  9. Hanna Hibner
  10. Zofia Parafiniuk



OU13:

  1. Aleksander Fordoński ESF#18
  2. Jakub Woziwodzki ESF#34
  3. Piotr Szymaczek ESF#39
  4. Kajetan Lipski ESF#50
  5. Nataniel Hernas 3
  6. Wojciech Dobrzyński 7
  7. Mateusz Marcinkowski 9
  8. Łukasz Marcinkowski 10
  9. Leon Krysiak 12
  10. Aleksander Kozik 15
  11. Jakub Zimecki 17
  12. Krzysztof Kuc 19
  13. Jakub Nagalski 21
  14. Maksymilian Celm 23
  15. Igor Kulesza 86
  16. Jeremi Sadzyński 95
  17. Wojciech Wojcieszek 136
  18. Hubert Misztal

 

GU13:

  1. Natasza Grzechowiak 4
  2. Dorota Skrzypiec 10
  3. Aleksandra Tomczyk 11
  4. Aleksandra Gałwa 14

 

OU15:

  1. Jakub Pytlowany ESF#26
  2. Piotr Nowak 2
  3. Robert Janasiewicz 4
  4. Tytus Felbór 6
  5. Aleksander Kanton 7
  6. Aleksander Wierzba 9
  7. Wojciech Kuliński 10
  8. Jakub Dyczkowski 13
  9. Jakub Ostrowski 14
  10. Marcin Sikorski 15
  11. Julian Sokołowski 16
  12. Adrian Hernik 44
  13. Igor Kulesza 89
  14. Łukasz Kolenda

 

OU17:

  1. Maksymilian Wielgus ESF#38
  2. Mateusz Osojca 2
  3. Andrzej Wierzba Jr 3
  4. Mikołaj Giemza 5
  5. Marcin Hrycaj 7
  6. Maciej Forreiter 8
  7. Jakub Fordoński 10
  8. Piotr Sienkiewicz 18
  9. Mateusz Szabelski 21
  10. Piotr Nowak 24

 

OU19:

  1. Łukasz Sokołowski 1
  2. Mateusz Szewczyk 7
  3. Gaweł Kot 8
  4. Maksymilian Wielgus 19
  5. Gaspar Rybaczewski 22
  6. Andrzej Wierzba Jr 32
  7. Mikołaj Giemza 56


 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner