Komunikaty PFS

2015-05-22

IMP Juniorów 2015 - wyniki losowania

22.05.2015

Wyniki losowania kategorii GU19 dostępne tutaj.


22.05.2015

Informujemy, że losowanie IMP Juniorów 2015 w kategorii GU19 odbędzie się dziś (22.05) o godz. 13:30 w biurze PFS.

Lista startowa (po weryfikacji 22.05):

GU15:
1. Wojciechowska Ewa 1
2. Czekaj Natalia 3
3. Miedziocha Oliwia 7
4. Lewandowska Karolina – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
5. Konieczna Aleksandra – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

GU17:
1. Surdziel Aleksandra 1
2. Kaniewska Emilia 2
3. Kozaryn Michalina 7

GU19:
1. Sonik Julia 1
2. Wróblewska Anna 3
3. Kaniewska Emilia 4
4. Wilkosz Anna 9
5. Kozaryn Michalina – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
6, Wojciechowska Ewa – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
7. Surdziel Aleksandra – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
8. Miedziocha Oliwia – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
9. Czekaj Natalia – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
10. Bartolewska Magdalena – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

Kategorie GU15 i GU17 nie spełniają wymogu RRI zał. 12 pkt. 3. i nie zostaną rozegrane.

 


20.05.2015

Wyniki losowania dostępne tutaj.


20.05.2015

Informujemy, że losowanie IMP Juniorów 2015 odbędzie się dziś (20.05) o godz. 13:00 w biurze PFS.

Lista startowa (po weryfikacji 20.05):

OU11:
1. Krysiak Leon 1
2. Marcinkowski Mateusz 2
3. Marcinkowski Łukasz 3
4. Samborski Jan 4
5. Zimecki Jakub 5
6. Binasik Antoni 6
7. Birecki Bartosz 8
8. Kozik Aleksander 9
9. Krysiak Karol 10
10. Celm Maksymilian 11
11. Sienkiewicz Michał 12
12. Oleksy Franciszek 19
13. Nagalski Jakub 20
14. Kampschoer Igor 40

OU13:
1. Wierzba Aleksander ESF 17 (RRI par. 6, pkt. 2)
2. Jankowiak Makary ESF 18
3. Pytlowany Jakub ESF 19
4. Fordoński Aleksander ESF 22
5. Gogol Jakub ESF 24
6. Hernas Nataniel ESF 44
7. Woziwodzki Jakub 4
8. Szymaczek Piotr 5
9. Dobrzyński Wojciech 8
10. Ratajczak Krzysztof 9
11. Lipski Kajetan 10
12. Dyczkowski Jakub 12
13. Niedbała Jakub 14
14. Sokołowski Julian 15
15. Wiechecki Mikołaj 17
16. Puzio Kuba 19
17. Klimowicz Dawid 22
18. Górecki Mateusz 23
19. Marciniak Mikołaj 26
20. Brzozowski Maciej 28
21. Mołodecki Szymon 47
22. Pol Jakub – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
23. Pol Kamil – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

OU15:
1. Korsak Mikołaj ESF 38
2. Giemza Mikołaj 1
3. Nowak Piotr 2
4. Fordoński Jakub 4
5. Jarota Filip 5
6. Janasiewicz Robert 6
7. Kuliński Wojciech 9
8. Kanton Aleksander 10
9. Pożarowski Michał 11
10. Ostrowski Jakub 14
11. Dybioch Leon 22
12. Hernik Adrian 24
13. Wróblewski Jakub 32
14. Janus Kacper 41
15. Felbór Tytus 46
16. Grochowski Patryk 52

OU17:
1. Wierzba Andrzej ESF 48
2. Wielgus Maksymilian 1
3. Osojca Mateusz 3
4. Stein Bartosz 7
5. Przybitkowski Kamil 8
6. Fortecki Piotr 9
7. Rewilak Bartosz 10
8. Forreiter Maciej 11
9. Hrycaj Marcin 13
10. Gorol Mateusz 15
11. Kralka Wiktor 16
12. Koch Mateusz 19
13. Kraczkowski Damian 20
14. Hernik Ernest 21
15. Majkut Daniel 22
16. Krasucki Stanisław 23
17. Sienkiewicz Piotr 27
18. Pudlarz Dawid 49
19. Sokołowski Marek 63
20. Gumieniak Mateusz 97

OU19:
1. Machno Artur 1
2. Szewczyk Filip 2
3. Hemmerling Piotr 44 – decyzja KT o specjalnym rozstawieniu
4. Sokołowski Łukasz 3
5. Pych Dawid 5
6. Hełminiak Piotr 6
7. Politański Maciej 7
8. Adamczak Jakub 8
9. Szabelski Mateusz 9
10. Kot Gaweł 10
11. Wysocki Tymoteusz 11
12. Stępień Michał 14
13. Krasucki Miłosz 15
14. Barański Rafał 16
15. Kniaź Maciej 19
16. Brandys Michał 20
17. Szczepaniak Bartosz 26
18. Rybaczewski Gaspar 43
19. Miedziocha Cyprian 47
20. Centkowski Mikołaj – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

GU11:
1. Jankowiak Kaja 1
2. Zimecka Weronika 2
3. Tomczyk Aleksandra 3
4. Urbańska Weronika 4
5. Pokrywka Zofia 6
6. Paturej Pola 7
7. Breczko Joanna – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
8. Skrzypiec Dorota – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
9. Brożek Marta – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
10. Gałwa Aleksandra – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

GU13:
1. Lubińska Dominika ESF 17
2. Patałąg Julia 1
3. Szymańska Amelia 2
4. Sikora Marta 3
5. Rak Sonia 4
6. Sęk Wiktoria 7
7. Grzechowiak Natasza 8
8. Oleksy Amelia 9
9. Dakowska Martyna – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

GU15:
1. Wojciechowska Ewa 1
2. Czekaj Natalia 3
3. Miedziocha Oliwia 7
4. Lewandowska Karolina – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
5. Konieczna Aleksandra – zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

GU17:
1. Surdziel Aleksandra 1
2. Kaniewska Emilia 2
3. Kozaryn Michalina 7

GU19:
1. Sonik Julia 1
2. Wróblewska Anna 3
3. Wilkosz Anna 9

Rozstawienie zgodnie z rankingiem ESF (RRI par. 6, pkt. 5).
Przedłużony termin zgłoszeń do kategorii GU15, GU17 i GU19, ponieważ nie spełniają na tą chwilę wymogu RRI zał. 12 pkt. 3., aby mogły się odbyć.


19.05.2015

Biuro PFS informuje o podjętej przez Komisję Techniczną decyzji o przedłużeniu zapisów do IMP Juniorów w kategoriach GU15, GU17 i GU19. Zgłoszenia przyjmowane będą przez Organizatora do środy 20.05.2015. do godziny 23.59 na adres turnieje@squash.czest.pl.

Zgodnie z wcześniejszą informacją losowanie tych kategorii zaplanowane jest na piątek 22.05.2015


18.05.2015

Biuro PFS informuje, że losowanie IMP Juniorów 2015 odbędzie się w innym terminie. Decyzja ta została podjęta w trosce o zachowanie zasady fair play, a spowodowana jest oczekiwaniem na decyzje Komisji Technicznej w sprawach wniosków jakie do niej wpłynęły. Niniejsze wnioski dotyczą m.in. przesunięcia terminu zgłoszeń dla kategorii wiekowych, w których nie zgłosiła się minimalna liczba osób wymagana do rozegrania turnieju; rozstawień; poprawności list startowych.

Przeprowadzenie losowania jest planowane na środę 20.05.2015

W przypadku przesunięcia terminu zgłoszeń dla poszczególnych kategorii, losowania dla tych kategorii zaplanowano na piątek 22.05.2015
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner