Komunikaty PFS

2016-05-20

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2016 - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania IMP Juniorów 2016:

DRABINKA


Biuro PFS informuje, że losowanie IMP Juniorów 2016 odbędzie się w dniu dzisiejszym około godz 14:30.

BU11:

  1. Jan Samborski [24377] PFS #1
  2. Antoni Binasik [ 25126 ] PFS #2
  3. Karol Krysiak [23999] PFS #3
  4. Antoni Jakubiec [29798] PFS #4
  5. Karol Kwiatkowski [25125] PFS #5
  6. Franciszek Michniewicz [27859] PFS #6
  7. Jakub Szopiak [27668] PFS #7
  8. Szymon Wójtowicz [24197] PFS #12
  9. Nikodem Kazanowski [25830] PFS #18
  10. Tymon Wójtowicz [24198] PFS #19
  11. Oliwer Fojtuch [29964] PFS #20
  12. Alex Winter [28750] PFS #21
  13. Paweł Saunders [26763] PFS #23
  14. Maciej Dębicki [27874] PFS #35
  15. Krzysztof Białojański [29959] PFS #40
  16. Maksymilian Juźwiak [29962] PFS #76
  17. Igor Anisiewicz [30621] - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
  18. Szymon Kolarz [30870] - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

 

BU13:

  1. Jakub Gogol [21901]  ESF #4, PFS #9
  2. Aleksander Fordoński [21985] ESF #12, PFS #2
  3. Jakub Woziwodzki [16524] ESF #18, PFS #3
  4. Nataniel Hernas [23306] ESF #32, PFS #5
  5. Leon Krysiak [24000] PFS #4
  6. Łukasz Marcinkowski [22623] PFS #6
  7. Mateusz Marcinkowski [22540] PFS #7
  8. Jakub Zimecki [23772] PFS #8
  9. Mikołaj Moncznik [23731] PFS #11
  10. Michał Sienkiewicz [25799] PFS #12
  11. Jakub Nagalski [27413] PFS #14
  12. Mateusz Górecki [25679] PFS #15
  13. Aleksander Kozik [21540] PFS #16
  14. Krzysztof Kuc [25418] PFS #17
  15. Maksymilian Celm [23334] PFS #18
  16. Aleksander Masojć [23202] PFS #34
  17. Igor Kampschoer [27862] PFS #36
  18. Hubert Misztal [29917] PFS #41
  19. Filip Filipiak [29895] PFS #49
  20. Tomasz Oczko [29974] PFS #106
  21. Joachim Grys [29468] - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

 

BU15:

  1. Mikołaj Korsak [22956] PFS #7 – decyzja KT o specjalnym rozstawieniu
  2. Jakub Pytlowany [21567] ESF #24, PFS #2
  3. Filip Jarota [25095] ESF #44, PFS #3
  4. Piotr Nowak [23507] PFS #1
  5. Tytus Felbór[21237] PFS #4
  6. Aleksander Kanton PFS #5
  7. Robert Janasiewicz [23448] PFS #6
  8. Wojciech Kuliński [26286] PFS #8
  9. Kajetan Lipski [25796] PFS #10
  10. Leon Dybioch [25390] PFS #11
  11. Marcin Sikorski [26771] PFS #12
  12. Jakub Dyczkowski [22535] PFS #14
  13. Wojciech Dobrzyński [23333] PFS #15
  14. Dawid Klimowicz [23484] PFS #16
  15. Jakub Ostrowski [24184] PFS #17
  16. Jakub Trojanowicz [27503] PFS #18
  17. Julian Sokołowski [22537] PFS #19
  18. Kamil Pol [25356] PFS #20
  19. Jakub Pol [25357] PFS #21
  20. Adrian Hernik [21894] PFS #22
  21. Łukasz Kolenda [29955] PFS #23
  22. Daniel Saunders [26765] PFS #24
  23. Jakub Puzio [21072] PFS #32
  24. Łukasz Jagiełka [29264] PFS #51
  25. Mateusz Grzegorczyk [26563] PFS #65
  26. Michał Dąbrowski [21218] PFS #241

 

BU17:

  1. Maksymilian Wielgus [23347]  ESF #26, PFS #1
  2. Maciej Forreiter [21165] PFS #2
  3. Marcin Hrycaj [22339] PFS #3
  4. Mikołaj Giemza [023297] PFS #4
  5. Jakub Fordoński [21216] PFS #5
  6. Damian Kraczkowski [26834] PFS #6
  7. Kamil Przybitkowski [23801] PFS #8
  8. Piotr Sienkiewicz [24726] PFS #10
  9. Mateusz Szabelski [21126] PFS #11
  10. Mateusz Koch [23100] PFS #13
  11. Stanisław Krasucki [25684] PFS #15
  12. Piotr Fortecki [21445] PFS #17
  13. Patryk Grochowski [26654] PFS #26
  14. Ernest Hernik [21893] PFS #24
  15. Mark Saunders [26764] PFS #39

 

BU19:

  1. Łukasz Sokołowski [23509] PFS #1
  2. Mateusz Osojca [22999] PFS #3
  3. Piotr Hemmerling [15420] PFS #4
  4. Mateusz Szewczyk [23308] PFS #5
  5. Gaweł Kot [23458] PFS #6
  6. Piotr Hełminiak [25577] PFS #7
  7. Gaspar Rybaczewski [21169] PFS #8
  8. Maciej Politański [24295] PFS #9
  9. Miłosz Krasucki [25683] PFS #10
  10. Bartosz Rewilak [22229] PFS #11
  11. Wiktor Kralka [23210] PFS #22
  12. Oskar Maciejewski [022156] PFS #174
  13. Aleksandra Surdziel [20246]  - brak zgody KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 1)

 

 

GU11:

  1. Aleksandra Tomczyk [26870] PFS #1
  2. Weronika Zimecka [26605] PFS #2
  3. Weronika Urbańska [25691] PFS #4
  4. Melania Ziąbska [28184] PFS #5
  5. Magdalena Szewczyk [29592] PFS #8
  6. Zofia Mizgała [29965] PFS #10
  7. Magdalena Ziarko [29961] PFS #11
  8. Jagoda Góra [27585] PFS #12
  9. Joanna Wilk [ 29665 ] PFS #15

 

GU13:

  1. Sonia Rak [23201] PFS #1
  2. Marta Sikora [22354] PFS #2
  3. Natasza Grzechowiak [26956] PFS #3
  4. Kaja Jankowiak [24764] PFS #5
  5. Aleksandra Gałwa [26375] PFS #6
  6. Dorota Skrzypiec [28201] PFS #10
  7. Joanna Breczko [27649] PFS #12
  8. Oliwia Duszyńska [28767] PFS #16
  9. Zofia Parafiniuk [29918] PFS #17
  10. Linda Gut [29960] PFS #22
  11. Aleksandra Ochman [30050] PFS #27
  12. Julia Polewczyk [30051] PFS #28

 

GU15:

  1. Dominika Lubińska [23172] ESF #45, PFS #1
  2. Natalia Czekaj [21113] PFS ESF #48, PFS #3
  3. Aleksandra Górecka [29070] PFS #7
  4. Aleksandra Burak [25163] PFS #8
  5. Aleksandra Banak [28600] PFS #9
  6. Martyna Dakowska [25614] PFS #13
  7. Natasza Dubiel [28599] PFS #18
  8. Marta Buczkowska 026363 - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

 

GU17:

  1. Emilia Kaniewska [23455] PFS #3
  2. Julia Sonik [23099] PFS #6
  3. Ewa Wojciechowska [24187] PFS #8
  4. Marta Sypniewska [28799] PFS #15
  5. Julia Burak [25160] PFS #20
  6. Karolina Marchelewska [23204] PFS #30
  7. Alicja Rusek [30572] - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)
  8. Maria Socha [24182] - zgoda KT (RRI zał. 12, par. 1, pkt. 4)

 

Rozstawienie zgodnie z rankingiem ESF (RRI par. 6, pkt. 5).

Kategoria GU19 nie spełnia wymogu RRI zał. 12 pkt. 3. i nie zostanie rozegrana.

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner