Komunikaty PFS

2017-05-22

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - wyniki losowania

22.05.2017

Prezentujemy wyniki losowania drabinek IMP 2017 Juniorów:

DRABINKA


22.05.2017

Informujemy, że losowanie drabinek IMP Juniorów 2017 rozgrywanego w dniach 2-4 czerwca odbędzie się dziś (22.05) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

 

Listy startowe (po weryfikacji 22.05): 

 

BU11:

  1. Jan Samborski PFS #1
  2. Karol Krysiak PFS #2
  3. Franciszek Michniewicz PFS #4
  4. Igor Anisiewicz PFS #5
  5. Michał Stawarski  PFS #6
  6. Bruno Campbell  PFS #8
  7. Maciej Nogawka  PFS #10
  8. Szymon Lohmann  PFS #11
  9. Maksymilian Juźwiak  PFS #15
  10. Jan Żemojcin  PFS #21
  11. Krzysztof Białojański  PFS #22
  12. Mateusz Lohmann  PFS #23
  13. Mateusz Poniatowski  PFS #24
  14. Mikołaj Czaplicki PFS #30
  15. Maciej Dębicki  PFS #34
  16. Michał Kozicki  PFS #49
  17. Wojciech Iwan  PFS #54
  18. Kacper Bielański  PFS #62
  19. Jakub Solawa  PFS #63
  20. Igor Łysiak  PFS #65
  21. Szymon Maciejewski PFS #73
  22. Maciej Bujak  PFS #104
  23. Daniel Ładny PFS #107
  24. Aleksander Gnitecki  PFS #185
  25. Filip Fink 
  26. Igor Przybył 

 

BU13:

  1. Mateusz Marcinkowski  PFS #3/ ESF#41
  2. Leon Krysiak  PFS #1
  3. Łukasz Marcinkowski  PFS #2
  4. Aleksander Kozik  PFS #4
  5. Michał Sienkiewicz  PFS #6
  6. Antoni Binasik  PFS #7
  7. Krzysztof Kuc  PFS #8
  8. Nikodem Kazanowski  PFS #10
  9. Jakub Nagalski  PFS #11
  10. Jakub Szopiak  PFS #12
  11. Maksymilian Celm  PFS #13
  12. Bartłomiej Breczko PFS #18
  13. Antek Jakubiec  PFS #19
  14. Alex Winter  PFS #22
  15. Tymoteusz Dzido  PFS #23
  16. Wojciech  Sieradzan  PFS #24
  17. Mikołaj Szymański  PFS #26
  18. Oliwier Fojtuch  PFS #58
  19. Filip Filipiak  PFS #64
  20. Szymon Kolarz  PFS #70
  21. Tymon Becella  PFS #86
  22. Adrian Morcinek  PFS #161
  23. Przemysław Zugaj  PFS #341
  24. Aleksy Czajkowski  

 

BU15:

  1. Jakub Gogol  PFS #18/ ESF #6
  2. Jakub Pytlowany  PFS #2/ ESF #7
  3. Kajetan Lipski  PFS #3/ ESF #44
  4. Aleksander Fordoński  PFS #4
  5. Wojciech Dobrzyński  PFS #6
  6. Nataniel Hernas  PFS #7
  7. Jakub Woziwodzki  PFS #8
  8. Piotr Szymaczek  PFS #9
  9. Dawid Klimowicz  PFS #10
  10. Jakub Dyczkowski  PFS #11
  11. Mikołaj Moncznik  PFS #12
  12. Michał Durkalec  PFS #13
  13. Łukasz Jagiełka  PFS #30
  14. Tobiasz Krawczyk  PFS #41
  15. Aleksander Masojć PFS #43
  16. Jan Figarski  PFS #49
  17. Maciej Słowik  PFS #75
  18. Karol Kosow  PFS #144
  19. Szymon Morys  PFS #275

 

BU17:

  1. Filip Jarota  PFS #1
  2. Mikołaj Giemza  PFS #2
  3. Jakub Fordoński PFS #3
  4. Piotr Nowak  PFS #4
  5. Mikołaj Korsak  PFS #5
  6. Wojciech Kuliński  PFS #6
  7. Jakub Ostrowski  PFS #7
  8. Marcin Sikorski  PFS #8
  9. Jakub Trojanowicz  PFS #10
  10. Robert Janasiewicz PFS #11
  11. Leon Dybioch PFS #12
  12. Kamil Pol  PFS #14
  13. Jakub Pol PFS #15
  14. Jan Engelman  PFS #16
  15. Patryk Grochowski  PFS #26
  16. Tytus Felbór  PFS #75

 

BU19:

  1. Maksymilian Wielgus  PFS #7/ ESF#48
  2. Mateusz Osojca PFS #1
  3. Kamil Przybitkowski PFS #3
  4. Maciej Forreiter  PFS #4
  5. Mateusz Szewczyk PFS #5
  6. Marcin Hrycaj  PFS #6
  7. Mateusz Szabelski  PFS #8
  8. Piotr Sienkiewicz  PFS #10
  9. Damian Kraczkowski PFS #11
  10. Bartosz Rewilak  PFS #13

 

GU11:

  1. Weronika Zimecka  PFS #1
  2. Melania Ziąbska  PFS #2
  3. Tola Otrząsek PFS #3
  4. Zuzanna Góra  PFS #4
  5. Hanna Goluch  PFS #16
  6. Natalia Mierzejewska
  7. Oliwia Grycewicz 
  8. Anna Czerkas 
  9. Maja Maziuk  

 

GU13:

  1. Jagoda Góra  PFS #2/ ESF #42
  2. Aleksandra Tomczyk  PFS #1
  3. Aleksandra Gałwa  PFS #3
  4. Joanna Wilk  PFS #5
  5. Zofia Parafiniuk  PFS #6
  6. Oliwia Duszyńska  PFS #8
  7. Weronika Urbańska PFS #9
  8. Zofia Mizgała  PFS #10
  9. Aleksandra Trojanowicz  # PFS 49
  10. Alicja Filipkowska 
  11. Weronika Jułga 

 

GU15:

  1. Wiktoria Sęk  PFS #6
  2. Julia Patałąg 

 

GU17:

  1. Julia Burak  PFS #1
  2. Aleksandra Górecka  PFS #2
  3. Aleksandra Hyżyk PFS #3
  4. Aleksandra Burak  PFS #4
  5. Dominika Lubińska  PFS #5
  6. Natalia Czekaj  PFS #6
  7. Sonia Rak  PFS #7
  8. Marta Sikora  PFS #14
  9. Magdalena Polacka PFS #24
  10. Natasza Grzechowiak 

 

GU19:

  1. Emilia Kaniewska PFS #1
  2. Aleksandra Surdziel  PFS #2
  3. Julia Sonik  PFS #4

 

W związku z tym, iż kategorie GU15, GU17 i GU19 nie spełniały wymogu RRI zał. 12 pkt. 3., aby mogły się odbyć, Zarząd PFS po konsultacji z Komisją Techniczną wyraził zgodę na możliwość przepisania się zawodniczek z niższych kategorii wiekowych do wyższych.

 

Po dokonaniu przepisania kategorie GU15 i GU19 nie spełniają wymogu RRI zał. 12 pkt. 3. i nie zostaną rozegrane.

 

Rozstawienie juniorów jest zgodne z rankingiem ESF (RRI par. 6, pkt. 5).

 

Decyzją KT, zgodnie z RRI zał. 12 pkt. 4, zgłoszenia zawodników niesklasyfikowanych w rankingu PFS w danej kategorii zostały przyjęte.

 


19.05.2017

W związku z koniecznością dalszej weryfikacji list startowych do IMP Juniorów 2017, zaplanowane na dziś losowanie drabinek turniejowych nie zostanie przeprowadzone. Wstępny nowy termin losowania to 22.05.

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner