Komunikaty PFS

2018-05-18

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 - wyniki losowania

18.05.2018

Prezentujemy wyniki losowania drabinek IMP Juniorów 2018 :

DRABINKA


17.05.2018

Informujemy, że losowanie drabinek IMP Juniorów 2018 rozgrywanego w dniach 1-3 czerwca zostało zaplanowane na dzień 18.05 w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (zweryfikowane 18.05):

BU19:

  1. Maksymilian Wielgus PFS# 2 / ESF# 14
  2. Mikołaj Giemza PFS# 1
  3. Jakub Fordoński PFS# 3
  4. Kamil Przybitkowski PFS# 7 – specjalne rozstawienie [3/4] KT
  5. Marcin Hrycaj PFS# 4
  6. Maciej Forreiter PFS# 6
  7. Mateusz Szabelski PFS# 10
  8. Mikołaj Sztaba PFS# 32
  9. Axel Różak PFS# 33
  10. Filip Jarota PFS# brak wycofanie z turnieju


BU17:

  1. Jakub Pytlowany PFS# 5 / ESF# 15
  2. Piotr Nowak PFS# 1
  3. Marcin Sikorski PFS# 2
  4. Jakub Trojanowicz PFS# 3
  5. Tytus Felbór PFS# 4
  6. Wojciech Dobrzyński PFS# 6
  7. Kajetan Lipski PFS# 8
  8. Wojciech Kuliński PFS# 9
  9. Jakub Ostrowski PFS# 10
  10. Jakub Dyczkowski PFS# 12
  11. Kamil Pol PFS# 13
  12. Dawid Klimowicz PFS# 14
  13. Leon Stolecki PFS# 15
  14. Leon Dybioch PFS# 16
  15. Robert Janasiewicz PFS# 18
  16. Jakub Pol PFS# 20
  17. Maksymilian Makowski PFS# 22
  18. Kacper Zawadzki PFS# 26
  19. Krzysztof Grajczyk PFS# 83
  20. Łukasz Jagiełka PFS# 93


GU17:

  1. Dominika Lubińska PFS# 1
  2. Aleksandra Górecka PFS# 2
  3. Aleksandra Burak PFS# 4
  4. Magdalena Polacka PFS# 5
  5. Julia Patałąg PFS# 6
  6. Wiktoria Sęk PFS# 11
  7. Martyna Dakowska PFS# 13
  8. Alicja Ciszewska PFS# 16


BU15:

  1. Jakub Woziwodzki PFS# 2 / ESF# 31
  2. Nataniel Hernas PFS# 1 / ESF# 38
  3. Piotr Szymaczek PFS# 6 / ESF# 48
  4. Jakub Gogol PFS# 17 – specjalne rozstawienie [3/4] KT
  5. Aleksander Fordoński PFS# 3
  6. Leon Krysiak PFS# 4
  7. Łukasz Marcinkowski PFS# 5
  8. Mikołaj Moncznik PFS# 7
  9. Mateusz Marcinkowski PFS# 8
  10. Tobiasz Krawczyk PFS# 9
  11. Jan Figarski PFS# 12
  12. Aleksander Kozik PFS# 13
  13. Jakub Zimecki PFS# 14
  14. Maksymilian Celm PFS# 15
  15. Jakub Nagalski PFS# 18
  16. Krzysztof Kuc PFS# 20
  17. Tymoteusz Dzido PFS# 21
  18. Jan Szcześniak PFS# 26
  19. Szymon Morys PFS# 29
  20. Wojciech Sieradzan PFS# 31
  21. Jakub Świątkowski PFS# 32
  22. Stanisław Olesiński PFS# 39
  23. Wojcicech Dziopa PFS# 78
  24. Stanisław Kotowski PFS# 123
  25. Igor Lewkowicz PFS# 273


GU15:

  1. Sonia Rak PFS# 1
  2. Natasza Grzechowiak PFS# 4
  3. Aleksandra Gałwa PFS# 5
  4. Zofia Parafiniuk PFS# 6
  5. Alicja Filipkowska PFS# 7
  6. Aleksandra Popko PFS# 11
  7. Marta Sikora PFS# 18
  8. Amelia Szymańska PFS# brak


BU13:

  1. Jan Samborski PFS# 1 / ESF# 15
  2. Antek Jakubiec PFS# 2 / ESF# 39
  3. Franciszek Michniewicz PFS# 6 / ESF# 42
  4. Jakub Szopiak PFS# 5 / ESF# 48
  5. Karol Krysiak PFS# 3
  6. Mikołaj Szymański PFS# 8
  7. Filip Stolecki PFS# 9
  8. Nikodem Kazanowski PFS# 10
  9. Igor Anisiewicz PFS# 11
  10. Alex Winter PFS# 12
  11. Maciej Nogawka PFS# 13
  12. Adam Bińczak PFS# 15
  13. Oliwier Fojtuch PFS# 18
  14. Mikołaj Hyżyk PFS# 21
  15. Maksymilian Juźwiak PFS# 22
  16. Maciej Bujak PFS# 25
  17. Filip Krzysztof Wojciechowski PFS# 30
  18. Michał Kozicki PFS# 36
  19. Antoni Olech PFS# 39
  20. Filip Piorun PFS# 41
  21. Jakub Sadowski PFS# 56
  22. Adam Szukała PFS# 60
  23. Szymon Kolarz PFS# 64
  24. Antoni Sobecki PFS# 87
  25. Patryk Niedoba PFS# 96
  26. Mateusz Grot PFS# 99
  27. Oliwier Kawalec PFS# 123
  28. Filip Bogusz PFS# 159


GU13:

  1. Aleksandra Tomczyk PFS# 2 / ESF# 19
  2. Weronika Zimecka PFS# 3 / ESF# 24
  3. Jagoda Góra PFS# 1 / ESF# 25
  4. Tola Otrząsek PFS# 4
  5. Joanna Wilk PFS# 5
  6. Weronika Urbańska PFS# 6
  7. Melania Ziąbska PFS# 7
  8. Aleksandra Trojanowicz PFS# 8
  9. Maja Maziuk PFS# 12
  10. Julia Niedoba PFS# 22
  11. Hanna Toboła PFS# 46


BU11:

  1. Mateusz Ptaszek PFS# 1
  2. Szymon Lohmann PFS# 2
  3. Michał Stawarski PFS# 3
  4. Jakub Solawa PFS# 4
  5. Mateusz Lohmann PFS# 5
  6. Jan Żemojcin PFS# 6
  7. Daniel Ładny PFS# 7
  8. Tymon Zdrojewski PFS# 8
  9. Aleksander Gnitecki PFS# 11
  10. Antoni Zdrojewski PFS# 13
  11. Maciej Szczepanik PFS# 15
  12. Mikołaj Kliś PFS# 17
  13. Mikołaj Czaplicki PFS# 19
  14. Fryderyk Charzewski-Woś PFS# 39
  15. Maciej Kubrowski PFS# brak
  16. Jakub Gerwatowski PFS# brak
  17. Maximilian Kononow PFS# brak


GU11:

  1. Zuzanna Góra PFS# 1
  2. Natalia Mierzejewska PFS# 2
  3. Alicja Wilk PFS# 3
  4. Martyna Malinowska PFS# 4
  5. Natalia Łukawska PFS# 5
  6. Anna Czerkas PFS# 7
  7. Ewa Kuratczyk PFS# 9
  8. Ewa Kozłowska PFS# brak
  9. Maria Tuleja PFS# brak


W związku z zapytaniem odnośnie rozstawienia na IMP juniorskim PFS informuje, że decyzją KT rozstawienie na IMP juniorskim i seniorskim odbywać się będzie zgodnie z RRI §6 Podstawowe zasady rozgrywania turniejów, pkt 5., czyli z pierwszeństwem rankingu PSA/ESF nad rankingiem PFS. Zapis dotyczący sposobu rozstawienia w załączniku 12 do RRI zostanie doprecyzowany w przyszłym sezonie, aby nie budził podobnych wątpliwości.

Decyzją Komisji Technicznej, zgodnie z RRI zał. 12 pkt. 4, zgłoszenia zawodników niesklasyfikowanych w rankingu PFS w danej kategorii zostały przyjęte.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner