Komunikaty PFS

2017-10-03

Juniorski turniej rangi A, 11punkt - Squash Klub (Poznań) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego.

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju juniorskiego rangi A rozgrywanego w dniach 7 – 8 października odbędzie się dziś (03.10.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 03.10.2017):

GU11:
1. Weronika Zimecka PFS# 1
2. Tola Otrząsek PFS# 3
3. Zuzanna Góra PFS# 4
4. Martyna Malinowska PFS# 17

OU11:
1. Michał Stawarski PFS# 3
2. Franciszek Michniewicz PFS# 4
3. Szymon Lohmann PFS# 6
4. Mateusz Ptaszek PFS# 9
5. Mateusz Lohmann PFS# 10
6. Tymon Zdrojewski PFS# 13
7. Daniel Ładny PFS# 14 rezygnacja po losowaniu
8. Jakub Solawa PFS# 15
9. Jakub Kacprzak PFS# 23
10. Antoni Zdrojewski PFS# 33

GU13:
1. Jagoda Góra ESF# 43 / PFS# 1
2. Aleksandra Tomczyk PFS# 2
3. Zofia Parafiniuk PFS# 5
4. Weronika Zimecka PFS# 6
5. Oliwia Duszyńska PFS# 9 rezygnacja po losowaniu
6. Weronika Urbańska PFS# 11
7. Tola Otrząsek PFS# 18
8. Martyna Malinowska PFS#

OU13:
1. Jakub Zimecki ESF# 33 / PFS# 4
2. Michał Sienkiewicz PFS# 3
3. Antoni Binasik PFS# 5
4. Antek Jakubiec PFS# 7
5. Nikodem Kazanowski PFS# 8
6. Igor Anisiewicz PFS# 9
7. Jakub Szopiak PFS# 10
8. Mikołaj Szymański PFS# 13
9. Franciszek Michniewicz PFS# 19
10. Filip Stolecki PFS# 24
11. Seweryn Ramza PFS# 61
12. Jakub Solawa PFS# 159

GU15:
1. Sonia Rak PFS# 2
2. Natasza Grzechowiak PFS# 3
3. Marta Sikora PFS# 4
4. Aleksandra Tomczyk PFS# 5
5. Zofia Parafiniuk PFS# 8
6. Oliwia Duszyńska PFS# 17 rezygnacja po losowaniu
7. Dagna Olejnik PFS# 25

OU15:
1. Michał Durkalec PFS# 11
2. Jakub Nagalski PFS# 17
3. Maksymilian Celm PFS# 24
4. Maksymilian Makowski PFS# 31
5. Aleksander Chlastawa PFS# 129 rezygnacja przed losowaniem
6. Mateusz Górecki PFS# 166
7. Stanisław Kotowski PFS# 249 rezygnacja po losowaniu

GU17:
1. Dominika Lubińska PFS# 1
2. Aleksandra Górecka PFS# 3
3. Sonia Rak PFS# 4
4. Magdalena Polacka PFS# 9
5. Marta Buczkowska PFS# 17
6. Julia Rogalska PFS#

OU17:
1. Wojciech Kuliński PFS# 4
2. Piotr Nowak PFS# 7
3. Tytus Felbór PFS# 8
4. Jakub Trojanowicz PFS# 11
5. Leon Dybioch PFS# 13
6. Jakub Dyczkowski PFS# 15
7. Dawid Klimowicz PFS# 16
8. Michał Durkalec PFS# 18
9. Leon Stolecki PFS# 30
10. Kacper Zawadzki PFS# 66
11. Mateusz Górecki PFS# 155
12. Dominika Lubińska PFS# 176
13. Maksymilian Makowski PFS#

GU19:
1. Aleksandra Surdziel ESF# 46 / PFS# 3
2. Marta Buczkowska
3. Aleksandra Górecka

OU19:
1. Piotr Hemmerling ESF# 36 / PFS# 6 rezygnacja po losowaniu
2. Piotr Sienkiewicz PFS# 5
3. Maciej Forreiter PFS# 8
4. Mateusz Szabelski PFS# 11
5. Mikołaj Korsak PFS# 15 rezygnacja po losowaniu
6. Wojciech Kuliński PFS# 21
7. Jakub Dyczkowski PFS# 40

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner