Komunikaty PFS

2018-02-06

Juniorski turniej rangi A, Enjoy Squash (Bielsko-Biała) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek

Drabinki


Juniorski turniej rangi A, Enjoy Squash (Bielsko-Biała) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A, rozgrywanego w dniach 10 -11 lutego, odbędzie się dziś (06.02.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 06.02.2018):

OU11
1. Michał Stawarski PFS #1
2. Szymon Lohmann PFS #4
3. Mateusz Lohmann PFS #6
4. Mikołaj Kliś PFS #44
5. Filip Bogusz PFS #55
6. Sebastian Zając PFS #84
7. Patryk Niedoba PFS #122
8. Filip Piorun PFS #brak

GU11
1. Weronika Zimecka PFS #1
2. Zuzanna Góra PFS #2
3. Alicja Wilk PFS #3
4. Julia Niedoba PFS #14
5. Oliwia Hopp PFS #16

BU13
1. Leon Krysiak PFS #1, ESF #26
2. Antoni Jakubiec PFS #6
3. Karol Krysiak PFS #7
4. Jakub Szopiak PFS #8
5. Nikodem Kazanowski PFS #9
6. Igor Anisiewicz PFS #10
7. Tymoteusz Dzido PFS #11
8. Mikołaj Szymański PFS #12
9. Filip Stolecki PFS #14
10. Oliwier Fojtuch PFS #15
11. Franciszek Michniewicz PFS #21
12. Maksymilian Juźwiak PFS #24
13. Michał Stawarski PFS #27
14. Maciej Bujak PFS #32
15. Szymon Kolarz PFS #38
16. Mikołaj Hyżyk PFS #43
17. Antoni Olech PFS #52
18. Adam Bińczak PFS #55
19. Szymon Lohmann PFS #116
20. Mateusz Lohmann PFS #211

GU13
1. Jagoda Góra PFS #1, ESF #20
2. Weronika Zimecka PFS #6, ESF #38
3. Zofia ParafiniukPFS #4
4. Joanna Wilk PFS #5
5. Tola Otrząsek PFS #7
6. Melania Ziąbska PFS #8
7. Alicja Filipkowska PFS #10
8. Zofia Mizgała PFS #11

OU15
1. Jakub Woziwodzki PFS #6, ESF #36
2. Nataniel Hernas PFS #3, ESF #47
3. Kajetan Lipski PFS #5
4. Tobiasz Krawczyk PFS #11
5. Leon Krysiak PFS #13
6. Jakub Nagalski PFS #17
7. Jakub Zimecki PFS #19
8. Jan Figarski PFS #23
9. Tymoteusz Dzido PFS #32
10. Wojciech Sieradzan PFS #33
11. Jakub Szopiak PFS #39
12. Szymon Morys PFS #64
13. Karol Krysiak PFS #69
14. Igor Anisiewicz PFS #120
15. Filip Filipiak PFS #147
16. Franciszek Michniewicz PFS #194
17. Antoni Jakubiec PFS #288

GU15
1. Jagoda Góra PFS #2
2. Joanna Wilk PFS #6
3. Alicja Filipkowska PFS #brak

OU17
1. Jakub Trojanowicz PFS #8
2. Dawid Klimowicz PFS #10
3. Jakub Dyczkowski PFS #11
4. Michał Durkalec PFS #13
5. Leon Dybioch PFS #14
6. Jan Engelman PFS #16
7. Leon Stolecki PFS #17
8. Wojciech Dobrzyński PFS #18
9. Kajetan Lipski PFS #44
10. Jakub Pierwoch PFS #108
11. Jakub Zimecki PFS #123
12. Wojciech Sieradzan PFS #152
13. Jan Figarski PFS #300

OU19
1. Maksymilian Wielgus PFS #1, ESF #14
2. Mikołaj Giemza PFS #4 wycofanie przed losowaniem
3. Jakub Dyczkowski PFS #13
4. Jakub Wróblewski PFS #229
5. Dawid Klimowicz PFS #brak
6. Owais Rasheed PFS #brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner