Komunikaty PFS

2017-02-03

Juniorski turniej rangi A, Enjoy Squash (Bielsko-Biała) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 11 - 12 lutego odbędzie się dziś (03.02) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 03.02):

OU11:

  1. Karol Krysiak PFS# 2
  2. Antoni Jakubiec PFS# 3
  3. Nikodem Kazanowski PFS# 4
  4. Igor Anisiewicz PFS# 11
  5. Krzysztof Białojański PFS# 22
  6. Maksymilian Juźwiak PFS# 34
  7. Szymon Kolarz PFS# 50
  8. Krzysztof Opitek PFS# 89
  9. Karol Cziba PFS# 121

 

GU13:

  1. Jagoda Góra PFS# 3, ESF#37
  2. Aleksandra Tomczyk PFS# 1
  3. Natasza Grzechowiak PFS# 4
  4. Joanna Breczko PFS# 5
  5. Weronika Zimecka PFS# 7
  6. Zofia Mizgała PFS# 13
  7. Magdalena Szewczyk PFS# 19
  8. Olha Kotova PFS# 20
  9. Magdalena Ziarko PFS# 34
  10. Zuzanna Góra PFS# brak

 

OU13:

  1. Nataniel Hernas PFS# 1, ESF# 19
  2. Jakub Zimecki PFS# 6, ESF#44
  3. Leon Krysiak PFS# 2
  4. Michał Sienkiewicz PFS# 7
  5. Antoni Binasik PFS# 10
  6. Aleksander Kozik PFS# 12
  7. Igor Kampschoer PFS# 19
  8. Karol Krysiak PFS# 20
  9. Nikodem Kazanowski PFS# 22
  10. Bartłomiej Breczko PFS# 25
  11. Antoni Jakubiec PFS# 28
  12. Wojciech Sieradzan PFS# 44
  13. Oliwier Fojtuch PFS# 54
  14. Igor Anisiewicz PFS# 89
  15. Mateusz Stachowicz PFS# 132
  16. Bartosz Krzak PFS# 160
  17. Max Biegun PFS# 210
  18. Szymon Morys PFS#331
  19. Tomofii Radinov PFS# brak

 

OU15:

  1. Jakub Pytlowany PFS# 1, ESF# 16
  2. Aleksander Fordoński PFS# 5, ESF# 41
  3. Kajetan Lipski PFS# 4, ESF# 47
  4. Dawid Klimowicz PFS# 9
  5. Mikołaj Moncznik PFS# 13
  6. Mikołaj Wiechecki PFS# 18
  7. Leon Krysiak PFS# 25
  8. Jakub Zimecki PFS# 36
  9. Nataniel Hernas PFS# 106
  10. Aleksander Kozik PFS# 112
  11. Kacper Biegun PFS# 137
  12. Wojciech Sieradzan PFS# 154
  13. Tomifii Radinov PFS# brak

 

GU15:

  1. Jagoda Góra PFS# 5
  2. Natasza Grzechowiak PFS# 7
  3. Olha Kotova PFS# brak
  4. Julia Patałąg PFS# brak
  5. Weronika Zimecka PFS# brak

 

OU17:

  1. Maksymilian Wielgus PFS# 5, ESF# 19
  2. Jakub Fordoński PFS# 1
  3. Filip Jarota PFS# 2
  4. Mikołaj Korsak PFS# 6
  5. Piotr Sienkiewicz PFS# 7
  6. Wojciech Kuliński PFS# 8
  7. Jakub Trojanowicz PFS# 13
  8. Leon Dybioch PFS# 17
  9. Dawid Klimowicz PFS# 19
  10. Kajetan Lipski PFS# brak

 

OU19:

  1. Mateusz Osojca PFS# 2
  2. Marcin Hrycaj PFS# 3
  3. Mateusz Szewczyk PFS# 4
  4. Damian Kraczkowski PFS# 9
  5. Filip Jarota PFS# 14
  6. Mikołaj Korsak PFS# 17
  7. Mateusz Koch PFS# 21
  8. Maksymilian Wielgus PFS# 24
  9. Wojciech Kuliński PFS# 111

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner