Komunikaty PFS

2017-04-21

Juniorski turniej rangi A, Good Luck Club (Gdynia) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 29 - 30 kwietnia odbędzie się dziś (21.04.) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 21.04.):

OU11:
1. Jan Samborski PFS# 1
2. Antoni Jakubiec PFS# 3
3. Franciszek Michniewicz PFS# 5
4. Igor Anisiewicz PFS# 6
5. Bruno Cambell PFS# 8
6. Karol Cziba PFS# 129

GU13:
1. Jagoda Góra PFS# 2, ESF# 44
2. Aleksandra Tomczyk PFS# 1
3. Aleksandra Gałwa PFS# 3
4. Joanna Wilk PFS# 7
5. Oliwia Duszyńska PFS# 9
6. Pola Paturej PFS# 21
7. Tola Otrząsek PFS# 24
8. Zuzanna Góra PFS# 27
9. Alicja Morawska PFS# brak
10. Agnieszka Morawska PFS# brak
11. Karolina Masiak PFS# brak

OU13:
1. Mateusz Marcinkowski PFS# 3, ESF#45
2. Łukasz Marcinkowski PFS# 2
3. Aleksander Kozik PFS# 5
4. Michał Sienkiewicz PFS# 6
5. Antoni Binasik PFS# 8
6. Jan Samborski PFS# 9
7. Nikodem Kazanowski PFS# 10
8. Jakub Nagalski PFS# 11
9. Jakub Szopiak PFS# 15
10. Bartłomiej Breczko PFS# 17
11. Antoni Jakubiec PFS# 18
12. Tobiasz Krawczyk PFS# 19
13. Alex Winter PFS# 22
14. Paweł Saunders PFS# 27
15. Franciszek Michniewicz PFS# 35
16. Igor Anisiewicz PFS# 45
17. Wojciech Rak PFS# 58
18. Antoni Józefkowicz PFS# 142

GU15:
1. Sonia Rak PFS# 2
2. Jagoda Góra PFS# 3
3. Wiktoria Sęk PFS# 7
4. Pola Paturej PFS# 44
5. Joanna Wilk PFS# 46
6. Oliwia Duszyńska PFS# brak

OU15:
1. Marcin Sikorski PFS# 2
2. Aleksander Fordoński PFS# 4
3. Wojciech Dobrzyński PFS# 7
4. Jakub Woziwodzki PFS# 9
5. Piotr Szymaczek PFS# 10
6. Dawid Klimowicz PFS# 11
7. Jakub Dyczkowski PFS# 12
8. Michał Sienkiewicz PFS# 29
9. Łukasz Jagiełka PFS# 39
10. Maksymilian Makowski PFS# 41
11. Antoni Zoła PFS# 43
12. Tobiasz Krawczyk PFS# 74
13. Jakub Szopiak PFS# 82
14. Jakub Nagalski PFS# 109
15. Nikodem Korzeniewski PFS# 114
16. Karol Kosow PFS# 212
17. Bartłomiej Breczko PFS# 236
18. Jakub Raczak PFS# 258

GU17:
1. Aleksandra Górecka PFS# 3
2. Aleksandra Hyżyk PFS# 5
3. Wiktoria Sęk PFS# 9
4. Sonia Rak PFS# 23

OU17:
1. Jakub Fordoński PFS# 2
2. Mikołaj Giemza PFS# 4
3. Wojciech Kuliński PFS# 5
4. Mikołaj Korsak PFS# 6
5. Jakub Trojanowicz PFS# 10
6. Marcin Sikorski PFS# 11
7. Leon Dybioch PFS# 12
8. Jakub Dyczkowski PFS# 13
9. Aleksander Fordoński PFS# 23
10. Bartosz Melcer PFS# 26
11. Dawid Klimowicz PFS# 40
12. Karol Kosow PFS# 82

OU19:
1. Mateusz Osojca PFS# 2
2. Kamil Przybitkowski PFS# 3
3. Piotr Sienkiewicz PFS# 11
4. Jakub Fordoński PFS# 21
5. Wojciech Kuliński PFS# 42
6. Mikołaj Giemza PFS# brak
 

 

 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner