Komunikaty PFS

2018-01-23

Juniorski turniej rangi A, I'm Fit (Łódź) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek

Drabinki


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A, rozgrywanego w dniach 27 – 28 stycznia, odbędzie się dziś (23.01.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 23.01.2018):

OU11:

1. Michał Stawarski PFS#2
2. Mateusz Ptaszek PFS#4
3. Jakub Solawa PFS#5
4. Tymon Zdrojewski PFS# 11
5. Jakub Kacprzak PFS#16
6. Antoni Zdrojewski PFS# 21
7. Jan Zemojcin PFS#48

OU13

1. Jan Samborski PFS#4, ESF#33
2. Leon Krysiak PFS#1
3. Michał Sienkiewicz PFS#3
4. Antoni Binasik PFS#5
5. Karol Krysiak PFS#7
6. Nikodem Kazanowski PFS#9
7. Tymoteusz Dzido PFS#12
8. Filip Stolecki PFS#14
9. Milan Spadło PFS#25
10. Michał Stawarski PFS#36
11. Jakub Solawa PFS#54
12. Antoni Olech PFS#142
13. Adam Szukała PFS#170
14. Tymon Zdrojewski PFS# brak

GU13

1. Jagoda Góra PFS#1, ESF#29
2. Weronika Zimecka PFS#7, ESF#41
3. Aleksandra Gałwa PFS# 3
4. Melania Ziąbska PFS#8
5. Zuzanna Góra PFS#22

OU15

1. Nataniel Hernas PFS#2, ESF#37
2. Jakub Woziwodzki PFS# 6, ESF#42
3. Wojciech Dobrzyński PFS#3
4. Piotr Szymaczek PFS#4
5. Kajetan Lipski PFS#5
6. Łukasz Marcinkowski PFS#7
7. Mateusz Marcinkowski PFS#8
8. Mikołaj Moncznik PFS#10
9. Tobiasz Krawczyk PFS#11
10. Aleksander Kozik PFS#12
11. Michał Sienkiewicz PFS#14
12. Leon Krysiak PFS#15
13. Maksymilian Celm PFS# 17
14. Jan Szcześniak PFS#27
15. Wojciech Sieradzan PFS#32
16. Tymoteusz Dzido PFS#33
17. Karol Krysiak PFS#92
18. Jan Samborski PFS#120
19. Wojciech Wojcieszek PFS#158

GU15

1. Sonia Rak PFS#1
2. Jagoda Góra PFS#2
3. Natasza Grzechowiak PFS#3
4. Aleksandra Gałwa PFS#15

OU17

1. Piotr Nowak PFS#3
2. Marcin Sikorski PFS#4
3. Tytus Felbór PFS#6
4. Jakub Trojanowicz PFS# 8
5. Jakub Dyczkowski PFS# 13
6. Leon Stolecki PFS#17
7. Maksymilian Makowski PFS#19
8. Wojciech Dobrzyński PFS#21
9. Piotr Szymaczek PFS#22
10. Łukasz Kolenda PFS#34
11. Mateusz Marcinkowski PFS#56
12. Tobiasz Krawczyk PFS#79
13. Łukasz Marcinkowski PFS#87
14. Axel Różak PFS#89
15. Wojciech Sieradzan PFS#154

GU17

1. Aleksandra Górecka PFS#2
2. Sonia Rak PFS#3
3. Magdalena Polacka PFS#7
4. Alicja Ciszewska PFS#brak

OU19

1. Mikołaj Giemza PFS#8
2. Jakub Dyczkowski PFS#21
3. Marcin Sikorski PFS#23
4. Maksymilian Makowski PFS#49
 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner