Komunikaty PFS

2018-03-06

Juniorski turniej rangi A, Klub Korona Squash (Kielce) - wyniki losowania

06.03.2018

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek

DRABINKI


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A, rozgrywanego w dniach 10 - 11 marca, odbędzie się dziś (06.03.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 06.03.2018):

GU11:

1. Weronika Zimecka PFS# 1
2. Zuzanna Góra PFS# 2
3. Alicja Wilk PFS# 3
4. Natalia Łukawska PFS# 6
5. Martyna Malinowska PFS# 9


OU11:

1. Michał Stawarski PFS# 1
2. Szymon Lohmann PFS# 2
3. Mateusz Ptaszek PFS# 3
4. Jakub Solawa PFS# 4
5. Mateusz Lohmann PFS# 5
6. Daniel Ładny PFS# 12
7. Jan Zemojcin PFS# 22
8. Aleksander Gnitecki PFS# 36
9. Maciej Szczepanik PFS# 65
10. Filip Piorun PFS# brak

GU13

1. Aleksandra Tomczyk PFS# 2, ESF# 19
2. Jagoda Góra PFS# 1, ESF# 23
3. Weronika Zimecka PFS# 4, ESF# 36
4. Zofia Parafiniuk PFS# 3
5. Joanna Wilk PFS# 5
6. Tola Otrząsek PFS# 6
7. Weronika Urbańska PFS# 8
8. Zuzanna Góra PFS# 14
9. Pola Paturej PFS# 17
10. Pola Kaźmierowska PFS# 19
11. Martyna Malinowska PFS# 21
12. Martyna Wróbel PFS# 50

OU13

1. Jan Samborski PFS# 2, ESF# 36
2. Antoni Jakubiec PFS# 3
3. Antoni Binasik PFS# 4
4. Karol Krysiak PFS# 6
5. Igor Anisiewicz PFS# 8
6. Tymoteusz Dzido PFS# 10
7. Mikołaj Szymański PFS# 11
8. Filip Stolecki PFS# 12
9. Milan Spadło PFS# 16
10. Michał Stawarski PFS# 19
11. Jakub Solawa PFS# 29
12. Mikołaj Hyżyk PFS# 30
13. Piotr Mielczarski PFS# 37
14. Antoni Olech PFS# 38
15. Maciej Bujak PFS# 40
16. Seweryn Ramza PFS# 41
17. Adam Bińczak PFS# 54
18. Szymon Lohmann PFS# 57
19. Jakub Kijko PFS# 66
20. Krzysztof Babijczuk PFS# 73
21. Mateusz Lohmann PFS# 98
22. Adam Szukała PFS# 163
23. Mateusz Ptaszek PFS# 167

GU15

1. Sonia Rak PFS# 1
2. Jagoda Góra PFS# 2
3. Natasza Grzechowiak PFS# 3
4. Aleksandra Gałwa PFS# 4
5. Aleksandra Tomczyk PFS# 5
6. Zofia Parafiniuk PFS# 6
7. Joanna Wilk PFS# 7
8. Alicja Filipkowska PFS# 9
9. Weronika Urbańska PFS# brak

OU15

1. Jakub Woziwodzki PFS# 4, ESF# 33
2. Nataniel Hernas PFS# 6, ESF# 40
3. Piotr Szymaczek PFS# 1
4. Aleksander Fordoński PFS# 2
5. Wojciech Dobrzyński PFS# 5
6. Łukasz Marcinkowski PFS# 7
7. Mateusz Marcinkowski PFS# 8
8. Mikołaj Moncznik PFS# 10
9. Tobiasz Krawczyk PFS# 11
10. Jakub Zimecki PFS# 14
11. Leon Krysiak PFS# 16
12. Jan Figarski PFS# 17
13. Maksymilian Celm PFS# 18
14. Jakub Nagalski PFS# 19
15. Krzysztof Kuc PFS# 22
16. Tymoteusz Dzido PFS# 27
17. Wojciech Sieradzan PFS# 32
18. Igor Kampschoer PFS# 42
19. Stanisław Olesiński PFS# 44
20. Karol Krysiak PFS# 48
21. Szymon Morys PFS# 51
22. Wojciech Marczewski PFS# 74
23. Jan Samborski PFS# 114
24. Adam Szukała PFS# 135
25. Filip Stolecki PFS# brak

GU17

1. Aleksandra Górecka PFS# 1
2. Wiktoria Sęk PFS# 7
3. Natasza Grzechowiak PFS# 9
4. Alicja Filipkowska PFS# brak

OU17

1. Jakub Trojanowicz PFS# 3
2. Tytus Felbór PFS# 5
3. Jakub Ostrowski PFS# 10
4. Wojciech Dobrzyński PFS# 12
5. Jakub Dyczkowski PFS# 14
6. Leon Stolecki PFS# 16
7. Piotr Szymaczek PFS# 19
8. Maksymilian Makowski PFS# 20
9. Robert Janasiewicz PFS# 21
10. Kajetan Lipski PFS# 25
11. Maksymilian Celm PFS# 28
12. Mateusz Marcinkowski PFS# 30
13. Axel Różak PFS# 34
14. Łukasz Marcinkowski PFS# 46
15. Mikołaj Moncznik PFS# 48
16. Tobiasz Krawczyk PFS# 59
17. Wojciech Sieradzan PFS# 64
18. Jakub Zimecki PFS# 72
19. Jan Figarski PFS# 104
20. Leon Krysiak PFS# 111
21. Igor Kampschoer PFS# 154
22. Olaf Masłowski PFS# brak

GU19

1. Aleksandra Hyżyk PFS# 2
2. Aleksandra Górecka PFS# brak

OU19

1. Jakub Fordoński PFS# 2
2. Mikołaj Giemza PFS# 3
3. Jakub Dyczkowski PFS# 10
4. Leon Stolecki PFS# 103
5. Axel Różak PFS# brak
6. Aleksandra Górecka PFS# brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner