Komunikaty PFS

2017-12-14

Juniorski turniej rangi A, Scout Squash (Częstochowa) - wyniki losowania

Informujemy iż zgodnie z decyzją Komisji Technicznej losowanie kategorii OU13, OU15, OU17 najbliższego turnieju juniorskiego rangi A (Scout Squash, Częstochowa) zostało powtórzone (ze względu na zapis §11 pkt 3 RRI). Przedstawiamy wyniki losowania.

Drabinki


12.12.2017

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek.

Drabinki


Juniorski turniej rangi A, Scout Squash (Częstochowa) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A, rozgrywanego w dniach 16 – 17 grudnia, odbędzie się dziś (12.12.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 12.12.2017):

GU11:

1. Weronika Zimecka PFS#1
2. Zuzanna Góra PFS#2
3. Alicja Wilk PFS#4
4. Aleksandra Ożóg PFS#brak
5. Hanna Zajdel PFS#brak

OU11:

1. Michał Stawarski PFS#3
2. Szymon Lohmann PFS#4
3. Mateusz Ptaszek PFS#5
4. Mateusz Lohmann PFS#8
5. Jakub Solawa PFS#9
6. Karol Cziba PFS#42
7. Maciej Bujak PFS#74
8. Oliwier Kawalec PFS#76
9. Adam Bińczak PFS#90

GU13:

1. Aleksandra Tomczyk PFS#2, ESF#24
2. Jagoda Góra PFS#1, ESF#32
3. Weronika Zimecka PFS#7, ESF#43
4. Aleksandra Gałwa PFS#3
5. Zofia Parafiniuk PFS#4
6. Joanna Wilk PFS#5
7. Melania Ziąbska PFS#11
8. Aleksandra Trojanowicz PFS#19
9. Martyna Wróbel PFS#61

OU13:

1. Jakub Zimecki PFS#2, ESF#27
2. Leon Krysiak PFS#1
3. Antoni Binasik PFS#5
4. Antoni Jakubiec PFS#6
5. Jakub Szopiak PFS#7
6. Nikodem Kazanowski PFS#8
7. Igor Anisiewicz PFS#9
8. Karol Krysiak PFS#10
9. Mikołaj Szymański PFS#11
10. Tymoteusz Dzido PFS#12
11. Alex Winter PFS#13
12. Milan Spadło PFS#26
13. Michał Kozicki PFS#37
14. Mikołaj Hyżyk PFS#38
15. Michał Stawarski PFS#46
16. Jakub Solawa PFS#76
17. Seweryn Ramza PFS#87

GU15:

1. Jagoda Góra PFS#2
2. Aleksandra Tomczyk PFS#5
3. Zofia Parafiniuk PFS#6
4. Joanna Wilk PFS#9
5. Martyna Wróbel PFS#39
6. Aleksandra Gałwa PFS#brak

BU15:

1. Nataniel Hernas PFS#4, ESF#40
2. Jakub Woziwodzki PFS#9, ESF#43
3. Aleksander Fordoński PFS#1
4. Piotr Szymaczek PFS#5
5. Łukasz Marcinkowski PFS#8
6. Mateusz Marcinkowski PFS#10
7. Mikołaj Moncznik PFS#11
8. Aleksander Kozik PFS#12
9. Tobiasz Krawczyk PFS#14
10. Leon Krysiak PFS#17
11. Jakub Zimecki PFS#18
12. Maksymilian Celm PFS#19
13. Mikołaj Wiechecki PFS#25
14. Jan Figarski PFS#26
15. Wojciech Sieradzan PFS#35
16. Maciej Brzozowski PFS#45
17. Tymoteusz Dzido PFS#48
18. Igor Kampschoer PFS#53
19. Karol Krysiak PFS#143
 

GU17:

1. Aleksandra Górecka PFS#2
2. Julia Burak PFS#4
3. Aleksandra Burak PFS#5
4. Magdalena Polacka PFS#8
5. Wiktoria Sęk PFS#12
6. Martyna Dakowska PFS#23
7. Julia Patałąg PFS#46

BU17:

1. Piotr Nowak PFS#3
2. Marcin Sikorski PFS#5
3. Jakub Trojanowicz PFS#8
4. Jakub Ostrowski PFS#10
5. Kamil Pol PFS#12
6. Jakub Dyczkowski PFS#13
7. Michał Durkalec PFS#14
8. Jakub Pol PFS#15
9. Piotr Szymaczek PFS#33
10. Maksymilian Celm PFS#56
11. Maksymilian Makowski PFS#111
12. Tobiasz Krawczyk PFS#132
13. Karol Juszkiewicz PFS#140
14. Igor Kampschoer PFS#182
15. Łukasz Marcinkowski PFS#200
16. Mateusz Marcinkowski PFS#200
17. Jakub Pierwoch PFS#224

GU19:

1. Julia Burak PFS#brak
2. Aleksandra Burak PFS#brak
3. Aleksandra Górecka PFS#brak

BU19:

1. Marcin Hrycaj PFS#3
2. Marek Sokołowski PFS#57
3. Marcin Sikorski PFS#84
4. Adam Stępień PFS#159
5. Maksymilian Makowski PFS#brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner