Komunikaty PFS

2016-12-09

Juniorski turniej rangi A, Squash Korona (Kielce) - wyniki losowania

09.12.2016

Prezentujemy wyniki losowania drabinek do turnieju rangi A w Squash Korona (Kielce) 17 - 18 grudnia 2016

Drabinki


09.12.2016

Juniorski turniej rangi A, Squash Korona (Kielce) – listy startowe

Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 17 - 18 grudnia odbędzie się dziś (09.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 09.12):

OU17:

1. Marcin Hrycaj PFS#1
2. Mikołaj Giemza PFS#2
3. Jakub Fordoński PFS#4
4. Piotr Nowak PFS#6
5. Piotr Sienkiewicz PFS#7
6. Robert Janasiewicz PFS#10
7. Aleksander Kanton PFS#11
8. Jakub Ostrowski PFS#12
9. Marcin Sikorski PFS#16
10. Mikołaj Sztaba PFS#19
11. Jakub Dyczkowski PFS#20
12. Michał Bryl PFS#41
13. Łukasz Jagiełka PFS#126

GU17:

1. Emilia Boroń PFS#19

OU15:

1. Jakub Pytlowany PFS#1, ESF#19
2. Aleksander Fordoński PFS#5, ESF#39
3. Kajetan Lipski PFS#4, ESF#46
4. Marcin Sikorski PFS#2
5. Tytus Felbór PFS#3
6. Wojciech Dobrzyński PFS#8
7. Jakub Dyczkowski PFS#9
8. Mikołaj Moncznik PFS# 12
9. Kuba Puzio PFS#18
10. Mikołaj Wiechecki PFS#19
11. Łukasz Jagiełka PFS#30
12. Maciej Brzozowski PFS#35
13. Leon Krysiak PFS#37
14. Igor Widomski PFS#47
15. Jakub Nagalski PFS#67
16. Maciej Słowik PFS#84
17. Jakub Zimecki PFS#98
18. Wojciech Sieradzan PFS#214
19. Jan Figarski

OU15:

1. Wiktoria Sęk PFS#6
2. Natasza Grzechowiak PFS#10
3. Jagoda Góra PFS#13
4. Hanna Ziółkowska
5. Maria Stachurska

OU13:

1. Nataniel Hernas PFS#1, ESF#18
2. Jakub Zimecki PFS#6, ESF#40
3. Leon Krysiak PFS#2
4. Łukasz Marcinkowski PFS#3
5. Mateusz Marcinkowski PFS#5
6. Antoni Binasik PFS#8
7. Krzysztof Kuc PFS#9
8. Michał Sienkiewicz PFS#10
9. Aleksander Kozik PFS#11
10. Jakub Nagalski PFS#12
11. Tymoteusz Dzido PFS#22
12. Nikodem Kazanowski PFS#23
13. Igor Kampschoer PFS#25
14. Bartłomiej Breczko PFS#27
15. Alex Winter PFS#28
16. Antek Jakubiec PFS#37
17. Karol Krysiak PFS#41
18. Stanisław Olesiński PFS#49
19. Wojciech Sieradzan PFS#74
20. Wojciech Wojcieszek PFS#86
21. Jan Figarski

OU13:

1. Jagoda Góra PFS#7, ESF#38
2. Aleksandra Gałwa PFS#2, ESF#42
3. Aleksandra Tomczyk PFS#3
4. Natasza Grzechowiak PFS#4
5. Joanna Breczko PFS#6
6. Weronika Zimecka PFS#8
7. Joanna Wilk PFS#13
8. Wiktoria Sęk PFS#46
9. Maja Staszczyk

OU11:

1. Karol Krysiak PFS#2
2. Antek Jakubiec PFS#3
3. Nikodem Kazanowski PFS#4
4. Michał Stawarski PFS#6
5. Michał Grobel PFS#9
6. Bruno Campbell PFS#13
7. Maksymilian Nowakowski PFS#17
8. Mikołaj Michalski PFS#46
9. Milan Spadło PFS#54

GU11:

1. Weronika Zimecka PFS#1
2. Melania Ziąbska PFS#2
3. Zuzanna Góra PFS#6
4. Maja Leżuch
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner