Komunikaty PFS

2017-03-10

Juniorski turniej rangi A, Stacja Squash (Poznań) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 18 – 19 marca odbędzie się dziś (10.03) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

 

Listy startowe (po weryfikacji 10.03):

 

OU11:

  1. Jan Samborski PFS# 1
  2. Karol Krysiak PFS# 2
  3. Antoni Jakubiec PFS# 3
  4. Franciszek Michniewicz PFS# 4
  5. Michał Stawarski PFS# 5
  6. Michał Grobel PFS# 6
  7. Igor Anisiewicz PFS#7
  8. Mateusz Ptaszek PFS# 19
  9. Szymon Lohmann PFS# 23
  10. Tymon Zdrojewski PFS# 29
  11. Mateusz Lohmann PFS# 50
  12. Mikołaj Czaplicki PFS# 53
  13. Antoni Zdrojewski PFS# 85
  14. Jan Kmita PFS# 98
  15. Szymon Maciejewski PFS# 119
  16. Wiktor Jan Majek PFS#

              

GU11:

  1. Weronika Zimecka PFS# 1
  2. Melania Ziąbska PFS# 2
  3. Tola Otrząsek PFS# 3
  4. Zuzanna Góra PFS# 5
  5. Alicja Wilk PFS#

 

OU13:

  1. Jakub Zimecki PFS# 5 / ESF# 40
  2. Mateusz Marcinkowski PFS#4 / ESF# 46
  3. Leon Krysiak PFS# 1
  4. Łukasz Marcinkowski PFS# 2
  5. Aleksander Kozik PFS# 7
  6. Krzysztof Kuc PFS# 9
  7. Nikodem Kazanowski PFS# 12
  8. Jan Samborski PFS# 13
  9. Maksymilian Celm PFS# 14
  10. Karol Krysiak PFS# 16
  11. Jakub Szopiak PFS# 17
  12. Antek Jakubiec PFS# 21
  13. Alex Winter PFS# 26
  14. Wojciech Sieradzan PFS# 28
  15. Tobiasz Krawczyk PFS# 30
  16. Mikołaj Szymański PFS# 34
  17. Franciszek Michniewicz PFS# 36
  18. Igor Anisiewicz PFS# 67
  19. Aleksander Chlastawa PFS# 161

              

GU13:

  1. Jagoda Góra PFS# 3 / ESF# 46
  2. Aleksandra Tomczyk PFS# 1
  3. Aleksandra Gałwa PFS# 2
  4. Natasza Grzechowiak PFS# 4
  5. Weronika Zimecka PFS# 7
  6. Joanna Wilk PFS# 8
  7. Weronika Urbańska PFS# 12
  8. Melania Ziąbska PFS# 14

 

OU15:

  1. Kajetan Lipski PFS# 3 / ESF# 44
  2. Aleksander Fordoński PFS# 5
  3. Wojciech Dobrzyński PFS# 7
  4. Jakub Woziwodzki PFS# 9
  5. Dawid Klimowicz PFS# 10
  6. Jakub Dyczkowski PFS# 11
  7. Michał Durkalec PFS# 13
  8. Leon Krysiak PFS# 17
  9. Jakub Zimecki PFS# 28
  10. Damian Kusiak PFS# 34
  11. Mateusz Słabicki PFS# 36
  12. Aleksander Kozik PFS# 54
  13. Piotr Szymaczek PFS# 59
  14. Wojciech Sieradzan PFS# 65
  15. Mateusz Grzegorczyk PFS# 124
  16. Karol Kosow PFS#

 

GU15:

  1. Dominika Lubińska PFS# 1
  2. Sonia Rak PFS# 2
  3. Marta Sikora PFS# 3
  4. Jagoda Góra PFS# 4
  5. Natasza Grzechowiak PFS# 5
  6. Maja Sędziak PFS# 20
  7. Maria Wiąckiewicz PFS# 22
  8. Emilia Ołdyńska PFS# 24

 

OU17:

  1. Filip Jarota PFS# 2
  2. Mikołaj Korsak PFS# 4
  3. Mikołaj Giemza PFS# 5
  4. Wojciech Kuliński PFS# 6
  5. Jakub Trojanowicz PFS# 11
  6. Jakub Dyczkowski PFS# 12
  7. Leon Dybioch PFS# 15
  8. Michał Szewczak PFS# 48
  9. Michał Durkalec PFS# 60
  10. Axel Różak PFS# 97
  11. Wojciech Dobrzyński PFS# 147

 

GU17:

  1. Julia Burak PFS# 1
  2. Dominika Lubińska PFS# 2
  3. Aleksandra Górecka PFS# 3
  4. Aleksandra Burak PFS# 4
  5. Aleksandra Hyżyk PFS# 8
  6. Ada Teper PFS# 22
  7. Maja Sędziak PFS# 24
  8. Emilia Ołdyńska PFS# 25
  9. Sonia Rak PFS#
  10. Magdalena Polacka PFS#
  11. Marta Sikora PFS#

 

OU19:

  1. Kamil Przybitkowski PFS# 4
  2. Maciej Forreiter PFS# 6
  3. Mateusz Szabelski PFS# 13
  4. Jakub Fordoński PFS# 20

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner