Komunikaty PFS

2016-11-24

Masters IMP 2016 - wyniki losowania

24.11.2016

Prezentujemy wyniki losowania drabinek Masters IMP 2016


Drabinki Masters IMP 2016


24.11.2016

Masters Indywidualne Mistrzostwa Polski, I’m Fit (Łódź) - losowanie

Informujemy, że losowanie drabinek Masters IMP 2016 rozgrywanych w dniach 26-27 listopada odbędzie się dziś (24.11) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 23.11):

K35+:

1. Dorota Grzechowiak #6
2. Dominika Witkowska #7
3. Maria Jarzembowska #8
4. Katarzyna Kobierska #15
5. Agnieszka Honkisz


K40+:

1. Ewa Buczkowska #1
2. Ewa Ksycińska-Rębiś #2
3. Karina Liebert
4. Sylwia Balczyńska
5. Małgorzata Grzegory

K45+:

1. Jolanta Szlesinger #7
2. Danuta Dochód #13
3. Beata Kamińska #15
4. Joanna Lipińska (Kurowska)
5. Magdalena Rycaj


M35+:

1. Rafał Rygielski #3
2. Marcin Ratigowski #4
3. Wojciech Duraj #6
4. Maciej Maciantowicz #7
5. Radosław Michalak #8
6. Tomasz Glaza #9
7. Paweł Gudaczewski #11
8. Marcin Nieradzik #13
9. Tomasz Harpula #15
10. Bolesław Gidziński #16
11. Grzegorz "Tiger" Sowa #18
12. Paweł Sas #19
13. Jakub Nowak #21
14. Tomasz Dzierżęga #25
15. Marcin Szymczak #26
16. Radosław Kraśnicki #33
17. Sławomir Krzywak #64
18. Arkadiusz Mateusiak #77
19. Bartosz Mateusiak
20. Michał Janiszewski
21. Paweł Przybyłek
22. Grzegorz Gigoń
23. Szymon Szczęsny
24. Jakub Gajos
25. Krzysztof Michałowski
26. Arkadiusz Filipczak
27. Denis Lopatin
28. Adam Karp
29. Marcin Kubat

M40+:

1. Wojciech Wajda #3
2. Mirosław Łobos #4
3. Jarosław Terlecki #5
4. Jakub Cichocki #6
5. Norbert Górski #7
6. Paweł Więcław #9
7. Michał Burak #11
8. Marcin Ormianin #16
9. Bartłomiej Wojtunik #17
10. Maciej Wolski #22
11. Michał Kasperek #24
12. Bartłomiej Wrzosek #25
13. Rafał Znojkiewicz #27
14. Jacek Hibner #37
15. Ziemowit Pirtań #41
16. Marcin Kucharski #96
17. Tomasz Kopiec
18. Nikodem Kaczmarek
19. Piotr Sobczak
20. Sebastian Kośliński
21. Artur Mościcki
22. Bartosz Chudzicki
23. Artur Smoleń
24. Piotr Gorzelak
25. Grzegorz Leśniak
26. Marcin Ciszewski
27. Piotr Kijewicz
28. Damian Maliński


M45+:

1. Jacek Kowalewski #2
2. Dariusz Dutka #3
3. Marek Smaga #4
4. Robert Łuniewski #5
5. Jacek Staniszewski #7
6. Jan Krawczyk #9
7. Cezary Pazdaj #10
8. Tomasz Serafin #14
9. Bartłomiej Osiniak #20
10. Michał Szota #27
11. Sławomir Grudziński #35
12. Marcin Kozik #40
13. Arkadiusz Rembowiecki #47
14. Rafał Firfas #50
15. Andrzej Paruszewski #59
16. Mikołaj Konopka #67
17. Dariusz Polinceusz #79
18. Marcin Stępnik
19. Rafał Drygalski
20. Paweł Szostek
21. Dariusz Cyran
22. Piotr Michalski
23. Adam Roś
24. Witold Woźnica

M50+:


1. Mariusz Szymkowiak #1
2. Piotr Kowalski #4
3. Władysław Bochniarz #5
4. Andrzej Bystrzejewski #6
5. Leszek Sienkiewicz #10
6. Jacek Pastusiak #12
7. Waldek Kobus #13
8. Tomasz Krysicki #17
9. Ireneusz Błażyca #18
10. Maciej Kędzierski #19
11. Jacek Ładny #22
12. Jerzy Piotr Kaczmarek #23
13. Robert Gliwiak #32
14. Paweł Jabłoński #58
15. Roman Wilk
16. Radosław Mastalski
17. Piotr Dunikowski
18. Jacek Grochowina

M55+:


1. Mirosław Drużyński #18
2. Piotr Czyżak #20
3. Michał Pawłowski
4. Piotr Seweryn

M60+:


1. Marek Cygan #5
2. Jacek Nitka
3. Jerzy Suski
4. Wojciech Kaliski
 


23.11.2016

Biuro Polskiej Federacji Squash informuje iż termin losowania drabinek turniejowych Masters Indywidualnych Mistrzostw Polski 2016 został przesunięty na czwartek 24.11.2016 na godz. 14:00.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner