Komunikaty PFS

2015-10-08

MySquash ranga A (senior) 16-18.10.2015r. - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju juniorskiego rangi A:

DRABINKA

Losowanie drabinki turnieju eliminacyjnego zostanie przeprowadzone przez Organizatorów na dwie godziny przed rozpoczęciem turnieju (RRI §5 pkt.8).


Informujemy, że losowanie turnieju seniorskiego rangi A odbędzie się dziś (8.10) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 8.10):

OPEN:
Turniej główny:
1. Przemysław Atras 1
2. Wojciech Nowisz 2
3. Domagoj Spoljar 5
4. Marek Wojnarski 6
5. Łukasz Stachowski 8
6. Kaleemullah Khan 10
7. Chris Shinnie 11
8. Marcin Kozik 12
9. Rafał Rykowski 13
10. Kamil Dominiak 14
11. Adam Pełczyński 15
12. Adrian Marszał 17
13. Tahir Khan 18
14. Andrzej Pyda 19
15. Piotr Hemmerling 20
16. Michał Przytuła 23
17. Tomasz Gałecki 24
18. Filip Mazurkiewicz 26
19. Grzegorz Gajewski 27
20. Jakub Jaworski 28
21. Tomasz Matejski 30
22. Grzegorz Przybysz 31
23. Adam Karp 34
24. Dominik Kowalski 35


Eliminacje:
1. Łukasz Kondratowicz 36
2. Michał Świąder 39
3. Mateusz Skorek 42
4. Dariusz Filipowski 45
5. Michał Kurek 47
6. Jarosław Terlecki 51
7. Marcin Ratigowski 57
8. Wojciech Galant 58
9. Karol Andrzejczak 61
10. Łukasz Popko 64
11. Grzegorz "Tiger" Sowa 68
12. Artur Machno 82
13. Bartosz Górzyński 85
14. Michał Teichert 87
15. Jakub Zjawin 88
16. Marcin Smuniewski 90
17. Przemysław Gnitecki 94
18. Maciej Kowalik 106
19. Maciej Śmiałek 113
20. Piotr Kieruzal 115
21. Paweł Wąsowski 116
22. Michał Wojciechowski 120
23. Andrzej Lasota 129
24. Radosław Łuczak 131
25. Bartosz Kapuściński 151
26. Damian Maliński 169
27. Adam Maciejewski 172
28. Jan Krawczyk 207
29. Paweł Jabłoński 228
30. Grzegorz Mikuła 235
31. Bartłomiej Podgórski 243
32. Marek Cygan 769 Dzika Karta Organizatora


Lista rezerwowa:
1. Dawid Wilas 246
2. Jakub Owczarz 254
3. Dariusz Dyrtkowski 260
4. Michał Wróbel 278
5. Paweł Włodarczyk 287
6. Piotr Mazur 300
7. Artur Zioło 329
8. Marcin Żak 347
9. Jakub Jastrzębski 355
10. Bartosz Schubert 367
11. Dariusz Greczka 369
12. Krzysztof Bielawski 406
13. Grzegorz Mortas 461
14. Tymoteusz Baranowski 542
15. Rafał Karolczak 774
16. Gaspar Rybaczewski 1407
17. Mateusz Szabelski 1867


OPEN DAMSKI:
1. Dominika Witkowska 1
2. Magda Kamińska 2
3. Paulina Krzywicka 3
4. Natalia Ryfa 4
5. Klaudyna Zarówna 5
6. Kinga Szymaniak 6
7. Retha Jacobs 7
8. Małgorzata Kornowska 8
9. Dorota Grzechowiak 9
10. Alicja Ślipczyńska 10
11. Karolina Wszołek 11
12. Ewa Buczkowska 12
13. Zuzanna Sobierajewicz-Dominiak 13
14. Agnieszka Honkisz 15
15. Paulina Sielska 19
16. Magdalena Waszkiewicz 20
17. Nazia Mohamed 22
18. Justyna Cielecka 23
19. Katarzyna Albigowska-Sodo 27
20. Monika Kałmuczak 32
21. Olga Kralewska 33
22. Ewelina Stasik-Makowska 34
23. Dominika Lubińska 35
24. Aleksandra Surdziel 37
25. Karolina Kwaśniewska 40
26. Monika Świerczyńska 41
27. Małgorzata Cerlich 50
28. Katarzyna Kowalik 53
29. Agnieszka Kosińska 56
30. Joanna Małyszka 58
31. Ewa Polak 75
32. Sylwia Rutkiewicz 94


Lista rezerwowa:

1. Katarzyna Teinert 114

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner