Komunikaty PFS

2016-01-07

Redeco ranga A (senior) 15-17.01.2016r. - wyniki losowania

7.01.2016

Prezentujemy wyniki losowania turnieju seniorskiego A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju seniorskiego rangi A odbędzie się dziś (07.01) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu:
Listy startowe (po weryfikacji 07.01):

OPEN:

Turniej główny:

  1. Przemysław Atras 1
  2. Wojciech Nowisz 2
  3. Mateusz Kotra 3
  4. Chris Shinnie 4
  5. Marek Wojnarski 5
  6. Domagoj Spoljar 7
  7. Michał Kotra 8
  8. Łukasz Stachowski 9
  9. Kaleemullah Khan 10
  10. Rafał Rykowski 12
  11. Tahir Khan 13
  12. Adam Pełczyński 15
  13. Stanisław Rusek 19
  14. Piotr Hemmerling 20
  15. Łukasz Kondratowicz 21
  16. Michał Przytuła 22
  17. Tomasz Matejski 24
  18. Filip Mazurkiewicz 26
  19. Grzegorz Sikora 27
  20. Grzegorz Przybysz 28
  21. Dominik Kowalski 30
  22. Krzysztof Pietras 31
  23. Marek Jankowski 34
  24. Jakub Jaworski 35

Eliminacje:

 

  1. Marcin Grabowski 36
  2. Michał Kurek 37
  3. Tomasz Bolechała 38
  4. Szymon Szczęsny 43
  5. Jacek Hibner 44
  6. Przemysław Dróżdż 45
  7. Jarosław Terlecki 51
  8. Łukasz Popko 55
  9. Tomasz Peukert 57
  10. Artur Machno 61
  11. Bartosz Górzyński 73
  12. Przemysław Gnitecki 77
  13. Jarosław Stachowiak 80
  14. Tomasz Nabzdyk 85
  15. Piotr Chomicki 86
  16. Jakub Głębocki 100
  17. Paweł Wąsowski 103
  18. Adam Maciejewski 109
  19. Mikołaj Rogalski 117
  20. Konrad Tyma 127
  21. Jakub Roguski 130
  22. Michał Siemaszko 136
  23. Marcin Ganczarski 139
  24. Jacek Mróz 146
  25. Bartłomiej Podgórski 151
  26. Dawid Wilas 154
  27. Bartosz Rewilak 169
  28. Jacek Szubert 175
  29. Grzegorz Górka 183
  30. Jakub Zalewski 185
  31. Tomasz Banasiak 212
  32. Mateusz Zieliński 267 dzika karta od organizatora
     

Rezerwa:

  1. Jakub Zieliński 310
  2. Artur Zioło 349
  3. Marcin Pierzgalski 504

 

OPEN DAMSKI:

  1. Dominika Witkowska 1
  2. Magda Kamińska 2
  3. Natalia Ryfa 3
  4. Paulina Krzywicka 4
  5. Klaudyna Zarówna 5
  6. Retha Jacobs 6
  7. Kinga Szymaniak 7
  8. Małgorzata Kornowska 8
  9. Alicja Ślipczyńska 9
  10. Dorota Grzechowiak 10
  11. Karolina Wszołek 11
  12. Sylwia Ziomek 13
  13. Ewa Buczkowska 14
  14. Paulina Sielska 20
  15. Katarzyna Albigowska-Sodo Katowice 25
  16. Ewelina Stasik-Makowska 29
  17. Katarzyna Owcarz 30
  18. Kinga Wasilewska 33
  19. Emilia Kaniewska 39
  20. Sylwia Tomaszewska 43
  21. Agnieszka Sawicka 44
  22. Małgorzata Cerlich 52
  23. Karolina Kwaśniewska 57
  24. Magdalena Zielińska 74
  25. Sylwia Rutkiewicz 88
  26. Katarzyna Bilewicz-Morcinek 94
  27. Julia Sonik 99
  28. Ewelina Bryś 102
  29. Anita Zaręba 111
  30. Monika Obukowicz 112
  31. Aneta Zaborowska 236

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner