Komunikaty PFS

2017-12-04

Seniorski turniej rangi A, 11punkt (Poznań) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek.

Drabinki


Seniorski turniej rangi A, 11punkt - Squash Klub (Poznań) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju seniorskiego rangi A rozgrywanego w dniach 8-10 grudnia odbędzie się dziś (04.12.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 04.12.2017):

OPEN:

Turniej główny:

1. Atras Przemysław PFS#3
2. Pełczyński Adam PFS#4
3. Shinnie Chris PFS#5
4. Khan Faizan PFS#8
5. Pyda Andrzej PFS#9
6. Matejski Tomasz PFS#10
7. Tyma Konrad PFS#11
8. Kurek Michał PFS#15
9. Wasilewski Jakub PFS#16
10. Spoljar Domagoj PFS#17
11. Stachowski Łukasz PFS#18
12. Hemmerling Piotr PFS#19
13. Przybysz Grzegorz PFS#20
14. Marszał Adrian PFS#22
15. Jarota Filip PFS#24
16. Khan Kaleemullah PFS#25
17. Popko Łukasz PFS#26 wycofanie po losowaniu
18. Dominiak Kamil PFS#27
19. Machno Artur PFS#28
20. Kowalski Dominik PFS#29
21. Andrzejczak Karol PFS#31
22. Jaworski Jakub PFS#32
23. Rogalski Mikołaj PFS#33
24. Gnitecki Przemysław PFS#34

Eliminacje:

1. Kleszcz Piotr PFS#40
2. Przytuła Michał PFS#44
3. Gajewski Grzegorz PFS#45
4. Przybitkowski Kamil PFS#46
5. Szymczak Marcin PFS#51
6. Soszka Stefan PFS#56
7. Podgórski Bartłomiej PFS#63
8. Wilas Dawid PFS#64
9. Królewski Edward PFS#66
10. Filipowski Dariusz PFS#68
11. Gałecki Tomasz PFS#75
12. Kapuściński Bartosz PFS#103
13. Żak Marcin PFS#107
14. Włodarczyk Paweł PFS#112
15. Śmiałek Maciej PFS#115
16. Kieruzal Piotr PFS#117
17. Kawalec Ireneusz PFS# 119
18. Hełminiak Piotr PFS#120
19. Stachurski Jakub PFS#123
20. Chlebowicz Piotr PFS#130
21. Kleczyński Marcin PFS#131
22. Lasota Andrzej PFS#134
23. Paczesny Bartosz PFS#143
24. Mikołajczak Piotr PFS#154
25. Stasiak Wojciech PFS#166
26. Wawrzonkowski Nikodem PFS#182
27. Rowba Sergiusz PFS#188
28. Lisiewicz Łukasz PFS#196
29. Ripa Adam PFS#205
30. Korsak Mikołaj PFS#225
31. Dolata Szymon PFS#244
32. Tannen Nadav PFS#592 – dzika karta Organizatora

Lista rezerwowa:

1. Cieśluk Patryk PFS#271
2. Grochowski Patryk PFS#275
3. Świeca Bartosz PFS#288
4. Sienkiewicz Leszek PFS#329
5. Mazur Piotr PFS#402
6. Szabelski Mateusz PFS#611
7. Dobrzyński Wojciech PFS#737
8. Buszkiewicz Tomasz PFS#749
9. Felbór Tytus PFS#970

DAMSKI:

Turniej główny:

1. Kamińska Magda PFS#1
2. Ryfa Natalia PFS#2
3. Szymaniak Kinga PFS#4
4. Kornowska Małgorzata PFS#7
5. Owcarz Katarzyna PFS#9
6. Grzechowiak Dorota PFS#10
7. Zawartka Anna PFS#11 wycofanie po losowaniu
8. Mohamed Nazia PFS#12
9. Dominiak Zuzanna PFS#14
10. Sielska Paulina PFS#17
11. Skarbińska Agnieszka PFS#26
12. Tomaszewska Sylwia PFS#27
13. Surdziel Aleksandra PFS#30
14. Sawicka Agnieszka PFS#34
15. Bogdanowicz Katarzyna PFS#35
16. Lubińska Dominika PFS#52
17. Kwaśniewska Karolina PFS#60
18. Bruk Anna PFS#61
19. Rohleder Katarzyna PFS#87
20. Rak Sonia PFS#125
21. Scheibe Daria PFS#251
22. Tomczyk Aleksandra PFS#275
23. Drabowska Karolina PFS#348
24. Małyszka Joanna PFS#brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner