Komunikaty PFS

2017-04-13

Seniorski turniej rangi A, Cube Squash & Fitness (Lublin) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego

DRABINKA


Seniorski turniej rangi A, Cube Squash & Fitness (Lublin) – listy startowe

Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 21 – 23 kwietnia odbędzie się dziś (13.04.) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 13.04.):

OPEN:


Turniej główny:
1. Konstiantyn Rybalchenko PFS#1366 Dzika Karta PFS, specjalne rozstawienie KT
2. Mateusz Kotra PFS#1
3. Wojciech Nowisz PFS#3
4. Faizan Khan PFS#6
5. Michał Kotra PFS#8
6. Adam Pełczyński PFS#9
7. Piotr Hemmerling PFS#10
8. Tomasz Matejski PFS#12
9. Domagoj Spoljar PFS#15
10. Kaleemullah Khan PFS#16
11. Grzegorz Kaleta PFS#18
12. Michał Kurek PFS#19
13. Łukasz Stachowski PFS#20
14. Andrzej Pyda PFS#21
15. Grzegorz Gajewski PFS#24
16. Bartosz Rewilak PFS#28
17. Łukasz Popko PFS#34
18. Dawid Kapral PFS#35
19. Mikołaj Rogalski PFS#36
20. Karol Andrzejczak PFS#41
21. Bartosz Górzyński PFS#42
22. Przemysław Gnitecki PFS#47
23. Jakub Pytlowany PFS#48
24. Rafał Daniluk PFS#57

Eliminacje:
1. Dawid Wilas PFS#64
2. Marcin Ratigowski PFS#67
3. Kamil Przybitkowski PFS#73
4. Kordian Zawadzki PFS#75
5. Edward Królewski PFS#76
6. Marcin Szymczak PFS#77
7. Jarosław Stachowiak PFS#80
8. Karamtullah Khan PFS#379 specjalne rozstawienie KT
9. Stefan Soszka PFS#81
10. Michał Pilch PFS#90
11. Rafał Kozłowski PFS#106
12. Mikołaj Krzyżaniak PFS#108
13. Szymon Włodarczyk PFS#109
14. Grzegorz Sikora PFS#113
15. Tymoteusz Wysocki PFS#114
16. Peter Rohun PFS#118
17. Piotr Prokop PFS#130
18. Tomasz Piskórz PFS#146
19. Rafał Cieślik PFS#169
20. Dariusz Pietrzak PFS#228
21. Bartłomiej Osiniak PFS#240
22. Tomasz Banasiak PFS#252
23. Krzysztof Lepionka PFS#253
24. Paweł Misiewicz PFS#271
25. Artur Górski PFS#362
26. Tomasz Klepacz PFS#392
27. Paweł Dunikowski PFS#426
28. Piotr Dunikowski PFS#438
29. Maciej Wryk PFS#539
30. Rafał Król PFS#564
31. Ernest Lis PFS#568
32. Maciej Doroszuk PFS#286 Dzika Karta Organizatora


Lista rezerwowa:
1. Andrzej Słowikowski PFS#80
2. Marcin Nocuń PFS#736
3. Tomasz Korzeniowski PFS#755


DAMSKI OPEN:

1. Magda Kamińska PFS#1
2. Dominika Witkowska PFS#3
3. Klaudyna Zarówna PFS#5
4. Małgorzata Kornowska PFS#6
5. Alicja Ślipczyńska PFS#7
6. Dorota Grzechowiak PFS#9
7. Anna Zawartka PFS#10
8. Nazia Mohamed PFS#11
9. Ewa Buczkowska PFS#12
10. Małgorzata Rzeszutko PFS#14
11. Paulina Sielska PFS#16
12. Zuzanna Dominiak PFS#19
13. Emilia Kaniewska PFS#20
14. Denisa Rohunova PFS#21
15. Agnieszka Honkisz PFS#25
16. Sandra Grudzień PFS#28
17. Aleksandra Surdziel PFS#34
18. Julia Tarkowska PFS#44
19. Iwona Bargenda PFS#45
20. Małgorzata Maskiewicz PFS#52
21. Karolinia Kościuk PFS#59
22. Magdalena Bobolewska PFS#121
 

 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner