Komunikaty PFS

2018-02-13

Seniorski turniej rangi A, Enjoy Squah (Bielsko-Biała) - wyniki losowania

13.02.2018

Informujemy, iż zgodnie z informacją Komisji Technicznej losowanie kategorii damskiej najbliższego turnieju seniorskiego rangi A (Enjoy Squash, Bielsko-Biała) zostało powtórzone (ze względu na zapis §11 pkt 3 RRI). Przedstawiamy wyniki losowania.

DRABINKI


12.02.2018

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek

Drabinki


Seniorski turniej rangi A, Enjoy Squash (Bielsko-Biała) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju seniorskiego rangi A rozgrywanego w dniach 16 – 18 lutego odbędzie się dziś (12.02.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 12.02.2018):

OPEN:

Turniej główny:

1. Daniel Poleshchuk PFS #58, PSA #189
2. Przemysław Atras PFS#1
3. Mateusz Kotra PFS#2
4. Nir Cohen PFS# brak - dzika karta PFS, specjalne rozstawienie KT
5. Adam Pełczyński PFS#3
6. Michał Kotra PFS#7
7. Konrad Tyma PFS#9
8. Tomasz Matejski PFS#10
9. Rafał Rykowski PFS#11
10. Piotr Hemmerling PFS#13
11. Michał Kurek PFS#15
12. Adrian Marszał PFS#16
13. Jakub Wasilewski PFS#17
14. Bartosz Rewilak PFS#19
15. Jakub Pytlowany PFS#20
16. Marek Wojnarski PFS#26
17. Jakub Jaworski PFS#28
18. Przemysław Gnitecki PFS#30
19. Mikołaj Rogalski PFS#31
20. Dominik Kowalski PFS#32
21. Stanisław Rusek PFS#33
22. Michał Przytuła PFS#36
23. Bogusław Kaleta PFS#39
24. Michał Jachimowicz PFS#40

Eliminacje:

1. Michał Pilch PFS#43
2. Kamil Przybitkowski PFS#46
3. Marcin Laszuk PFS#49
4. Jakub Brzezicki PFS#61
5. Mikołaj Giemza PFS#64
6. Maksymilian Wielgus PFS#67
7. Mateusz Macałka PFS#74
8. Marcin Żak PFS#84
9. Tomasz Muszer PFS#100
10. Jakub Stachurski PFS#107
11. Piotr Chlebowicz PFS#111
12. Marcin Hrycaj PFS#118
13. Andrzej Lasota PFS#120
14. Radosław Tarach PFS#130
15. Maciej Godula PFS#132
16. Damian Choma PFS#140
17. Damian Gotówko PFS#152
18. Peter Rohun PFS#154
19. Marcin Sikorski PFS#155
20. Mateusz Szewczyk PFS#156
21. Marcin Kozik PFS#183
22. Wojciech Stasiak PFS#203
23. Artur Rogalski PFS#209
24. Filip Szewczyk PFS#226
25. Michal Kędzierski PFS#319
26. Kajetan Lipski PFS#1004
27. Piotr Jóźwiak PFS#1048
28. Tomasz Figura PFS#1450
29. Nataniel Hernas PFS#1607


DAMSKI:

Turniej główny:

1. Natalia Ryfa PFS#2
2. Kinga Szymaniak PFS#3
3. Dominika Witkowska PFS#4
4. Małgorzata Kornowska PFS#5
5. Katarzyna Owcarz PFS#6
6. Anna Zawartka PFS#7
7. Dorota Grzechowiak PFS#8
8. Małgorzata Rzeszutko PFS#14
9. Paulina Sielska PFS#15
10. Anna Huseynova PFS#17
11. Julia Tarkowska PFS#19
12. Małgorzata Maskiewicz PFS#20
13. Małgorzata Owczarek PFS#21
14. Denisa Rohunova PFS#24
15. Julia Ogorodnik PFS#27
16. Patrycja Sopińska PFS#31
17. Agnieszka Sawicka PFS#32
18. Joanna Wilińska PFS#33
19. Agnieszka Czarzasta PFS#35
20. Maria Jarzembowska PFS#36
21. Agnieszka Honkisz PFS#46
22. Julia Patałąg PFS#47
23. Julia Sonik PFS#61
24. Patrycja Kirszenstein PFS#65
25. Karolina Drabowska PFS#219
26. Joanna Łapa PFS#381
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner