Komunikaty PFS

2017-02-09

Seniorski turniej rangi A, Enjoy Squash (Bielsko-Biała) - listy startowe

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 17 - 19 lutego odbędzie się dziś (09.02) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 09.02):

OPEN:

Turniej główny:
1. Denis Podvorny Dzika Karta PFS , specjalne rozstawienie KT
2. Mateusz Kotra PFS# 1
3. Przemysław Atras PFS# 2
4. Wojciech Nowisz PFS# 3
5. Marek Wojnarski PFS# 4
6. Rafał Rykowski PFS# 5
7. Adam Pełczyński PFS# 6
8. Michał Kotra PFS# 7
9. Chris Shinnie PFS# 8
10. Piotr Hemmerling PFS# 10
11. Jakub Wasilewski PFS# 11
12. Łukasz Kondratowicz PFS# 12
13. Tomasz Matejski PFS# 13
14. Domagoj Spojlar PFS# 16
15. Grzegorz Przybysz PFS# 18
16. Jakub Jaworski PFS# 19
17. Michał Kurek PFS# 20
18. Grzegorz Kaleta PFS# 21
19. Grzegorz Gajewski PFS# 22
20. Konrad Tyma PFS# 23
21. Filip Mazurkiewicz PFS# 24
22. Adrian Marszał PFS# 25
23. Artur Machno PFS# 33
24. Karol Andrzejczak PFS# 34

Eliminacje:
1. Łukasz Popko PFS# 35
2. Jacek Hibner PFS# 38
3. Dawid Kapral PFS# 40
4. Mikołaj Rogalski PFS# 41
5. Tomasz Bolechała PFS# 43
6. Michał Przytuła PFS# 45
7. Przemysław Drożdź PFS# 46
8. Bartosz Rewilak PFS# 47
9. Tomasz Wilczyński PFS# 48
10. Bartosz Górzyński PFS# 49
11. Piotr Chomicki PFS# 50
12. Paweł Florczyk PFS# 54
13. Dawid Wilas PFS# 64
14. Filip Jarota PFS# 65
15. Jakub Pytlowany PFS# 68
16. Maksymilian Wielgus PFS# 75
17. Łukasz Rózicki PFS# 76
18. Jarosław Stachowiak PFS# 77
19. Tymoteusz Wysocki PFS# 79
20. Michał Kasperek PFS# 82
21. Marcin Laszuk PFS# 87
22. Witold Gryz PFS# 91
23. Michał Pilch PFS# 95
24. Marcin Smuniewski PFS# 108
25. Krzysztof Dawid PFS# 117
26. Peter Rohun PFS# 136
27. Tomasz Muszer PFS# 139
28. Tomasz Piechotka PFS# 149
29. Mateusz Osojca PFS# 167
30. Mateusz Szewczyk PFS# 186
31. Marcin Kleczyński PFS# 214
32. Valery Fedoruk Dzika Karta Organizatora

Lista rezerwowa:
1. Mikołaj Korsak PFS# 220
2. Maciej Godula PFS# 222
3. Marcin Pierzgalski PFS# 241
4. Krzysztof Jerzykowski PFS# 261
5. Bartosz Gil PFS# 329
6. Tomasz Prokopiak PFS# 362
7. Rafał Firfas PFS# 394
8. Michał Borg PFS# 405
9. Leszek Sienkiewicz PFS# 422
10. Tomasz Winiarski PFS# 518
11. Wacław Staszkiewicz PFS# 925

DAMSKI OPEN:
1. Magdalena Kamińska PFS# 1
2. Natalia Ryfa PFS# 2
3. Dominika Witkowska PFS# 3
4. Klaudyna Zarówna PFS# 4
5. Kinga Szymaniak PFS# 5
6. Alicja Ślipczyńska PFS# 6
7. Małgorzata Kornowska PFS# 8
8. Retha Jacobs PFS# 9
9. Karolina Wszołek PFS# 10
10. Nazia Mohamed PFS# 11
11. Ewa Buczkowska PFS# 12
12. Anna Zawartka PFS# 13
13. Dorota Grzechowiak PFS# 14
14. Paulina Sielska PFS# 16
15. Małgorzata Rzeszutko PFS# 17
16. Agnieszka Honkisz PFS# 18
17. Emilia Kaniewska PFS# 19
18. Katarzyna Owczarz PFS# 21
19. Denisa Rohunowa PFS# 22
20. Anna Huseynova PFS# 27
21. Magdalena Wróblewska PFS# 31
22. Aleksandra Surdziel PFS# 35
23. Maria Jarzembowska PFS# 43
24. Agnieszka Sawicka PFS# 44
25. Julia Patałąg PFS# 48
26. Katarzyna Kobierska PFS# 50
27. Julia Tarkowska PFS# 76
28. Katarzyna Bilewicz-Morcinek PFS# 78
29. Iwona Dąbrowska PFS# 82
30. Julia Sonik PFS# 97
31. Joanna Łapa PFS# 164
32. Iga Łaba PFS# 290

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner