Komunikaty PFS

2016-12-01

Seniorski turniej rangi A, Factory Squash (Sosnowiec) - wyniki losowania

05.12.2016

Biuro PFS informuje, iż w rankingu z dnia 28.11.2016 r. wystąpił błąd, polegający na zdublowaniu wyników turnieju z dnia 11.11.2016r. klub I’m Fit.
Po usunięciu błędu, ranking został ponownie wygenerowany. Na jego podstawie dokonano weryfikacji poprawności rozstawienia zawodników na listach startowych do turnieju rangi A 9-11.12.2016 Factory Squash&Fitness Sosnowiec.

Zawodnicy nie zmienili swoich grup rozstawieniowych. Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej, drabinki wylosowane w piątek 02.12.2016 są poprawne.


OPEN:

Turniej główny:

1. Mateusz Kotra PFS#1
2. Przemysław Atras PFS#2
3. Marek Wojnarski PFS#4
4. Wojciech Nowisz PFS#5
5. Rafał Rykowski PFS#7
6. Adam Pełczyński PFS#8
7. Piotr Hemmerling PFS# 9
8. Kaleemullah Khan PFS#11
9. Jakub Wasilewski PFS#12
10. Domagoj Spoljar PFS#13
11. Faizan Khan PFS#14
12. Łukasz Kondratowicz PFS#15
13. Tomasz Matejski PFS#17
14. Jakub Jaworski PFS#18
15. Michał Kurek PFS#19
16. Grzegorz Przybysz PFS#20
17. Grzegorz Gajewski PFS#21
18. Filip Mazurkiewicz PFS#22
19. Grzegorz Kaleta PFS#23
20. Konrad Tyma PFS#24
21. Stanisław Rusek PFS#26
22. Adrian Marszał PFS#28
23. Łukasz Popko PFS#39
24. Artur Machno PFS#40

Eliminacje:

1. Tomasz Bolechała PFS#42
2. Dawid Kapral PFS#44
3. Bartosz Rewilak PFS#62
4. Przemysław Gnitecki PFS#64
5. Michał Kasperek PFS#66
6. Mateusz Macałka PFS#67
7. Mikołaj Giemza PFS# 80
8. Bartlomiej Wojtunik PFS#81
9. Edward Królewski PFS#86
10. Jarosław Stachowiak PFS# 87
11. Maksymilian Wielgus PFS#90
12. Jakub Pytlowany PFS#98
13. Marcin Laszuk PFS#102
14. Stefan Soszka PFS#107
15. Kordian Zawadzki PFS#115
16. Kamil Przybitkowski PFS#117
17. Rafał Rygielski PFS#151
18. Maciej Politański PFS#161
19. Maciej Stypa PFS#193
20. Mateusz Szewczyk PFS# 199
21. Maciej Stolecki PFS#201
22. Krzysztof Karkoszka PFS#319
23. Szymon Horzela PFS#403
24. Leszek Sienkiewicz PFS# 410
25. Wojciech Gorczycki PFS#526

DAMSKI:

1. Dominika Witkowska PFS#2
2. Magda Kamińska PFS#3
3. Alicja Ślipczyńska PFS#4
4. Karina Tyma PFS#77 – specjalne rozstawienie na wniosek organizatora
5. Klaudyna Zarówna PFS#5
6. Kinga Szymaniak PFS# 6
7. Małgorzata Kornowska PFS#8
8. Retha Jacobs PFS#9
9. Karolina Wszołek PFS#10
10. Ewa Buczkowska PFS#12
11. Anna Zawartka PFS#13
12. Dorota Grzechowiak PFS# 14
13. Paulina Sielska PFS#17
14. Katarzyna Owcarz PFS#19
15. Emilia Kaniewska PFS#25
16. Sandra Grudzień PFS#26
17. Anna Huseynova PFS#28
18. Monika Obukowicz PFS#32
19. Kinga Wasilewska PFS#33
20. Joanna Nowak PFS# 38
21. Aleksandra Surdziel PFS#41
22. Julia Patałąg PFS#45
23. Maria Jarzembowska PFS# 47
24. Katarzyna Kobierska PFS#62
25. Barbara Ryńska PFS#64
26. Julia Sonik PFS#96
27. Emilia Boroń PFS#168
28. Angelika Wieczorek
 


02.12.2016

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek: Open oraz damskiej

Drabinki


02.12.2016

Seniorski turniej rangi A, Factory Squash&Fitness (Sosnowiec) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 9 -11 grudnia odbędzie się dziś (02.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 01.12):

OPEN:

Turniej główny:

1. Mateusz Kotra PFS#1
2. Przemysław Atras PFS#2
3. Marek Wojnarski PFS#4
4. Wojciech Nowisz PFS#5
5. Rafał Rykowski PFS#7
6. Adam Pełczyński PFS#8
7. Piotr Hemmerling PFS# 9
8. Kaleemullah Khan PFS#11
9. Jakub Wasilewski PFS#12
10. Domagoj Spoljar PFS#13
11. Faizan Khan PFS#14
12. Łukasz Kondratowicz PFS#15
13. Tomasz Matejski PFS#17
14. Jakub Jaworski PFS#18
15. Michał Kurek PFS#19
16. Grzegorz Przybysz PFS#20
17. Grzegorz Gajewski PFS#21
18. Filip Mazurkiewicz PFS#22
19. Grzegorz Kaleta PFS#23
20. Konrad Tyma PFS#24
21. Stanisław Rusek PFS#26
22. Adrian Marszał PFS#28
23. Łukasz Popko PFS#39
24. Artur Machno PFS#40

Eliminacje:

1. Tomasz Bolechała PFS#42
2. Dawid Kapral PFS#44
3. Przemysław Gnitecki PFS#62
4. Bartosz Rewilak PFS#63
5. Michał Kasperek PFS#66
6. Mateusz Macałka PFS#67
7. Mikołaj Giemza PFS# 80
8. Bartlomiej Wojtunik PFS#81
9. Edward Królewski PFS#86
10. Jarosław Stachowiak PFS# 87
11. Maksymilian Wielgus PFS#91
12. Jakub Pytlowany PFS#98
13. Marcin Laszuk PFS#102
14. Stefan Soszka PFS#107
15. Kordian Zawadzki PFS#115
16. Kamil Przybitkowski PFS#118
17. Rafał Rygielski PFS#152
18. Maciej Politański PFS#162
19. Maciej Stypa PFS#193
20. Mateusz Szewczyk PFS# 199
21. Maciej Stolecki PFS#201
22. Krzysztof Karkoszka PFS#320
23. Szymon Horzela PFS#405
24. Leszek Sienkiewicz PFS# 412
25. Wojciech Gorczycki PFS#527

DAMSKI:

1. Dominika Witkowska PFS#2
2. Magda Kamińska PFS#3
3. Alicja Ślipczyńska PFS#4
4. Karina Tyma PFS#77 – specjalne rozstawienie na wniosek organizatora
5. Klaudyna Zarówna PFS#5
6. Kinga Szymaniak PFS# 6
7. Małgorzata Kornowska PFS#8
8. Retha Jacobs PFS#9
9. Karolina Wszołek PFS#10
10. Ewa Buczkowska PFS#12
11. Anna Zawartka PFS#13
12. Dorota Grzechowiak PFS# 14
13. Paulina Sielska PFS#17
14. Katarzyna Owcarz PFS#20
15. Emilia Kaniewska PFS#25
16. Sandra Grudzień PFS#26
17. Anna Huseynova PFS#28
18. Joanna Nowak PFS# 32
19. Monika Obukowicz PFS#33
20. Kinga Wasilewska PFS#34
21. Aleksandra Surdziel PFS#41
22. Julia Patałąg PFS#45
23. Maria Jarzembowska PFS# 47
24. Katarzyna Kobierska PFS#63
25. Barbara Ryńska PFS#64
26. Julia Sonik PFS#96
27. Emilia Boroń PFS#168
28. Angelika Wieczorek
 

 


01.12.2016

PFS informuje, że losowanie drabinek kategorii open i damskiej turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 9-11 grudnia zostało zaplanowane na jutro (2.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00.

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner